0

@PIWOSZ89 no właśnie czyli nie kupię paczka po 35 gr.
Jestem zmuszony wsiąść więcej abym miał taką cenę

0

@Recha_0684 no właśnie, piątek bez mięsa, ale że środa popielcowa nie specjalna ? Przecież dla katolika to jest bardzo ważny dzień, taki sam post obowiązuje jak w wielki piątek. Dwa razy w roku właśnie wtedy. Czyli pościli bo jak inaczej można ? Co oznacza że trzeba specjalnie pościć ? tyle wystarczą i to jest dużo

0

@PIWOSZ89 a gdzie jest po 35 gr ?
Chyba że jak weźmiesz 10 albo 12 naraz

0

@PIWOSZ89 po tyle są

3

@Danny Gaucho o proszę jaki mefedronowy rycerz

0

Obu nie odszedł... wierzę w jego talent

0

Pączek z biedry czy z Lidla ?

0

@misterio tak dla szczepień,ale dla tych co chcą, a kto nie chce nie można ich zmuszać

0

@Recha_0684 40 lat to jest granica taka, ci poniżej to pewnie większość nie posci,
Sam mam prawie że 40 i ci starsi to owszem jeśli nie teraz, to dawniej pościli.
Pościli czyli środa popielcowa, wiadomo post ścisły ale i każdy piątek również. Pewnie wychowywałeś się w mało religijnym świecie. Bo ci właśnie starsi i religijni to właśnie pościli i to bardzo

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@Mitch_Atleta to jest Ukraina. Tam przed Zalewskim rządzili Rosjanie. A teraz pro europejski prezydent

2

@kubix05 w 1998 finał to Francja Brazylia :))
1994 to Włochy :))

0

@wpwelement kultura dawania banów według mojej opinii jest taka że
Za to samo przewinienie,czyli za ten sam tekst.dostaje się bana.
A są ludzie co dają powiedzonka kilka razy i nie mają tego bana, a ktoś raz tak powie,to samo i od razu ban.
Ale jak na wstępie powiedziałeś i zaznaczyłeś, że nie wszystkich trzeba banować.... nie mam pytań więcej, to stwierdzenie mówi wszystko i dawania banów na tej stronie.

9

@wpwelement są użytkownicy co za te same przewinienia dostaną bany, a są co nagminnie również robią te same przewinienia i ich nie dostają.
Także kultury dawania banów u ciebie nie widać.

0

@MesQueUnClub96 a ty co sądzisz ?

0

@mekston liczę na bana za prowokacje

1

Piękny mroźny dzień :))

2

@wpwelement skoro wrócą do normy, to w tej chwili nie są w normie.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96ale ludzie żyją z równymi chorobami przecież

1

@NeroTFP1 to były czasy, ile radości

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Bartas7VeB nie mam Twittera

0

@MesQueUnClub96 nie mam nic przeciwko temu,niech sobie dwóch chłopów ma dziecko jak chcą, ale to nie jest normalne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?