0

@addept robili taką samą propagandę jak inni wcześniej i teraz

1

@Pedri16Future Najlepiej Bartoszewicz, Braun, ale nie mają szans.

1

@addept młodzi co nie pamiętają jak rządzili. Ok rozumiem :)

3

Cała Polska już przejrzała !!
Nie głosuje na Rafała !!

1

@adamek20151 historycznie to Arsenal.

0

@Pedri16Future czyli lewica będzie chciała unieważnić wybory :)

0

@LukaszFan Legia to nie, matematycznie ma szansę ale takich cudów do nie będzie.
Pogoń może jeszcze powalczyć

0

Rafał wygra w 1 turze ?
Czy aby wygrać będą myśli zrobić wariant rumuński ?

0

@Dari0G to również jest prawda :)

2

@Dari0G monster sam w sobie jest gównianym wynalazkiem.

1

@Comentateiro on to biskupem internetu może zostać.

0

@Mezocyklon87 z tego tekstu nic nie wynika, a na pewno malutko. Chętnie bym się dowiedział konkretów co nawywijał

0

@Wojciech123 dał bym ich od początku razem. Nie ma co się czaić tylko grać :)

0

@FcPortoFan1999 a co mają składy do tego ?
Legia fakt faworytem bo to po prostu Legia, ale z gry to faworyta nie ma.

0

@A4ron w tamtych latach każdy jeden mecz był ustawiony.
Oglądałem na żywo wtedy również mecze gdzieś nie były gwizdanie spalone kilkumetrowe ?!?!
A wtedy kamer itp, nie było tak,jak teraz,

1

@Comentateiro Pogoń umie w finały, no tak :))
Widowisko ale tylko dla koneserów :)

2

Finał pucharu Polski !!
Puchar jest nasz!;
Puchar do nas należy !!
Legia Warszawa !!

0

@tbas lewica nie walczy,bo im na rękę ściągać różnych narodowości, więc najchętniej to by milczeli, a orowca odwrotnie. Proste i logiczne

0

@FcPortoFan1999 sami nie będą rządzili, nierealne, ale mogło współrządzić a jednak nie chcieli i mogli doić koryto a jednak nie chcieli

0

@tbas nie jestem prawicą, a również mnie to ciekawi

0

0

@SelloutCrowd przepisy ffp nie mają znaczenia. Możesz max 25 zawodników mieć zarejestrowanych

0

@Kgorecki2500 nie napisałeś tego ale ci go szkoda, bo zmarnował swój czas, i że go ktoś ośmiesza.
Sory ale z takimi trzeba równo jechać.
Maciakowi szkoda Putina a tobie szkoda maciaka.

0

@Kgorecki2500 z takimi trzeba krótko, maciak szanuje Putina, a ty masz podobny tok rozumowania co on, bo chcesz szanować maciaka

0

Remis mi pasuje :) stawiałem u buka :))

0

@Rifek ktoś ci płaci za te komentarze czy tak od siebie się tak produkujesz ?
Nara

0

@Rifek jest to nierealne bo nie jest to w interesie niestety ludzi co rządzą krajem.
Natomiast służba zdrowia powinna tak wyglądać że idziesz i się leczysz, a nie że trzeba żebrać na operacje u obcych ludzi.
A dla ciebie dobra rada. Bycie mądrym a mądrala to różnica jest :))

1

@mkord co to jest awaria prądu, każdy wie, nawet mało rozgarnięty będzie wiedział. Ale wiem że bywają takie owieczki że trzeba im wszystko dosłownie tłumaczyć, czyli jest to awaria systemu elektroenergetycznego, która powoduje brak dostawy prądu ,to jest właśnie awaria prądu potocznie nazywana.
Awaria prądu jest to zwrot często używana w naszym języku :))

0

@Rifek minister zdrowia nie powinna ogarniać zbiórki,nie o to chodziło, lecz w ogóle nie powinno być zbiórek ! system powinien być taki że każdy powinien się leczyć za darmo bez zbiórek żadnych,
Oczywiście że jest to niemożliwe, nierealne ale to już inna historia

9

Czy to jeszcze Polska ???
Zamiast awaria prądu wmawia się Blackout ?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?