1

@Kessie działa to jeszcze ?

11

Hołownia to las Palmas !! Haha

0

To dopiero początek ale dawno się tak nie uśmiałem hehe

0

Hołownia się domyśla że tutaj również ustawka jak w TVN hehe

0

@Aragorn33 z szacunku do wszystkich ??
Szacunku i wstydu nie ma tak mówić !!
Zrobił sobie dla siebie debatę a przed rozpoczęciem zapraszam wszystkich hehe dobre

1

TVP i TVN to wolne media są,
Organizują debatę Trzaskowskiemu z Nawrockim, ale wpaść może każdy chętny

0

@Michael24 Mekka, a raczej męka to będzie dzisiaj ale w Polsce

0

Jadę !! Do zobaczenia !!

0

@tbas najważniejsze że zrozumiałeś o co chodzi,
A to już sztuka jeśli chodzi o ciebie

0

@Safrani a szkoda, bo powinno, w końcu wolne media było głoszone

3

Debata ?? Każdy kandydat powinien wsiąść udział w takiej debacie !!
To po pierwsze, a po drugie każda telewizja powinna jeśli chce wsiąść udział w tej debacie !!
A tutaj debata wybranych kandydatów ze swoimi stacjami hah

0

@Bernard777 bo to nie bramkarz

0

@4drian0 nie mogę, zakaz wstępu mam

0

Mistrzem Polski jest Legia,
Legia najlepsza jest..... !!

5

@NeroTFP1 serio ?? wspaniały trener !!

0

@norbi77 poza tym nie musze się zapoznawać z przyczyną, bo ona zawsze może być wymyślona
oglądałęm ich i sluchałem na youtube więc wiem o czym tam mówili

0

@norbi77 fakty mowią jedno. prawicowe media sie niszczy. komunizm upadał to było powiedziane, aby prawica nigdy nie doszła do wladzy :)
to oni organizowali marsze polskości, a wmawiano jakąś rosyjską propagande hah

0

@PIWOSZ89 po prostu sie starzejesz :) również nie znam piłkarzy obecnej chelsea, a dawniej można by wymieniać

0

@Comentateiro jest zakałą uni, ale tej lewicowej, tęczowej....
unia może wyglądac inaczej nie musi tak jak teraz

0

@norbi77 na youtube z 4 lata temu był kanał wrealu24
był to kanał można powiedzieć konfederacji,
również stracił nadawanie na tej twojej youtube :)) powodzenia jeśli myslisz że cos jest darmowe i ogólnodostepne,
i oczywiście nie ma tutaj przypadku że to była prawicowa tv internetowa.

0

Swego czasu Tusk nie chciał dopuścić radia Maryja, teraz nie chce republiki, wcześniej krzyczał o likwidacji TVP info gdy PiS rządził,
Wszystkie media by chciał zniszczyć gdzie chwała PiS

1

@gumaz siedziałem w domu, byłem po wycinaniu łąkotki wtedy, więc siedziałem w domu

0

@tbas komunizm umierał, tzn fikcyjnie umierał, bo oficjalnie go nie ma ale bym powiedział że jest, to było powiedziane : możecie rządzić ale nigdy ale to nigdy prawicy nie pozwólcie dojść do władzy.
Ot taka ciekawostka :) ludzie z tamtego układy wciąż żyją więc wnioski można wyciągnąć samemu

0

@FCB_dimiC ten @wyrek ma potencjał :)

0

@loswariatofano Polacy tak robili ale po wojnie 2 światowej.
Teraz nowe pokolenie nie pamięta. Za 50 lat i Ukraińcy zapomną. Spokojnie.normalna kolej rzeczy

0

@Pawlak1992 oczywiście że tak :)
Pamiętam również drugą kadencję Piechniczka a później Wójcika kadrę.
Ale co do Engela to nie było nadziej na coś fajnego, mecze towarzyskie i brak bramek dla nas, dopiero Olisadebe z Rumunią ukąsił. No a później eliminacje i mecz z Ukrainą !

0

@PatrychoO fakt, Ukrainiec u ruski to niczym się nie równia, tak było przed ta wojną, ale między sobą jednak się mordują, i dla nich jest różnica kto jest kim. Dla nas również mimo że to ten sam naród

0

@Jakchcesz coś w stylu każdy kradnie ale łapiemy i karzemy wybranych.
Tam gdzie prawica dochodzi do władzy w Europie to zawsze są takie cyrki albo próba unieważnienia wyborów. Fakt

0

@szela1899 nie mam pytań

0

@BorzyKrzys a był ktoś kto głosował w ogóle na niego ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?