0

@MesQueUnClub96 a samemu się wypowiesz ??

2

Komentarz usunięty

1

@lukkobe wszedłeś prowokowałeś to cię pogonili. Proste

4

@Bernard777 jakby go nie wykupili, to nie mogliby go sprzedać :) i nie mogliby zarobić, może ciężko ale zrozum

0

@arasz1819 mi od razu żyje się lepiej :) do tego PiS od władzy odsunięty.
Żyje jak w bajce teraz :)

0

Komentarz usunięty

1

@Azazel_Pazuzu dokładnie !! mi to od razu się żyje lepiej ! TObie też ? czy tak mówisz bo ci w tvn albo tvp powiedzieli ?

0

@Jimmydeska stać cie to zamawiasz. proste

0

@Popitek12 fajnie, rozumiem że jesteś taką Elżbietą

1

@wojopancer całe wykluczone żeby były :)

0

@FCB_dimiC nie znalazł go, wrócił się do domu, ale wyszedł już z niego, a kochanek później za nim. Ta kobieta to Elżbieta

8

Brawo Atletico, jazda

2

Tylko Szczęsny numer jeden

0

A niech se protestują

0

@MesQueUnClub96 nie wiem od kiedy, nigdy tam nie zaglądałem

0

Ukryta prawda leci :))
Kobieta ukrywa w drugim pokoju kochanka, przed mężem heh

0

@BulaKG nie a tobie ?

1

@okiemtypera_lucaxx95 to jest proste i oczywiste,niech każdy robi co chce.
To światopogląd narzuca i kreuje takie sytuacje że coraz więcej par świadomie nie chce mieć dzieci - konsumpcjonizm i materializm

0

@BorzyKrzys tak było i będzie,

1

@DonCarletto o ile tu przyjdzie.
Co dziennie podają że nowy napastnik przychodzi do Legi a potem okazuje się że jednak tutaj nie trafia.

2

Kovacevic wraca do polskiej ligi :))
Będzie bronił barw Legia Warszawa !

1

@gaucho104 u mnie córka 6 i 3 lata, na takie wizyty w większości ja chodzę z dziećmi...
Także dokładnie, narracja odwrotna niż jest faktycznie

0

@A4ron jedz śmiało i rośnij

1

@Pitinho cena też jest zależna od roku w którym gra, 10 lat temu wart byłby mniejsze pieniądze, a inflacja z roku na rok i cena jest jaką jest

1

@MesQueUnClub96 mam egzamin jutro z matmy i Religi, a co u ciebie kolego

0

@jacobFCB i to jest prezydent :)

1

@mordini123 tam co dziennie piszą że Legia kupuje jakiegoś napastnika, a na drugi dzień że jest dany napastnik nie dał Legii

2

@Comentateiro może Polaków tyle będzie w Polsce. a oprócz nas dojdą jeszcze kolorowi sprowadzano tutaj :) i od razu wskaźnik się podniesie

6

Według UEFA Albania i Serbia razem grać nie mogą...ale mogą razem zorganizować mistrzostwa Europy u21 :))
Bardzo logiczne :)

0

@Popitek12 boki zrywać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?