O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Quaresma, Iniesta, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Od sezonu 2005/2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3970
  • Liczba komentarzy 3996
  • Polecenia 2160

Komentarze

0

@Criss18Barca
1. Japonia
2. Norwegia, Szwecja, Finlandia
3. Rumunia, Serbia

1

@LeoMessiah Tyle się słyszy od znajomych gdzie oni za dzieciaka nie byli ile rzeczy nie sprobowali. Dzieciństwo wspominam bardzo dobrze pomimo braku tych atrakcji, wyobraźnia i pomysłowość zapewniły frajdę. Teraz fundusze pozwalają nadgonić zaległości i do tego będę dążył. Cofnąć mógłbym się do wieku załóżmy 17/18 lat moze wczesniej. Za duzo błędów w tym czasie było, z wiedzą obecna wiele spraw rozwiazalbym inaczej. Niekoniecznie 100% na temat, ale zrozumiesz i tak heh

1

@LightningStrike 3-0 dla Holandii

0

@Admin030 Sławek sam ją łyknie, reszta niepotrzebna ;)

0

@Krzychu1010 Jestem ze świętokrzyskiego gdzie zarobki są jedne z najmniejszych i uważam taka stawkę za bardzo przeciętna. Mam znajomych którzy robili na budowach i przy 200 h wyciągali ponad 4 tys. U Ciebie przy podobnej liczbę godzin nawet 3,5 nie będzie. Standardowo ludzie pracują 160/168 miesięcznie i uwierz mi te dodatkowe 30 robi różnice.

Zobacz wszystkie

52

Dzisiaj przy śniadaniu siostra wprawiła mnie w osłupienie słowami " wiesz, że wygrana Barcy była ustawiona?" Widziała w środę moją radość i wczoraj naczytała się rożnych głupot na internecie. Dlatego poświeciłem jej chwile by wytłumaczyć iż trzeba kwestionować to co się przeczytało, szczególnie gdy ma to miejsce np. na fb gdzie dostęp do wpisów ma każdy, nawet największy idiota. Dzięki tej sytuacji uświadomiłem sobie jedno, propaganda ma dużą siłę przebicia gdy zasiewa się ją na duża skalę i w nieukształtowanych umysłach.

49

1.Obejrzałem filmik, obrońcy za czasów Pelego mało zwrotni, grali bez agresywności, pozwalali spokojnie przyjąć piłkę, za często szli na raz i prostym markowaniem można było ich przejść.
2.Statystyki nie oddadzą całkowitego wpływu zawodnika na grę drużyny, Iniesta był architektem sukcesów Barcy a jego statystyki nie powalają na kolana.
3. 8 spotkań to za mało żeby robić jakiekolwiek porównania!
4. To Maradona, a nie Pele został wybrany najlepszym piłkarzem XX wieku.
5. Brazylia zdobywając mistrzostwo świata miała genialnych piłkarzy, a sam Pele w pierwszym swoim turnieju był przez pewien czas rezerwowym.
6. Maradona poprowadził Neapoli do dwóch mistrzostw kraju, w czasach gdy wielki był AC Milan.
7. Statystyki brazylijskiej "10" nie są pewne, nigdzie nie ma potwierdzenia, że jego 1000 bramek to prawda.
8. Dla lepszego obrazu porównać powinniśmy szybkość tych piłkarzy, jeżeli Maradona i pele byli wolniejsi to w dzisiejszych czasach nie mieliby czego szukać, teraz obrońcy potrafią osiągać prędkość ponad 30 km/h.
9. Brakuje mi tu statystyki goli w finałach (wszystkich rozgrywek czy to klubowych czy reprezentacyjnych)
10. Żaden z nich nie uzna drugiego za lepszego bo mają za duże ego :)

43

Na ile tytułów mistrza kraju przełożyły się gole Raula, a Ronaldo? Pytanie za 100 punktów i kończymy temat :)

43

Ktoś na dole pisał, że uwielbia "La Ramble"
Od siebie dodam iż wchodzę tutaj dużo częściej niż po to by poczytać artykuły, dużo więcej można się dowiedzieć od was. Dowiedzieć, pośmiać, podyskutować...

39

Te 33 km nie robią takiego wrażenie jeżeli weźmiemy pod uwagę że Messi nie zagrał we wszystkich spotkaniach LM