Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto niech ci nie wmówią że Bosak pochwalił trzaska, to psuje twoja narrację przecież
0
@arasz1819prezesowi Kaczyńskiemu czy prezesowi Tuskowi ?
Prezesów mamy dwóch, i kto by nie wygrał to szykuje nam się długopis, Jeden większy bo z większością w sejmie
0
@Toretto dobrze że ty masz spójność, niech cię trzasku prowadzi
7
Trzaskowski jest bystry, wiedział czego nie robić, a co robić, bo poszedł drugi do mentzena ,był mądrzejszy przez to
14
Bosak pięknie wyjaśnia Trzaskowskiego :))
1
@lithotripter zgadza, bo Trzaskowski to samo mówił, nim przejęli rządy i odsunęli PiS od władzy. PiS nie rządzi narracja może być inna, dobrze wiesz o co chodzi :))
0
@Toretto tak wytłumaczył że nie chciałbym tej ideologii
14
Mieliśmy pandemię, wojnę i ceny poszlyw górę ?!? Mówi trzasku :))
A TVN cały czas wmawiał że ceny to wina PiSu była :))
0
@Matheu12 nie ma ale będzie jak dostaną pełnię władzy
0
Po co dzieciakom wmawiali lgbty?!?!
1
Nudno tutaj,
Nic tylko snusa walnąć !!
0
@Chaoss tak to nie jest nowa jakość,
0
@MOLESTA myślą fakty, wprowadzają błędy a później ludzie to łykają i myślą że pis jest zły
0
@Chaoss nie oglądałem ale domyślam się że pewnie niczym,
Tyle że w TVN nikomu nie przeszkadza, tzn tym z peo bo mówią że to prywatna stacja i no właśnie wmawiają że niezależna.
To samo robi stanowski, więc co tutaj jest problem ?
Ja bym go nie widział tak samo jak w TVN nie widać
0
Nadzieja w tym że może by się obraził i się odwrócił
1
@gumaz marzenie :)) do tego z sąsiadka :)
0
@Criss18Barca zapomniałem że to dzisiaj :) oby, oby
5
TVN niezależne media a wiadomo że stronnicze nikomu nie przeszkadza,
A kanał zero niezależne a też wiadomo że stronnicze i już wszystkim przeszkadza.
Czy tym kibicom peo co mówią o równości zawsze musi wszystko przeszkadzać co z PiSem związane ??
1
@tbas to tak samo jak TVP w likwidacji nie jest stronnicze się mówi,
Albo mowa że niezależne media to TVN ?!?! Tak też to prywatna stacja i niech sobie robi co chce ale tam to jest propaganda a oni mówią że nie ma ?!?!
0
@RoberDzik jest to prowokacja w stronę pewnego typa,
za takie teksty ludzie dostawali bany !!
A redaktorek ma wywalone i pisze sobie ot tak właśnie takie prowokacje.
1
@MesQueUnClub96 nie płacz tylko idź na inne forum.
0
@MesQueUnClub96 to że ktoś broni ustawek to znaczy że jest zmanipulowany ??
0
Każdy byle nie Trzaskowski
1
@kuz bez przesady, kto na kogo ma zagłosować to i tak zagłosuje
0
@Azrik a jakie efekty były ich zmian ?? Jaka znowu gospodarka zareagowała ? Przyszła pandemia i wojna w Ukrainie i wszystko się popsuło. Tylko to i aż to
0
@Popitek12 tych co rapują
0
@BenHeadley89 ale co sądy ? Co zielony ład co składka zdrowotna ?
Czy PiS faktycznie aż tak źle wszystko robił ? Czy po prostu poszła nagonka na nich bo peo chciało władzy ??
Początki PiS to dookoła słyszałem że ludziom że lepiej żyje, mi również
0
@AmigoBlancos dlatego buki ustawiali porażki ich w lidze, w zamian mieli i tak awans do lm.
przez taka drabinkę buki swobodnie mogą ustawiać meczami
0
@BenHeadley89 a jeśli wygra trzasku, to i tak konfa z PiSem mogą wygrać następne wybory, więc ?
0
@Astad głos to głos ale różne są powody głosów :)