Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 piłkarz wybitny :) trener tragiczny
0
@FcPortoFan1999 wspaniały trener !
0
@Borneo Tusk też się spotykał. Teraz nie bo nie wypada
0
@Azi o ziemię która jest w rękach Ukrainy, a jest bogata w różne złoża :)
a skoro Ukraina była pod butem Rosji, i zachciało jej się unii, to Rosja nie mogła ma to pozwolić,weźmie swoje ziemię a reszta Ukrainy niech robi co chce
0
@LjakRoberciik sory majster
0
@Jakchcesz nie słucham brauna, ale czasami reaguje właśnie w ten sposób jak widzę że na kogoś kto nie popiera Ukrainy od razu mówi się że jest za Rosja.
Ja również nie popieram Ukrainy bo przed to wojną byli to tacy sami ludzie co Rosjanie. Niczym się od nich nie różnili
0
@LjakRoberciik pewnie jesteś jakiś przynieś podaj pozamiataj i masz stawkę godzinowa na budowie to ci płacą.
0
@clyde taką płytę sam chętnie bym przytulił
3
@Azi no tak,bo jak nie pomagasz Ukrainie to od razu za Putinem jesteś
0
@Criss18Barca trener podszedłby nowy !:)
nowy, aby wprowadził nowych młodych. Bo te stare typu Stoch,żyła Kubacki już teraz nic wielkiego nie zrobią, a co dopiero za rok.
Potrzeba nowych aby skakali :))
Oni już swój szczyt mieli
3
@FCB_dimiC na TVN to się nigdy z tym nie kryli :)
0
@wpwelement wszystko rozumiem. Po równo już było
0
@Trojanek23 przez mało bystrych ludzi co są wpatrzeni w tik toki
0
@Huck racja, na dobrym poziomie piłkarz mógłby grać spokojnie z 5 lat dobre.
Ale coś czuję że neymar piłkarsko jednak jest juz stary. noi i się jednak przejadł. On sprzeda się dobrze ale w takiej Arabii USA Chiny
3
@Arden to tylko Tusk
2
@Huck świat się zmienia. Są nowi młode wilki, które stają się bomba marketingową. :))
Sory ale świat poszedł do przodu,i stare graty nie są potrzebne, co innego Messi legenda ale to już inny temat
0
@Borneo hehehe. Co za śmieszek
Europa nie żyła w pokoju bo w latach 90 była wojna na Bałkanach, do tego w Europie pokój był bo za mordę USA trzymało Europę. Przecież to oni rządzili mniej oficjalnie ale zanim upadł komunizm to zachodnią Europa, a wschodnia Rosja.
0
@Trojanek23 zryty to trzeba mieć aby podniecać się tik tokiem albo innym x
I jeszcze mówić że to źródło wiedzy jest
0
@Kgorecki2500 własnej roboty
0
@Comfortable_ umiejętność rozumienia tekstu się kłania :))
Tam chodziło o cały mecz,o wszystkich piłkarzy Barcy nie konkretnie o Lewandowskiego
0
@MesQueUnClub96 bardzo. trzęsę portkami
0
@Borneo najpierw z PiSu robili ruskich a teraz z konfy robią ruskich hehe
Ta Rosja to taki straszak aby nie głosować na przeciwników platformy i lewej strony :)
Może jeszcze ktoś się nabierze
0
@Trojanek23 jeśli tak, są to kobiety które się promują,być może mają płacone za reklamę mentzena albo w jakoś sposób należą do parti.
To nie są zwykle kobiety chodzące po ulicy więc nie ma co brać tego na poważnie
0
@VamosDeJong telewizja kłamie, ale najwięcej ludzi ogląda telewizję.
TVP i TVN, a tam tylko głównie wychwalają Trzaskowskiego, a z PiSu się nawet nie muszą już śmiać bo na TVN robili to przez ostatnie 15 lat i ludziom już to weszło w nawyk że z PiSu trzeba się śmiać
1
@Sebolinho temu elementowi to możesz mówić a on i tak udaje że nic nie wie o co chodzi. Jak grochem o ścianę
0
@michal26 jest trzech kandydatów co ma realne szanse na prezydenta
Trzaskowski, Mentzen i Nawrocki,reszta się nie liczy mówiąc nieładnie ale prawdziwie
1
Legia jazda ze Śląskiem !!
0
@PizzerMan zdrowia ;)
0
Komentarz usunięty
0
@Rastafarnianin tirowiec to nie każdy może być, ale już taki magazynier to każdy, biorą wszystkich