0

@LambiPL zajączek musi być !:)

0

@LambiPL ja obchodzę, i wcale trudniej nie mam, również łatwo jest :)

1

@Bolton w tę stronę też można to podciągnąć

3

Witam Kochani !!
W tę piękną niedzielę rozpoczynającą Wielki Tydzień !!

0

@wrona Pedro wchodził razem z Jeffren, i to ten drugi najpierw miał większe notowania

0

@Rifek rządzą, więc punktować ich za kłamstwa, ale to nie trudne wcale,

1

@gumaz robię na luzaku, przy otwartych drzwiach

1

@ViscaelBarca2007 w pięknym runie są

4

Na marszu mówią że Trzaskowski to patriota !
Ale Niemiecki patriota :) hehe

0

Wspaniały marsz z wspaniałej okoliczności odbywa się w Warszawie !!

1

@MesQueUnClub_87 no właśnie, ludzie wiadomo coraz starsi,niby mądrzejsi a wciąż łykają te samy slogany

0

@BorzyKrzys są takie telewizję, i strony internetowe,wiadomo że propagandowe, zawsze te same hasła bez względu co by się stało

2

@Rhaan ja tam bawiłem się świetnie, fakt że to było pośmiewisko jeśli mówimy o debacie o całej organizacji i otoczce w koło niej.
O tym że funkcjonariusze jak tych tv stali i pilnowali reżimu

6

Nawrocki - Tusk to Tusk tamto,
Trzaskowski - Kaczyński to Kaczyński tamto...
I ci dwaj pewnie wejdą do drugiej tury, to tylko świadczy o poziomie naszego społeczeństwa

6

@tbas nie rozumiesz

0

@Popitek12 do czy z ?

0

Trzasku odpowiedź w końcu

0

Ale z paragonem to ruski miał rację

5

Funkcjonariuszka tylko udowodniła że jest propaganda, taka delikatniejsza łagodniejsza, sugerująca że niby jej nie ma

0

@Rifek kierunek jeden, może ma rację. Nie wiem

1

@paweuwarrior czekam żeby się to skończyło, ile można

0

@Rifek uwarzasz że poważnie startuje na prezydenta ? Tzn startuje poważnie, ale zależy mu na tym aby nim być ?

0

@tbas stanowski sobie beke robi,
Więc zaorać się nie da takiego
Nie zrozumiesz

5

Rafał oddał flagę i to ma być prezydent ?

0

Jeden to las Palmas a drugi nie wiadomo kto

1

@MesQueUnClub96 nie zwróciłem na to uwagi.
Wyobraź sobie nie każdy, a nawet prawie nie każdy patrzy na to co tam napiszesz tutaj

1

@Comentateiro trzymają poziom profesjonalisty.

1

@Comentateiro lepszej nie było i pewnie już może nie być

0

Senyszyn troszkę pojechała stanowskiemu heh

1

@michal26 daj spokój z jakimś las Palmas :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?