0

@gumaz nie, ale dobry pomysł

1

@A4ron sprintem robisz to :)
U mnie coraz więcej czas się wydłuża, teraz to nawet godzina

0

@arasz1819 dla niego może być dobry moment,
Wie że zyskał na tej kampanii i będzie kłuł puki gorące żelazo

0

@Karzel chyba w minimalistycznych, a wręcz mikroskopijnych

7

@GeneralXavi gdyby to chodziło o kandydata PiSu to by tak zrobili, powsadxali do więzienia i skończyli z TVP, a tak życie będzie się toczyć dalej

0

@tristan87 zależy kto pyta

0

@gaucho104 żadnych :)
Wtedy na nią głosujesz :)

3

@PietrasCoelho jest z tej samej parti co Tusk :)

0

Zawsze jak jadę z kolegami w pociągu,
To siadam w drugim wagonie :) zawsze !

0

@gumaz rts co ?
Ty wiesz co !!

1

Dziś derby Polski !!
Widzew Legia !!

0

@Jakchcesz w jakim meczu ?

4

@fart dokładnie, to jest ta równość, moja macica ale już z dysleksja to takich od razu trzeba gdzieś schować,

4

@fart dokładnie ! Przez tą wymowe w ogóle nie powinien kandydować !

1

@MesQueUnClub96 oświadczenie wydał bo myśli że każdy czekał na nie hahahha
A co mi tam, nakarmię cię haha

0

@Stinger_co ma niech odda

15

Pozdrawia was Jerzy, co w DPSie leży.

0

@michal26 i tu się rysuje idealny kandydat

0

@loswariatofano i czego tu mamy nie rozumieć ?:)
Może o inwestycje też tutaj pyta

2

@michal26 Zandberg to ma charyzmę, jak żaden kandydat,
Idealnie by pasował na prezydenta, szkoda że nie ma szans.
Chociaż pomijam już poglądy jego

0

@Deeespacito wal śmiało co ci na sercu leży

0

@directedbyfcb ma i to ogromną. Ale ludzie trochę przesadzają, jak nie pałac to już nie mają dobrych warunków mówią

0

@arasz1819 nic nowego winnych brak

0

@BezglutenowyPedri wybierają tych najmodniejszych :)

1

@Rastafarnianin Jakubiak jeden z lepszych !! Mówi prawdę ale taka wiadomo w oczy kole !

1

@draxidox nie oglądali debaty, bo mają swoje kabarety

0

Na republice ciągle mówią o 6 latku co go trzasku eksmitował, a
na TVN, i TVP o mieszkaniu co Nawrocki wyłudził :))

0

@barcelonaLM tylko rosja nie może prowadzić wojny, inni mogą !

0

@GTBTP czołgi ? A to nie wiem o co chodzi

3

Najgorzej jak nie wygra Trzaskowski, albo Hołownia.
Bo wtedy będą musieli powtórzyć wybory z braku praworządności i do skutku aż wygra trzasku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?