Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kraśko jako żołnierz tvnu nie będzie chwalił USA trumpa. Proste.
0
@Deeespacito współczuję innym gościom.
Jelitówka bardzo zaraźliwa jest
1
@Toretto w tv jest każdy program reżyserowany, skoro to puszczali w tv to sobie sam odpowiedz czy nie było to ustawione :))
1
@michal26 sprawdź regulamin. Tam często zakład zakładowi nie równy. Nie ma jednakowych wymogów.
Dziś promocja taka, a jutro ta sama nazwa ale np inne zasady
0
@Bykunn jak to z dupy ? Rosja napadła na nich bo nie chce stracić ziem które kontrolowała dobrej pory. Unia ich zaprosiła do siebie bo też chciała te bogactwa, USA pomogą ale nie darmo tylko za bogactwa co mają Ukraina.
Każdemu chodzi o ich tereny. W tej wojnie tylko o to chodzi, o pieniądze :)
1
@tbas niezła jazda :) każdy chce pokroić tą Ukrainę w swoją stronę hehe
1
@maroon jakby Ukraina sam walczyła bez USA pomocy to już by ich nie było tak jak nas w 45.
0
Ukrainy już nie ma - każdy wielki tego świata chce ugrać dla siebie bogactwa na ukraińskiej ziemi :))
3
@Krzty ani trochę, a ty wierzysz w te bajki co pokazują ?
Pewnie łykasz wszystko co ci powiedzą.
3
Przeciez Trump i ten prezydent ukraiński tylko show dla publiczności robią :)) a tak to dogadali się co i jak :))
Lud zawsze musi się bać i żyć w niepewności :))
0
@barcelonaLM PiS to se może, oni nie rządzą już
0
Szkoda go, zapowiadał się na mega kocura
0
@lithotripter nawet ma prywatnej stronie nie jest tak że możesz sobie robić co chcesz i kasować komentarze jakie chcesz albo dawać bany koni się chce. A tak twierdzi admin
0
@BezglutenowyPedri ja z partnerką 300, za 200 to bym biedował
0
Komentarz usunięty
0
@lithotripter dokładnie, ale można zaalarmować odpowiednie urzędy, że swobodne wypowiadanie jest zabronione.
0
@FcPortoFan1999 tam to jest wolność i swoboda !
0
@jacobFCB ci na wschodzie Ukrainy, to większość mówi po rosyjsku, ich prezydent nawet musiał się nauczyć ukraińskiego. Bo od małego umiał
1
@comtedurgell teraz nie ale komentarz usunięty, nic obraźliwego sama prawda
2
Wolność słowa - tyle znaczy, a jednak nic nie znaczy
0
Komentarz usunięty
0
@wojopancer nawet więcej niż wszystkie
1
Komentarz usunięty
1
@FcPortoFan1999 po pijaku, jak za dużo alkoholu wleciało. Na ławce
1
@Recha_0684 nie no pewnie
0
@Recha_0684 ta twoja zasada musiała się skądś wsiąść. Przecież nie trzeba pościć w każdy dzień.
Post jest fajny w takie dni właśnie. Wtedy Jezus zmarł i można sobie odpuścić ten dzień właśnie.
2
Jutro tłusty piątek i znowu paczki
0
@Recha_0684 a czemu post w wigilię robisz ? to ciekawe bo pewnie większość robi w wielki piątek niż w wigilię.no ale wymyślony czyli co ? Bo post to tak jak mówisz nie spożywanie mięsa właśnie w piątek,wtedy umarł Jezus i dlatego się posci w piątek. Skoro uważasz że to zwykły dzień ten wielki piątek no to sory ale dziwny katolik z ciebie.i pamiętam ludzi co każdego piątku nie poszczą ale wielki już tak. I to jest normalne
0
@bartekvisca zdecydowanie, są legenda
0
@patrix211 zależy kto to mówi :)