Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PIWOSZ89 no właśnie czyli nie kupię paczka po 35 gr.
Jestem zmuszony wsiąść więcej abym miał taką cenę
0
@Recha_0684 no właśnie, piątek bez mięsa, ale że środa popielcowa nie specjalna ? Przecież dla katolika to jest bardzo ważny dzień, taki sam post obowiązuje jak w wielki piątek. Dwa razy w roku właśnie wtedy. Czyli pościli bo jak inaczej można ? Co oznacza że trzeba specjalnie pościć ? tyle wystarczą i to jest dużo
0
@PIWOSZ89 a gdzie jest po 35 gr ?
Chyba że jak weźmiesz 10 albo 12 naraz
0
@PIWOSZ89 po tyle są
3
@Danny Gaucho o proszę jaki mefedronowy rycerz
0
Obu nie odszedł... wierzę w jego talent
0
Pączek z biedry czy z Lidla ?
0
@misterio tak dla szczepień,ale dla tych co chcą, a kto nie chce nie można ich zmuszać
0
@Recha_0684 40 lat to jest granica taka, ci poniżej to pewnie większość nie posci,
Sam mam prawie że 40 i ci starsi to owszem jeśli nie teraz, to dawniej pościli.
Pościli czyli środa popielcowa, wiadomo post ścisły ale i każdy piątek również. Pewnie wychowywałeś się w mało religijnym świecie. Bo ci właśnie starsi i religijni to właśnie pościli i to bardzo
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@Mitch_Atleta to jest Ukraina. Tam przed Zalewskim rządzili Rosjanie. A teraz pro europejski prezydent
2
@kubix05 w 1998 finał to Francja Brazylia :))
1994 to Włochy :))
0
@wpwelement kultura dawania banów według mojej opinii jest taka że
Za to samo przewinienie,czyli za ten sam tekst.dostaje się bana.
A są ludzie co dają powiedzonka kilka razy i nie mają tego bana, a ktoś raz tak powie,to samo i od razu ban.
Ale jak na wstępie powiedziałeś i zaznaczyłeś, że nie wszystkich trzeba banować.... nie mam pytań więcej, to stwierdzenie mówi wszystko i dawania banów na tej stronie.
9
@wpwelement są użytkownicy co za te same przewinienia dostaną bany, a są co nagminnie również robią te same przewinienia i ich nie dostają.
Także kultury dawania banów u ciebie nie widać.
0
@MesQueUnClub96 a ty co sądzisz ?
0
@mekston liczę na bana za prowokacje
1
Piękny mroźny dzień :))
2
@wpwelement skoro wrócą do normy, to w tej chwili nie są w normie.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96ale ludzie żyją z równymi chorobami przecież
1
@NeroTFP1 to były czasy, ile radości
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Bartas7VeB nie mam Twittera
0
@MesQueUnClub96 nie mam nic przeciwko temu,niech sobie dwóch chłopów ma dziecko jak chcą, ale to nie jest normalne