Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W sumie wczoraj podczas konferencji można było takie odnieść wrażenie.
I główny nagłówek tego wywiadu to
Dziękuję Legii. Tak jakby coś oznaczał
0
@FcPortoFan1999 odszedł ? I super
0
@Toretto profil sterowany był nie z Berlina tylko z Belgii :)
tak wiem że ty i tak się uśmiejesz z tego,
0
@lucas/catalan jakie akurat mam w posiadaniu.
Nie wydziwiam, nie skupiam się na markach.
0
@Comentateiro miało być Twój, tak to chodzi o twojego chłopaka :)
1
@tbas jak komuś nie podrodze z kimś to nie pije z nim. Tak było jest i będzie.
A to jest polityka i biznesy. A Sławek głupi nie jest i wie że z każdym się napije dla własnych korzyści.
Odklejony to co najwyzej ty jesteś jak tego nie rozumiesz.
0
Sąsiad taki pijak kto mu nie postawi to wypije !
Czy Sławek podobnie się zachowuje ??
0
@Comentateiro a za kim jest mój chłopak ?
1
@michal26 no tak, w ten sposób nie brałem tego pod uwagę.
1
@FcPortoFan1999 debaty się skończą. A jak wygra trzasku to i marsze się skończą.
A jak wygra Nawrocki to dalej będą wolne sądy, moja macica, marsze kodu itd kto
0
Ostatni dzień tych cyrków :)
Debaty, marsze itd,itp.
0
@michal26 być może byłes i Ty profesjonalny, jak i reszta komisji.
A ludzie są różni, a może znajdzie się taka komisja co chętnie by tak zrobiła, w jedną albo drugą stronę ?
Do ludzi akurat to nie mam zaufania, chociaż uwielbiam im ufać :)
2
@GeneralXavi Tusk z Kaczyńskim co najwyżej donosili by piwka im :)
0
Trzasku jakoś niewyraźny...
Kaca leczy po piwku :)
1
@DrDNA pusta to nie, jak już to dwa skreślić. Na pusta to mogą dopisać
4
@Rastafarnianin Hołownia to nie desperat, on został wzięty do polityki tylko i wyłącznie po to aby zdobyć głosy i być koalicjantem Tuska.
Taki ma cel, miał
Aby nabrać ludzi że to jakaś trzecia droga
0
@Azazel_Pazuzu nie bronie, ale jak widzę takie wysrywy to aż muszę się odezwać. Narrację masz rodem z tvnu
0
@Azazel_Pazuzu najlepiej to mieć wytłumaczenie na każdy temat . Wtedy PiS też nie rządził w pojedynkę, tam była suwerenna między innymi.
3
@Azazel_Pazuzu jak z PiSem to się nie mogą wąchać, bo zbaczają z kursu jak to,
Ale z peo to od razu jak fajnie, jakie super obrazki.
Obrzydliwa to nie kampania tylko narracja takich jak ty
0
@norbi77 ja wiem co znaczy cudzysłów, ale właśnie tak się manipuluje ludźmi, bo są tacy co nie wiedzą, ich sprawa oczywiście niewiedza ale właśnie takimi się manipuluje.
A z tymi dyżurami może i tak jest.
Kiedyś jeden mi odpowiedział wprost, że po równo za to samo nie dają banów. Że są równi i równiejsi
0
@July_6_BcN za dużo, więc od razu dodałem że koniec końców jednak jest mierny,
0
@Encore zgadza się trzasku nawet większy bo jego bandaa większość w sejmie
0
Fakt, żeby trzasku nie był długopisem i nie był pod wpływem peo to byłby kandydat idealny a takto jest mierny.
1
@Azazel_Pazuzu minales sie z powołaniem policjancie
4
@norbi77 nie znasz się ale na samym początku powiedziałeś że ćpał. No super masz narrację.
Do tego napisałeś że ćpał i dał dupy i to widnieje wciąż hah.
A ja napisałem też ćpun i do tego dupiarz i komentarz usunięty. Tak pisałem trzasku więc może to był powód usunięcia
0
@arasz1819 dobrego może i sąd zdecydował ale właśnie kierowany pewnie przez skrajnie europejską bojówkę.
0
@arasz1819 no tak, wolne sądy przecież są, nawet w Rumunii.
Dobrze wiesz że sąd decyduje często tak, w zależności kto nim kieruje. A ty z sądami wskakujesz
1
@majkel95 racja, ale za pierwszej władzy Tuskaudzie mieli dość peo, za PiSu słyszałem że ludzie mówili że im się zaczyna dobrze żyć, czyli właśnie mieli więcej kasy, przyszła pandemia wojna, wszystko popsuli, i znowu ten Tusk rządzi.i znowu narzekania są
2
@arasz1819 tak, taki zwycięzca że musieli powtórzyć wybory aby wygrał haha
0
Przyszły prezydent sam przyznał i powiedział że był dupiarzem i że palił co palił. Więc po co usuwać ?? To mówi przyszły prezydent który jest wyżej niż admin przecież :)