Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz nie, ale dobry pomysł
1
@A4ron sprintem robisz to :)
U mnie coraz więcej czas się wydłuża, teraz to nawet godzina
0
@arasz1819 dla niego może być dobry moment,
Wie że zyskał na tej kampanii i będzie kłuł puki gorące żelazo
0
@Karzel chyba w minimalistycznych, a wręcz mikroskopijnych
7
@GeneralXavi gdyby to chodziło o kandydata PiSu to by tak zrobili, powsadxali do więzienia i skończyli z TVP, a tak życie będzie się toczyć dalej
0
@tristan87 zależy kto pyta
0
@gaucho104 żadnych :)
Wtedy na nią głosujesz :)
3
@PietrasCoelho jest z tej samej parti co Tusk :)
0
Zawsze jak jadę z kolegami w pociągu,
To siadam w drugim wagonie :) zawsze !
0
@gumaz rts co ?
Ty wiesz co !!
1
Dziś derby Polski !!
Widzew Legia !!
0
@Jakchcesz w jakim meczu ?
4
@fart dokładnie, to jest ta równość, moja macica ale już z dysleksja to takich od razu trzeba gdzieś schować,
4
@fart dokładnie ! Przez tą wymowe w ogóle nie powinien kandydować !
1
@MesQueUnClub96 oświadczenie wydał bo myśli że każdy czekał na nie hahahha
A co mi tam, nakarmię cię haha
0
@Stinger_co ma niech odda
15
Pozdrawia was Jerzy, co w DPSie leży.
0
@michal26 i tu się rysuje idealny kandydat
0
@loswariatofano i czego tu mamy nie rozumieć ?:)
Może o inwestycje też tutaj pyta
2
@michal26 Zandberg to ma charyzmę, jak żaden kandydat,
Idealnie by pasował na prezydenta, szkoda że nie ma szans.
Chociaż pomijam już poglądy jego
0
@Deeespacito wal śmiało co ci na sercu leży
0
@directedbyfcb ma i to ogromną. Ale ludzie trochę przesadzają, jak nie pałac to już nie mają dobrych warunków mówią
0
@arasz1819 nic nowego winnych brak
0
@BezglutenowyPedri wybierają tych najmodniejszych :)
1
@Rastafarnianin Jakubiak jeden z lepszych !! Mówi prawdę ale taka wiadomo w oczy kole !
1
@draxidox nie oglądali debaty, bo mają swoje kabarety
0
Na republice ciągle mówią o 6 latku co go trzasku eksmitował, a
na TVN, i TVP o mieszkaniu co Nawrocki wyłudził :))
0
@barcelonaLM tylko rosja nie może prowadzić wojny, inni mogą !
0
@GTBTP czołgi ? A to nie wiem o co chodzi
3
Najgorzej jak nie wygra Trzaskowski, albo Hołownia.
Bo wtedy będą musieli powtórzyć wybory z braku praworządności i do skutku aż wygra trzasku