La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1655 Culés

6

Patrząc na to co odwala jedyna słuszna partia pod wezwaniem Jana Pawła II w TV zarublika jeszcze bardziej wychodzę z założenia, że 13 października 2023 roku Polska i Polacy uniknęli ogromnej tragedii, którą byłaby wygrana wspomnianej partii w wyborach i dalsze nieudolne rządy mające na celu coraz większe podziały w społeczeństwie

1

@Azazel_Pazuzu Wybory były 15 października.

4

@Azazel_Pazuzu ja mam nadzieję, że po zmianie prezydenta wezmą się za tych oszołomów (bo tylko on ułaskawia kolegów, wybiera prezesa TK czy KRRiTV która dala im koncesje)

8

@Azazel_Pazuzu, wybór między dżumą, a cholerą.

5

@FCB_dimiC nie, i skończcie z tym pie**leniem. Nie przypominam sobie żeby KO próbowało zrobić przewrót za pomocą TVNu

4

@Azazel_Pazuzu ale to idealne porównanie. Mniejszy czy większy szajs jest nadal szajsem. Kiedy skończymy popierać "mniejsze zło"? Każda partia to ściek i nie pudrujmy trendowatego

konto usunięte

0

@Azazel_Pazuzu oni tego nigdy nie zrozumieją

2

@Blantozaur jest różnica pomiędzy rakiem z przerzutami a zapaleniem płuc

0

@Azazel_Pazuzu nazywajmy to jak chcemy - od tego i od tego nadal można się przekręcić :)
Ja wolałbym być zdrowy, no ale widocznie taki nas los, by ciągle żyć w chorobie :)

0

@Azazel_Pazuzu tak w gwoli ścisłości, partia, o której piszesz, wygrała wybory :)

1

@Azazel_Pazuzu dokładnie !! mi to od razu się żyje lepiej ! TObie też ? czy tak mówisz bo ci w tvn albo tvp powiedzieli ?

3

@Azazel_Pazuzu, cóż w Polsce się zmieniło na lepsze odkąd PO objęło władzę? Cóż takiego dobrego dla tej Polski i Polaków zrobili?

5

@Azazel_Pazuzu
Nie wiem czego Polacy uniknęli 15 października, ale napewno nie głębokich podziałów. PO postępuje tak samo w myśl zasady dziel i rządź.
@FCB_dimiC
Jak to co się zmieniło? Wszyscy się uśmiechamy i mamy u steru polityka światowego formatu, którego w Europie nikt nie ogra. No i przecież wszyscy źli pisowcy oglądają niebo przez kratkę.

0

@Azazel_Pazuzu

W tej władza jest w połowie w rękach pisu a druga połowa koalicji partii która tworzy rząd
Władza pisu jest duża.
1 prezydent- decyduje które ustawy wchodzą w życie wkłada do zamrażarki tk ustawy , wetuje albo przyjmuję
2 nbp- pisowiec Jastrząb który distosowuje stopy procentowe do aktualnych potrzeb pisu
3.pkw przezes pkw - pisowiec walczący o kasę dla pisu chociaż oni sami określi że ta kasa im się nie należy
4.tk- instytucja pisowaka slurząca do chrony pis aby nie poszli do pierdla
5.Sąd najwyrzszy- pisowski-
A.Manowska - przyjaciółka Dudy - spotykają się on do niej przyjeżdza co jest konfliktem interesów ,bo ona ma mu robić ts.
B.Izba kontroli nadzwyczajnej - instytucja przez którą Polska .płaci mln kary - do ochrony interesów pis obecnie walczy o kasę dla pis.
C.neosedziowie- pisowcy

Podsumowując pis ma bardzo dużą władzę i ma czym sabotować Polskę.Jest współ odpowiedzialny za Polskę.Koalicja nie ma takiej sytuacji jak pis że prezydent i premier są po stronie ko jak pis miał przez8 lat.
Wygrana prezydenta da możliwość zrobienia więcej w wielu obszarach.


0

@FCB_dimiC
Po pierwsze władza w połowie jest pisu a w połowie kilku partii. Za sytuację w Polsce odpowiada także pis.oni mieli dużo łatwiej gdyż mieli i prezydenta i rząd i inne instytucja. Poza większością konstytucyjną mieli wszystko.To kompletnie nie porównywalna sytuacja.

W tej władza jest w połowie w rękach pisu a druga połowa koalicji partii która tworzy rząd
Władza pisu jest duża.
1 prezydent- decyduje które ustawy wchodzą w życie wkłada do zamrażarki tk ustawy , wetuje albo przyjmuję
2 nbp- pisowiec Jastrząb który distosowuje stopy procentowe do aktualnych potrzeb pisu
3.pkw przezes pkw - pisowiec walczący o kasę dla pisu chociaż oni sami określi że ta kasa im się nie należy
4.tk- instytucja pisowaka slurząca do chrony pis aby nie poszli do pierdla
5.Sąd najwyrzszy- pisowski-
A.Manowska - przyjaciółka Dudy - spotykają się on do niej przyjeżdza co jest konfliktem interesów ,bo ona ma mu robić ts.
B.Izba kontroli nadzwyczajnej - instytucja przez którą Polska .płaci mln kary - do ochrony interesów pis obecnie walczy o kasę dla pis.
C.neosedziowie- pisowcy

Podsumowując pis ma bardzo dużą władzę i ma czym sabotować Polskę.Jest współ odpowiedzialny za Polskę.Koalicja nie ma takiej sytuacji jak pis że prezydent i premier są po stronie ko jak pis miał przez8 lat.
Wygrana prezydenta da możliwość zrobienia więcej w wielu obszarach.

