Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie działa to jeszcze ?
11
Hołownia to las Palmas !! Haha
0
To dopiero początek ale dawno się tak nie uśmiałem hehe
0
Hołownia się domyśla że tutaj również ustawka jak w TVN hehe
0
@Aragorn33 z szacunku do wszystkich ??
Szacunku i wstydu nie ma tak mówić !!
Zrobił sobie dla siebie debatę a przed rozpoczęciem zapraszam wszystkich hehe dobre
1
TVP i TVN to wolne media są,
Organizują debatę Trzaskowskiemu z Nawrockim, ale wpaść może każdy chętny
0
@Michael24 Mekka, a raczej męka to będzie dzisiaj ale w Polsce
0
Jadę !! Do zobaczenia !!
0
@tbas najważniejsze że zrozumiałeś o co chodzi,
A to już sztuka jeśli chodzi o ciebie
0
@Safrani a szkoda, bo powinno, w końcu wolne media było głoszone
3
Debata ?? Każdy kandydat powinien wsiąść udział w takiej debacie !!
To po pierwsze, a po drugie każda telewizja powinna jeśli chce wsiąść udział w tej debacie !!
A tutaj debata wybranych kandydatów ze swoimi stacjami hah
0
@Bernard777 bo to nie bramkarz
0
@4drian0 nie mogę, zakaz wstępu mam
0
Mistrzem Polski jest Legia,
Legia najlepsza jest..... !!
5
@NeroTFP1 serio ?? wspaniały trener !!
0
@norbi77 poza tym nie musze się zapoznawać z przyczyną, bo ona zawsze może być wymyślona
oglądałęm ich i sluchałem na youtube więc wiem o czym tam mówili
0
@norbi77 fakty mowią jedno. prawicowe media sie niszczy. komunizm upadał to było powiedziane, aby prawica nigdy nie doszła do wladzy :)
to oni organizowali marsze polskości, a wmawiano jakąś rosyjską propagande hah
0
@PIWOSZ89 po prostu sie starzejesz :) również nie znam piłkarzy obecnej chelsea, a dawniej można by wymieniać
0
@Comentateiro jest zakałą uni, ale tej lewicowej, tęczowej....
unia może wyglądac inaczej nie musi tak jak teraz
0
@norbi77 na youtube z 4 lata temu był kanał wrealu24
był to kanał można powiedzieć konfederacji,
również stracił nadawanie na tej twojej youtube :)) powodzenia jeśli myslisz że cos jest darmowe i ogólnodostepne,
i oczywiście nie ma tutaj przypadku że to była prawicowa tv internetowa.
0
Swego czasu Tusk nie chciał dopuścić radia Maryja, teraz nie chce republiki, wcześniej krzyczał o likwidacji TVP info gdy PiS rządził,
Wszystkie media by chciał zniszczyć gdzie chwała PiS
1
@gumaz siedziałem w domu, byłem po wycinaniu łąkotki wtedy, więc siedziałem w domu
0
@tbas komunizm umierał, tzn fikcyjnie umierał, bo oficjalnie go nie ma ale bym powiedział że jest, to było powiedziane : możecie rządzić ale nigdy ale to nigdy prawicy nie pozwólcie dojść do władzy.
Ot taka ciekawostka :) ludzie z tamtego układy wciąż żyją więc wnioski można wyciągnąć samemu
0
@FCB_dimiC ten @wyrek ma potencjał :)
0
@loswariatofano Polacy tak robili ale po wojnie 2 światowej.
Teraz nowe pokolenie nie pamięta. Za 50 lat i Ukraińcy zapomną. Spokojnie.normalna kolej rzeczy
0
@Pawlak1992 oczywiście że tak :)
Pamiętam również drugą kadencję Piechniczka a później Wójcika kadrę.
Ale co do Engela to nie było nadziej na coś fajnego, mecze towarzyskie i brak bramek dla nas, dopiero Olisadebe z Rumunią ukąsił. No a później eliminacje i mecz z Ukrainą !
0
@PatrychoO fakt, Ukrainiec u ruski to niczym się nie równia, tak było przed ta wojną, ale między sobą jednak się mordują, i dla nich jest różnica kto jest kim. Dla nas również mimo że to ten sam naród
0
@Jakchcesz coś w stylu każdy kradnie ale łapiemy i karzemy wybranych.
Tam gdzie prawica dochodzi do władzy w Europie to zawsze są takie cyrki albo próba unieważnienia wyborów. Fakt
0
@szela1899 nie mam pytań
0
@BorzyKrzys a był ktoś kto głosował w ogóle na niego ?