0

@Toretto niech ci nie wmówią że Bosak pochwalił trzaska, to psuje twoja narrację przecież

0

@arasz1819prezesowi Kaczyńskiemu czy prezesowi Tuskowi ?
Prezesów mamy dwóch, i kto by nie wygrał to szykuje nam się długopis, Jeden większy bo z większością w sejmie

0

@Toretto dobrze że ty masz spójność, niech cię trzasku prowadzi

7

Trzaskowski jest bystry, wiedział czego nie robić, a co robić, bo poszedł drugi do mentzena ,był mądrzejszy przez to

14

Bosak pięknie wyjaśnia Trzaskowskiego :))

1

@lithotripter zgadza, bo Trzaskowski to samo mówił, nim przejęli rządy i odsunęli PiS od władzy. PiS nie rządzi narracja może być inna, dobrze wiesz o co chodzi :))

0

@Toretto tak wytłumaczył że nie chciałbym tej ideologii

14

Mieliśmy pandemię, wojnę i ceny poszlyw górę ?!? Mówi trzasku :))
A TVN cały czas wmawiał że ceny to wina PiSu była :))

0

@Matheu12 nie ma ale będzie jak dostaną pełnię władzy

0

Po co dzieciakom wmawiali lgbty?!?!

1

Nudno tutaj,
Nic tylko snusa walnąć !!

0

@Chaoss tak to nie jest nowa jakość,

0

@MOLESTA myślą fakty, wprowadzają błędy a później ludzie to łykają i myślą że pis jest zły

0

@Chaoss nie oglądałem ale domyślam się że pewnie niczym,
Tyle że w TVN nikomu nie przeszkadza, tzn tym z peo bo mówią że to prywatna stacja i no właśnie wmawiają że niezależna.
To samo robi stanowski, więc co tutaj jest problem ?
Ja bym go nie widział tak samo jak w TVN nie widać

0

Nadzieja w tym że może by się obraził i się odwrócił

1

@gumaz marzenie :)) do tego z sąsiadka :)

0

@Criss18Barca zapomniałem że to dzisiaj :) oby, oby

5

TVN niezależne media a wiadomo że stronnicze nikomu nie przeszkadza,
A kanał zero niezależne a też wiadomo że stronnicze i już wszystkim przeszkadza.
Czy tym kibicom peo co mówią o równości zawsze musi wszystko przeszkadzać co z PiSem związane ??

1

@tbas to tak samo jak TVP w likwidacji nie jest stronnicze się mówi,
Albo mowa że niezależne media to TVN ?!?! Tak też to prywatna stacja i niech sobie robi co chce ale tam to jest propaganda a oni mówią że nie ma ?!?!

0

@RoberDzik jest to prowokacja w stronę pewnego typa,
za takie teksty ludzie dostawali bany !!
A redaktorek ma wywalone i pisze sobie ot tak właśnie takie prowokacje.

1

@MesQueUnClub96 nie płacz tylko idź na inne forum.

0

@MesQueUnClub96 to że ktoś broni ustawek to znaczy że jest zmanipulowany ??

0

Każdy byle nie Trzaskowski

1

@kuz bez przesady, kto na kogo ma zagłosować to i tak zagłosuje

0

@Azrik a jakie efekty były ich zmian ?? Jaka znowu gospodarka zareagowała ? Przyszła pandemia i wojna w Ukrainie i wszystko się popsuło. Tylko to i aż to

0

@Popitek12 tych co rapują

0

@BenHeadley89 ale co sądy ? Co zielony ład co składka zdrowotna ?
Czy PiS faktycznie aż tak źle wszystko robił ? Czy po prostu poszła nagonka na nich bo peo chciało władzy ??
Początki PiS to dookoła słyszałem że ludziom że lepiej żyje, mi również

0

@AmigoBlancos dlatego buki ustawiali porażki ich w lidze, w zamian mieli i tak awans do lm.
przez taka drabinkę buki swobodnie mogą ustawiać meczami

0

@BenHeadley89 a jeśli wygra trzasku, to i tak konfa z PiSem mogą wygrać następne wybory, więc ?

0

@Astad głos to głos ale różne są powody głosów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?