1

@Borneo, czyli co się zmieniło?

1

@FCB_dimiC
To że nie mamy gospodarki sterowanej jak za komuny

1

@FCB_dimiC
Przede wszystkim przede wszystkim jest to źle zadanie pytanie.Gdyż wpływ rządów pis niezależnie kto by nie rządził będzie miał wpływ minimum do 2030r.

Gdyż pis potwornie zadłużył Polskę fundusz covidowy to 180 mld
Służba zdrowia wzrost o 6 mld czyli 20 mld.
Qa mamy wydatki na drogi drugie tyle dróg na wojsko , na energetykę i na
Specjalne inwestycje które są realizowane
Mowa o porcie kontenerowym, budowie portu w Elblągu plus 900 m kanału którego pis nie zrobił, , pałac saski w Warszawie, wzięli się za energetykę pierwsza farma na morzu jest robiona pierwsze elementy podłoża pod wiatraki są przeworzone i kilka dziesiątki takich transportow ma być plus z polskiej firmy transportowany jest kabel.
Uważam że przelom dla polski to rok 2030r
Gdyż-
1. zapanujemy nad defizlcytem bo taki jest ustalony plan aby nie mieć kagańca
2.będziemy mieli ogromną większość dróg zbudowane
3.zbudujemy farmy wiatrowe największy magazyn energii na Pomorzu do farm oraz. Małe magazyny energii plus rozwina się turbiny na terenie Polski.Wplynie to na ceny dla przedsiębiorstw i produkowane produkty będą robione na taniej energii obecnie dopłat nie ma dla przedsiębiorstw
4.Będziemy mieć 80% docelowego wojska bo cżęść rzeczy przyjdzie pis 2030 jak łodzie podwodne itp..
I te rzeczy o ile jakiś rząd by to realizował
To w 2030r będzie pewien przełom i Polska wejdzie na inny poziom

Nie są to rzeczy które zrobisz w rok.Pis dał
ciała i nie zbudował energetyki i blokował na to kasę z ets od 2915r wydał 1% a kpo blokował przez 2 lata.
To co się zmieniło to środki na te inwestycje bo kpo pójdzie na energetykę gdyby było pis by nas drogo zadłużali albo drukowali.Nikt im kpo w tym prawnym systemie nie da im kpo I konfederacji również.
Był kiedyś program o kpo I pokazywali co w każdych miastach robi kpo to są lokalne projekty i są to oczyszzczalnie czysty transport, place zabaw itp.....w jednym mieście było 30 takich projektów. Daje to miejsca pracy PKB i podnosi standard.

Kolejna rzecz to wojsko masę rzeczy pis nie zostawił finansowania to zostało zrobione tak jak od Amerykanów na elektrownie załatwiono 4 mld.

Przede wszystkim masę rzeczy zdążyło się w dziedzinie obronności i nie mówię nawet o zakupach a te są gigantyczne bo to śledzę ale i budowie za 10mld obrony granic czy wprowadzenie sprawa Azylowego wbrew ue ale udało się uzyskać na to zgodę.
Nawiązane współpracę wojskowa z krajami nordyckimi zwłaszcza w dziedzinie Bałtyku. tUsk w bardzo wielu sprawach jeździł z wizytami zagranicznych w orzeroznych sprawach dotyczących obronności itp.weszliśmy do tarczy europejskiej.Ma do znaczenie bo tam są pociski przeciw atomowe.
Obecnie rezydencja polska skupia się aby ujednolicić wspolne zakupy znaleźć finansowanie na broń , oraz zachęcić plan i zach do zakupów broni i zaprosił brytyjcxykow do współpracy.
Udało się odblokować kasę dla samorządów 25 mld bo pis podatkami odebrał kasę samorządom. I zrzucił opłacanie auczycieli na samorządy i inwestycje samorządów w całej Polsce zostały zamrożone a to praca PKB zysk dla mieszkańców.To był akurat ruch Trzaskowskuego.Oczywiscie tam gdzie jest powódź zrobią elektrownie szczytowo pompowe zrobią największy zbiornik retencyjny w świętokrzyskim. Rozliczenia weszły w stan zarzutów i iodebrania inmunitetow.Zlikwidowanio duża szczujnie .Zmieniono obraz polski za granicą.Rola nasza poszła do góry..odzyskano czesc ukradzionych pieniędzy przez pus w lewych programach.Sporo rzeczy się dzieję ale finalnie efekty przyjdą w 2030r gdzie wejdziemy na inny etap chodź pewne rzeczy pojawia się między 2030r a 2035r jak lotnisko 2032r i flotę trzeba kupić czego nie było w projekcie pis.
W tej chwili mamy etap wdrożenia tego wszystkiego nie jest to robot na rok a na minimum 5- lat wzwyż.ale za 5 lat wiele rzeczy będzie zrobionych.Tu chodzi o fizyczne zrobienie tego czego nie przyspieszysz.Natomiast zmiana prezydenta umożliwi na realizację wiele projektów i unormowanie kwestii praworządności.Tu matematyki nie przeskoczysz i duda będzie wetowal albo do tk.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?