Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DawidekFCB dokładnie :)
0
@Stinger_ dalej bym ci pisał o co ci chodzi,bo nie wiem co ty chcesz, ale już wiem :)
Źle to ująłem wcześniej, te nowe pierdoły to jest wszystko, czyli liga mistrzów, liga europy MŚ, i inne turnieje, czyli dokładanie przez to meczy.
Wiadomo że liga mistrzów nie łączy się z liga europy albo z liga konferencji
0
@Stinger_ a w lidze Europy ktoś gra czy nie ? Tam też są drużyny i jeśli będzie się powiększać takie rozgrywki to występujące tam drużyny będą rozgrywały przez to zbyt duża ilość meczy.
tak samo można powiedzieć o mistrzostwach świata, przecież tam też nie gra Barcelona...
0
@Stinger_ sama w sobie nie przeszkadza, takie same rozgrywki, wiadomo inny poziom ale traktuje je na równi co liga mistrzów czy nawet liga konferencji,
Chodzi o to że nie można powiększać ani dodawać nowych rozgrywek, obojętnie jakich czy to liga mistrzów czy liga europy
0
@norbi77 ale prościej jest po prostu nie dokładać meczy, nie wymyślać nowych pierdół typu liga europy,powiększanie ligi mistrzów, pucharów, MŚ, mistrzost Europy
1
@fart taki Trump, to z Putinem Zalenskim, macronem itp,itd razem obmyślają takie ruchy :)
0
@Arkon a ja lubiłem, do tego miałem duże nadzieje z nimi, ale kariery w Legi wielkiej nie zrobili Marek Citko i Mariusz Piekarski.
0
@A4ron zależy ile jeździec, bo jeszcze przez tydzień z rana mróz i w nocy
0
@HarveySpecter nie znam cię, ale wystarczyła mi twoja odpowiedź na moj komentarz. Zdanie sobie zdążyłem wyrobić biznesmenie za dychę :)
0
@HarveySpecter znam takich co są zadowoleni ze swojej pracy i swojego pracodawcy.
Poza tym Brzoska cwany będzie ustawiła prawo teraz takie jakie będzie mu pasowało i powie właśnie pracownikowi że tak musi być bo takie jest prawo. Tak no tłumaczył się kilkanaście lat temu gdy dawał śmieciowki ludziom.
Właśnie w taki sposób mówił jak ty, ale wyobraź sobie że ludzie muszą gdzieś pracować nawet u takiego cwaniak jak ty jak nie mają gdzie indziej
0
@HarveySpecter najlepsza tak mówią konsumenci co z niej korzystają, ale miara najlepszej należy również szukać w tym co mówią pracownicy tej firmy...
1
@Beztroskii większość jest mało istotna, a raczej nic nie wnosząca tylko bardziej skomputeryzowana, kolejne pomysły to raczej dla firm takich jak on ma, a dla zwykłego szarego człowieka nic ciekawego,
Ale ludzie się będą podniecać bo to Brzózka robi
0
@Irmscher10 w latach 90 cały czas rządzą. Jak już mówiłem mieli nawet razem mieć koalicję, ale się pokłócili o stołki.
0
@FcPortoFan1999 za mundurem panny sznurem !:)
Ty łobuzie Ty :)
1
@July_6_BcN wcale bym się nie zdziwił.
Gdy doszło do utworzenia peo i PiS kilkanaście lat temu, partie powstały po rozpadzie innych parti, a wszyscy byli dobrzy koledzy. I mieli razem zrobić koalicję, a tu cyk nagle w walce o stołki pokłócili się i koalicji nie było.... no chyba że jak mówisz pod publiczkę te wojenki
0
@FcPortoFan1999 było coś, dzieci do szkoły musiały tak chodzić
2
@FcPortoFan1999 Tusk z Kaczyńskim też dobrzy koledzy byli :)
Oni tam wszyscy tylko stołki zmieniają.
1
@lithotripter Ty nie mówiłeś nic o republice, ale dałem ich przykład bo ludzie chcą ich likwidacji bo to tv PiSu, a TVN jest peo od kilku lat, tam jest ich propagandą i jakoś likwidacji nikt nie chce. To są wolne media właśnie,
TVP za PiSu było stronnicze, ok ale chcieli uchować naród przed Tuskiem.
2
@lithotripter zgadza się jest różnica, i rozumiem ją. Ale nie zmienia to faktu że była tam tuba propagandowa w TVN peo.
i jest do tej pory, do tego mają TVP,
Czyli w prywatnej TVN może być propagandą a w prywatnej republice już nie może być propagandy ?
Bo takie są głosy że nie powinno być republiki tv
0
@Kapitan_SW prezentował poziom typowego rezerwowego. Grał w mało ważnych meczach, i tyle zapchajdziura w ataku, ale każdy klub takiego ma :)
6
@Eric_Abidal_22 sądownictwo ? Za bardzo ci TVN wjechał,
Zanim TVP stało się pisowska propagandą, to najpierw na TVN była szczujnia peowska.tak jest do dzisiaj nie musi być aż tak natarczywa, ale tylko dlatego że peo ma władzę w TVP TVN
1
@buglikos dokładnie jest ferran przecież, ale Paco jako zmiennik dawał radę
1
@July_6_BcN dzięki nim Niemcy będą wielkie, znaczy się Polska będzie wielka
15
Bardzo lubię Donalda Tuska i Rafała Trzaskowskiego
0
@Pedri16Future specyficzny to jest dobre określenie, ale najlepsze to po prostu niedorozwinięty
0
@FcPortoFan1999 zostawcie Titanica, nie wyciągacie go nanana
0
@lithotripter nie zwykła codzienność szarego Kowalskiego
0
@FcPortoFan1999 wiesz co się liczy ? Szacunek ludzi ulicy !
A sory to nie ten artysta
0
@Danny Gaucho Ty jesteś od takich zadań :)
Ale nie martw się Ciebie nie zbanują :)
0
@Danny Gaucho Twój komentarz na temat dodiego jest któryś z kolei. Ban się należy za mowe nienawiści