O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, koszykówka, wyroby stolarskie
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Quaresma, Iniesta, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Od sezonu 2005/2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3219
  • Liczba komentarzy 3848
  • Polecenia 1895

Komentarze

1

@Ronin47 Dwa tygodnie temu kupiłem Merida big seven 40D za 1900 zł. Głównie patrzyłem na części z jakiej firmy są wyprodukowane np. przerzutki i piasta. Koła 27,5 oraz rama 18. Na stromych zjazdach sprawdza się bardzo dobrze. Może będę w stanie powiedzieć coś więcej za kilka dni, jeżeli pogoda i zdrowie dopisze.

1

@FDJ Nie wiem skąd w Tobie tyle pogardy do ludzi. Jako były palacz uważam, że jak jest tylko możliwość to lepiej odejść kilka metrów dalej i spokojnie zapalić. Nie ukrywajmy fajki śmierdzą niemiłosiernie i łatwo ubrania przechodzą tym smrodem. Po prostu jak nie chcemy żyć zdrowo to chociaż nie utrudniajmy tego innym.

0

@Erik0 Real we wtorek ma bardzo ważny mecz w LM i widocznie władze ligi chcą im dać więcej odpoczynku. Eibar grał w sobotę o 13 więc mają 3, 5 dnia na regenerację. Nic nadzwyczajnego...

0

@rafik300010 Poprzedni sezon nie był jakiś wyjątkowy pod względem liczby punktów, a i tak w obecnym musimy zdobyć 29 z 33 oczek żeby go wyrównać. Real słabo punktuje już trzeci sezon więc zdążyli się przyzwyczaić. Moim zdaniem obie ekipy straciły dużo na jakości, Atletico również, Sevilla standardowo swój poziom trzyma i nic poza tym. Ciężko będzie hiszpańskim drużynom zdominować ponownie europejskie rozgrywki w takim stopniu jak kilka lat temu. Tym bardziej teraz gdy LE daje awans do LM, więc takie United czy Chelsea w razie niepowodzeń ligowych mają awaryjna furtkę.

2

@Alistar74 Akurat zmienne to ma dość łatwe do spełnienia. Już wypłaciliśmy BvB 20 mln... 10 za awans do fazy grupowej LM i po 5 mln za każde 25 spotkań rozegrane w naszych barwach. Obecnie ma na koncie 74 mecze więc jeszcze jeden i przelejemy kolejne 5 mln. Dembele kosztował nas na tą chwilę 125 mln i jedyna zmienna która może nie zostać spełniona jest wygrana LM.

Zobacz wszystkie

52

Dzisiaj przy śniadaniu siostra wprawiła mnie w osłupienie słowami " wiesz, że wygrana Barcy była ustawiona?" Widziała w środę moją radość i wczoraj naczytała się rożnych głupot na internecie. Dlatego poświeciłem jej chwile by wytłumaczyć iż trzeba kwestionować to co się przeczytało, szczególnie gdy ma to miejsce np. na fb gdzie dostęp do wpisów ma każdy, nawet największy idiota. Dzięki tej sytuacji uświadomiłem sobie jedno, propaganda ma dużą siłę przebicia gdy zasiewa się ją na duża skalę i w nieukształtowanych umysłach.

49

1.Obejrzałem filmik, obrońcy za czasów Pelego mało zwrotni, grali bez agresywności, pozwalali spokojnie przyjąć piłkę, za często szli na raz i prostym markowaniem można było ich przejść.
2.Statystyki nie oddadzą całkowitego wpływu zawodnika na grę drużyny, Iniesta był architektem sukcesów Barcy a jego statystyki nie powalają na kolana.
3. 8 spotkań to za mało żeby robić jakiekolwiek porównania!
4. To Maradona, a nie Pele został wybrany najlepszym piłkarzem XX wieku.
5. Brazylia zdobywając mistrzostwo świata miała genialnych piłkarzy, a sam Pele w pierwszym swoim turnieju był przez pewien czas rezerwowym.
6. Maradona poprowadził Neapoli do dwóch mistrzostw kraju, w czasach gdy wielki był AC Milan.
7. Statystyki brazylijskiej "10" nie są pewne, nigdzie nie ma potwierdzenia, że jego 1000 bramek to prawda.
8. Dla lepszego obrazu porównać powinniśmy szybkość tych piłkarzy, jeżeli Maradona i pele byli wolniejsi to w dzisiejszych czasach nie mieliby czego szukać, teraz obrońcy potrafią osiągać prędkość ponad 30 km/h.
9. Brakuje mi tu statystyki goli w finałach (wszystkich rozgrywek czy to klubowych czy reprezentacyjnych)
10. Żaden z nich nie uzna drugiego za lepszego bo mają za duże ego :)

43

Na ile tytułów mistrza kraju przełożyły się gole Raula, a Ronaldo? Pytanie za 100 punktów i kończymy temat :)

43

Ktoś na dole pisał, że uwielbia "La Ramble"
Od siebie dodam iż wchodzę tutaj dużo częściej niż po to by poczytać artykuły, dużo więcej można się dowiedzieć od was. Dowiedzieć, pośmiać, podyskutować...

39

Te 33 km nie robią takiego wrażenie jeżeli weźmiemy pod uwagę że Messi nie zagrał we wszystkich spotkaniach LM

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?