Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LambiPL zajączek musi być !:)
0
@LambiPL ja obchodzę, i wcale trudniej nie mam, również łatwo jest :)
1
@Bolton w tę stronę też można to podciągnąć
3
Witam Kochani !!
W tę piękną niedzielę rozpoczynającą Wielki Tydzień !!
0
@wrona Pedro wchodził razem z Jeffren, i to ten drugi najpierw miał większe notowania
0
@Rifek rządzą, więc punktować ich za kłamstwa, ale to nie trudne wcale,
1
@gumaz robię na luzaku, przy otwartych drzwiach
1
@ViscaelBarca2007 w pięknym runie są
4
Na marszu mówią że Trzaskowski to patriota !
Ale Niemiecki patriota :) hehe
0
Wspaniały marsz z wspaniałej okoliczności odbywa się w Warszawie !!
1
@MesQueUnClub_87 no właśnie, ludzie wiadomo coraz starsi,niby mądrzejsi a wciąż łykają te samy slogany
0
@BorzyKrzys są takie telewizję, i strony internetowe,wiadomo że propagandowe, zawsze te same hasła bez względu co by się stało
2
@Rhaan ja tam bawiłem się świetnie, fakt że to było pośmiewisko jeśli mówimy o debacie o całej organizacji i otoczce w koło niej.
O tym że funkcjonariusze jak tych tv stali i pilnowali reżimu
6
Nawrocki - Tusk to Tusk tamto,
Trzaskowski - Kaczyński to Kaczyński tamto...
I ci dwaj pewnie wejdą do drugiej tury, to tylko świadczy o poziomie naszego społeczeństwa
6
@tbas nie rozumiesz
0
@Popitek12 do czy z ?
0
Trzasku odpowiedź w końcu
0
Ale z paragonem to ruski miał rację
5
Funkcjonariuszka tylko udowodniła że jest propaganda, taka delikatniejsza łagodniejsza, sugerująca że niby jej nie ma
0
@Rifek kierunek jeden, może ma rację. Nie wiem
1
@paweuwarrior czekam żeby się to skończyło, ile można
0
@Rifek uwarzasz że poważnie startuje na prezydenta ? Tzn startuje poważnie, ale zależy mu na tym aby nim być ?
0
@tbas stanowski sobie beke robi,
Więc zaorać się nie da takiego
Nie zrozumiesz
5
Rafał oddał flagę i to ma być prezydent ?
0
Jeden to las Palmas a drugi nie wiadomo kto
1
@MesQueUnClub96 nie zwróciłem na to uwagi.
Wyobraź sobie nie każdy, a nawet prawie nie każdy patrzy na to co tam napiszesz tutaj
1
@Comentateiro trzymają poziom profesjonalisty.
1
@Comentateiro lepszej nie było i pewnie już może nie być
0
Senyszyn troszkę pojechała stanowskiemu heh
1
@michal26 daj spokój z jakimś las Palmas :)