Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 oj będzie meczycho :)
Nie żebym się czepiał ale wyrażenie kroczący po tytuł nijak ma się do sytuacji Rakowa w tabeli :)
Jeśli chcemy powiedzieć że ktoś kroczy po tytuł to jest to Lech Poznań który właśnie jest pierwszy i ma sporą przewagę
0
@KamQiX małolaty pewnie tak
0
Komentarz usunięty
0
@Cule2013 i jego zięciu znając wyniki meczy mógł je pięknie opisywać w gazetach,
1
@Kgorecki2500 kisiel to mają w majtkach dziewczyny jak mnie widzą
1
@LionelM95 najlepiej wtedy
0
@FcPortoFan1999 ok.
0
@bartekvisca Poznań większe miasto toi ceny większe, ale fakt że obciąć się również chodzę do fryzjera tzw osiedlowego. U mnie 35 zł jak ktoś bardzo długie to więcej. A barber 80, a teraz otworzył się nowy salon barberski i wołają 110 hah
1
@Miszak fakt paka była, ale ten Kopczyński to tak średnio tam pasował, ale to był jak na polskie warunki dream team
0
@FcPortoFan1999 zacząłeś dyskusje o ligowych sparingach, a teraz wyskakujesz z sparingami reprezentacji.
2
@ProMILs dokładnie,dlatego lepiej iść do fryzjera bo weźmie max 40 zł a taki co ma napisane barber weźmie już 80zl tylko dlatego że nazywa się barber
1
@Toretto ceny po prostu rosną z roku na rok, bez względu czy to mięsny,laryngolog czy psycholog
A skoro płaciłeś 200 zł u niby renomowanych to i tak tanio, tzw renomowani potrafią brać więcej
0
@LionelM95 jest się wypoczętym lepiej na następny dzień, i szybciej można się wyspać. efekt uboczny mozesz dostać większego owłosienia całym ciele,ale to różnie zależy od człowieka
0
@FcPortoFan1999 może były ale 20 lat temu
0
@FcPortoFan1999 tak wysoką wartość że często tak jest że drużyna przegrywa wszystko w sparingach gra dobrze a w lidze słabo i odwrotnie
1
@LionelM95 ashwaganda Olimp gold, bo mogą mieć tą drugą
0
@priest9999 mnie się wydaje że trzeba mieć odpowiednich piłkarzy, czyli dobrych w formie. A samą taktyka to se można
0
@Marian_Pazdzioch ło panie, ja ostatnio miałem cały tydzień :)
0
@LionelM95 polecam Olimp, ale oni mają dwie
1
@PIWOSZ89 w budowie
0
Na tej komisji podglądali na tv że Ziobro wychodzi z tv republika i jedzie do nich :))
A ci w popłochu szybko złożyli wniosek o areszt :)
Podobno ta komisja jest nielegalna i kto ma rację ?
0
@RoberDzik tak, o to gdzie będzie real to mało interesujące jest
1
Komentarz usunięty
1
@Lionel_Messi10 u mnie Legia,każdy mecz obejrzany :)
0
@July_6_BcN te które nie trafiają, mają się dobrze bo są z dobrych domów i nie patologia. Więc nie potrzebują ośrodków.
Czasami lepsze to niż para 30 Latków którzy od kilku lat mówią że się muszą dorobić i dochodzą do 40 i wciąż się muszą dorobić, i tak wkoło, bo to dorobienie się to stan umysłu. Konsumpcjonizm i materializm się liczy. dla większości ludzi.
2
@Commando jedyna szansa to jest to, że wygra Mentzen. Noi właśnie w dobie internetu tu trzeba upatrywać dla niego jakiś szans
0
@July_6_BcN wiele patologi w rodzinach jest,i wcale nie było tak dziecka pierwszego w wieku 15lat.
Dzieci coraj mniej bo lewicowe grono wpaja ludziom że człowiek powinien postawić na samego siebie, pigułka po jest taka chwalona itd itp
0
@Commando akurat ci dwaj to nie moi kandydaci, ale jednak mają największe szanse dlatego że należą do dwóch największych parti. I obie partie dbają aby nikt obcy się nie dostał do koryta, no chyba że za ich zgodą.
0
@Comentateiro lepszy od Trzaskowskiego jest Hołownia,
Dobry cyrk robi w sejmie o tyle z tych zalet
1
@Commando może i dobrze gada ale nie ma szans zostać prezydentem, dobrze o tym wiesz