0

@FcPortoFan1999 oj będzie meczycho :)
Nie żebym się czepiał ale wyrażenie kroczący po tytuł nijak ma się do sytuacji Rakowa w tabeli :)
Jeśli chcemy powiedzieć że ktoś kroczy po tytuł to jest to Lech Poznań który właśnie jest pierwszy i ma sporą przewagę

0

@KamQiX małolaty pewnie tak

0

Komentarz usunięty

0

@Cule2013 i jego zięciu znając wyniki meczy mógł je pięknie opisywać w gazetach,

1

@Kgorecki2500 kisiel to mają w majtkach dziewczyny jak mnie widzą

1

@LionelM95 najlepiej wtedy

0

0

@bartekvisca Poznań większe miasto toi ceny większe, ale fakt że obciąć się również chodzę do fryzjera tzw osiedlowego. U mnie 35 zł jak ktoś bardzo długie to więcej. A barber 80, a teraz otworzył się nowy salon barberski i wołają 110 hah

1

@Miszak fakt paka była, ale ten Kopczyński to tak średnio tam pasował, ale to był jak na polskie warunki dream team

0

@FcPortoFan1999 zacząłeś dyskusje o ligowych sparingach, a teraz wyskakujesz z sparingami reprezentacji.

2

@ProMILs dokładnie,dlatego lepiej iść do fryzjera bo weźmie max 40 zł a taki co ma napisane barber weźmie już 80zl tylko dlatego że nazywa się barber

1

@Toretto ceny po prostu rosną z roku na rok, bez względu czy to mięsny,laryngolog czy psycholog
A skoro płaciłeś 200 zł u niby renomowanych to i tak tanio, tzw renomowani potrafią brać więcej

0

@LionelM95 jest się wypoczętym lepiej na następny dzień, i szybciej można się wyspać. efekt uboczny mozesz dostać większego owłosienia całym ciele,ale to różnie zależy od człowieka

0

@FcPortoFan1999 może były ale 20 lat temu

0

@FcPortoFan1999 tak wysoką wartość że często tak jest że drużyna przegrywa wszystko w sparingach gra dobrze a w lidze słabo i odwrotnie

1

@LionelM95 ashwaganda Olimp gold, bo mogą mieć tą drugą

0

@priest9999 mnie się wydaje że trzeba mieć odpowiednich piłkarzy, czyli dobrych w formie. A samą taktyka to se można

0

@Marian_Pazdzioch ło panie, ja ostatnio miałem cały tydzień :)

0

@LionelM95 polecam Olimp, ale oni mają dwie

1

@PIWOSZ89 w budowie

0

Na tej komisji podglądali na tv że Ziobro wychodzi z tv republika i jedzie do nich :))
A ci w popłochu szybko złożyli wniosek o areszt :)
Podobno ta komisja jest nielegalna i kto ma rację ?

0

@RoberDzik tak, o to gdzie będzie real to mało interesujące jest

1

Komentarz usunięty

1

@Lionel_Messi10 u mnie Legia,każdy mecz obejrzany :)

0

@July_6_BcN te które nie trafiają, mają się dobrze bo są z dobrych domów i nie patologia. Więc nie potrzebują ośrodków.
Czasami lepsze to niż para 30 Latków którzy od kilku lat mówią że się muszą dorobić i dochodzą do 40 i wciąż się muszą dorobić, i tak wkoło, bo to dorobienie się to stan umysłu. Konsumpcjonizm i materializm się liczy. dla większości ludzi.

2

@Commando jedyna szansa to jest to, że wygra Mentzen. Noi właśnie w dobie internetu tu trzeba upatrywać dla niego jakiś szans

0

@July_6_BcN wiele patologi w rodzinach jest,i wcale nie było tak dziecka pierwszego w wieku 15lat.
Dzieci coraj mniej bo lewicowe grono wpaja ludziom że człowiek powinien postawić na samego siebie, pigułka po jest taka chwalona itd itp

0

@Commando akurat ci dwaj to nie moi kandydaci, ale jednak mają największe szanse dlatego że należą do dwóch największych parti. I obie partie dbają aby nikt obcy się nie dostał do koryta, no chyba że za ich zgodą.

0

@Comentateiro lepszy od Trzaskowskiego jest Hołownia,
Dobry cyrk robi w sejmie o tyle z tych zalet

1

@Commando może i dobrze gada ale nie ma szans zostać prezydentem, dobrze o tym wiesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?