2

@arasz1819 ten już się odpalił haha

0

@Herato co za podziw ? Nie wiedział że nie zagra to raz, a dwa to reprezentacja czy tam trzeba mieć motywację ?

0

@tbas wydaje mi się że tam u kolegi to nie kwestia hotelu.
Chodzi o to że te hotelowe atrakcje to nie dla niego. Woli coś zobaczyć pozwiedzać :) ale są tacy co lubią spędzać czas przy hotelowych atrakcjach :)

0

@NeroTFP1 odgrzewany kotlet

0

@mekston nie boje się, nie umiem
Ale ok, już się nauczyłem :))


0

@arasz1819 Bóg cię kocha przyjacielu. Ochłoń, złap dwa głębokie oddechy. Bo żyjesz w bajce PiSu i konfy. Rozejrzyj się świat jest piękny

0

@mmaciass nawet dla 5 osób jakąś sprawa może być bardzo ale to bardzo ważna

0

@mekston jak już powiedziałem nie wiem o jakie zachowanie tam chodzi, nie widziałem tego, nie podniecam się tym.
A nie chodzi o jakiś tytuł, mnie chodziło o to że ten kapitan hawk uważa że jak ktoś jest mistrzem świata to ma prawo umoralniać

0

@arasz1819 chciałbyś żeby ci płacili, niestety dla ciebie robisz to za darmo

1

@arasz1819 nic nie piszesz o podpisać trzaskowskiego bo tylko krytykujesz PiS konfe, czasami lepsze kwiatki można znaleźć u peo, ale tam twoja głowa nie sięga już, za krótka ?

0

@mekston najwazniejsze że mistrz świata może umoralniać, ba nawet musi ! Takie prawo mistrza

0

@mekston nie czytałem całej dyskusji, a do tego nie znam sytuacji.
Ale z tego co tutaj widzę to kolega mówi że mistrz świata ma prawo umoralniać innych. I do tego się odnoszę.
A więc nie, mistrz świata nie ma do tego prawa.

2

@arasz1819 to trzeba mieć w głowie dopiero. Nic nie ogląda nic nie słyszy, ale gdy nagle coś tam zobaczy przypadkiem na temat konfy czy mentzena to od razu musi zaatakować. Hahaha
I ciekawe że tylko konkretne partie tak punktuje. Jak byś był bystry to byś punktował wszystkich, a ty tylko wybranych

0

@Kapitan hawk czy tobie się podoba czy nie, to że Argentyna jest mistrzem świata nie oznacza że ma do tego prawo.
Oni są mistrzem świata i tyle.
Oni nie są ponad prawem

0

@Jakchcesz nie wiem jak będzie ale to nie jest identyczny przypadek.
Konfederacja głosi poglądy takie że jeszcze żadna partia nie rządziła tego typu, a to że wejdzie w koalcje z PiS to druga sprawa
Natomiast Hołownia od początku było wiadomo że zbiera głosy dla Tuska, aby odebrać władze PiSowi.
To są zupełnie inne przypadki

1

@Jakchcesz sory,ale ubaw miałem co chcieli na nich głosować. Przecież wiadomo było że nikt pan z tvnu czyli Hołownia to człowiek co ma zebrać głosy dla Tuska

0

@NeroTFP1 Korwin,Braun założyciele konfederacji. Oni jedni byli nie sprzedajni. Dlatego zrobili z nich wariatów i wyrzucili z konfy.
A reszta młodych Mentzen,Bosak itp itd.są na tyle rozumni że wiedzą że aby rządzić muszą wejść z kimś w koalicję

0

@FcPortoFan1999 Majewski to był koleżka Laty. Tak jak Probierz Kuleszy
Tak wyglądają wybory na trenera. Ktoś się z kim zna

0

@FcPortoFan1999 pewnie i jego tutaj nie woleli

0

@FcPortoFan1999 Kasperczak to że nie trenował repry to kryminał jest.

0

@FcPortoFan1999 tak,miał propozycje, a szkoda że nie chciał.
Ale fakt że tylko oni zasługują.
Noi jeszcze Papszun zasługuje.
Nie mówię tu kto by się nadawał ale kto zasługuje. Trzeba jakieś mieć sukcesy, oni mają. Probierz nie ma sukcesów,nawet nie prowadził wielkiej Polskiej drużyny

0

Jan Urban albo Maciek Skorża jedyni co zasługują na ten moment aby prowadzić reprezentacje

0

@Danny Gaucho brak skruchy dochodzi do tego

5

@wojopancer jest sylwester, a nawet już po północy i świat się nie skończył :))

0

@Danny Gaucho mowa nienawiści u ciebie jest i namawianie do przemocy.

0

@UriBoyka trzeba bronić wyniku

0

@Irmscher10 no właśnie, i Świderski do nich pasuje.
Kolega z jagieloni ich

0

Probierz nic nie osiągnął w ligowej piłce jako trener, to co tu oczekiwać po nim

0

@Lola120zalezy kto co lubi,
Nie jeden by się cieszył z tego powodu

0

@Matheu12 u mnie u rzeźnika jest mięso w twych samych cenach co biedronce.do tego w biedrxe płacisz jeszcze za opakowanie.
Wędlina,kiełbasa nie ma co porównywać, tak samo mięso. A mają naprawdę dobra wędlinę, i wcale nie wychodzi drożej niż biedra.
W Biedronce czasami się kupi, ale tylko wtedy gdy rzeźnik zamknięty i nagle potrzebuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?