Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matheu12 swego czasu grałem, w takich ligach tylko takie drużyny,czyli bez kija w tyłku.
A klasa, B klasa. Jest to typowa amatorka
0
@Safrani to Ukraina Rosja dałem również hipotetycznie. Wiem o czym pisałeś.
O tym że uważasz że skoro konf jest anty unia to od razu Sławek z Rosją będzie.
Jest to stereotypowe myślenie, tak jak podałem przykład że ludzie uważają że jak ktoś nie popiera Ukrainy to od razu musi popierać Rosję. I tak samo ty skoro Sławek anty unia to od razu Rosja.
A nikt nie myśli że on,ale ogólnie każdy przywódca powinien najpierw dbać o ibterwsy swojego kraju,
2
@Safrani to że ktoś nie jest za Ukraina nie znaczy że jest za Rosja.
I nie mówię tu o konfie lecz ogólnie o sytuacji na całym świecie.
To że ktoś nie chce wejść pod but europejski nie znaczy że chce być w ramie w ramie z Rosją !!
Trzeba patrzeć na siebie i samemu być silnym a wtedy czy to unia czy Rosja każdy będzie chciał z nami robić interesy
0
@KidusFCB chętnie ci porzycze. dam ci stówkę a możesz mi oddać nawet mniej.
0
@Aragorn33 to że nie rządził to jest najważniejsze,
Dlatego że było peo ludzie mieli ich dość,przyszedł PiS i ludzie zostali nauczeni nienawiści do PiSu, i znowu przyszło peo którego wcześniej nieli dość, nie mówiąc o tym że te dwie partie powstały po rozpadzie innych parti które również rządzili. Ci ludzie rządzą i ich następcy od początku lat 90. jeśli nie chcesz zmiany to głosuj na ich. Ale ten kto chce aby było inaczej,nie wiemy czy będzie lepiej ale jednak inaczej to trzeba zagłosować na mentzena
0
@Aragorn33 zgadza się ale tak samo to idzie w drugą stronę, że ktoś będzie głosował na peo i Trzaskowskiego bo oni coś tam obiecują i jak mówisz potrafią wyjść do ludzi patrząc na ich oczekiwania. Otóż nie oni potrafią obiecać to co człowiek chce usłyszeć a zrobią o tak po swojemu
1
@Gaucho najlepsze procenty są od 40
0
Ten Olmo to jest gość !
Sądziłem że kontuzjowany będzie przez większą część sezonu niż jest.
Jak na niego to mało opuścił tych meczy
0
@jacobFCB cieszę się że tylko tyle :)
1
@Danny Gaucho no fakt, bo nawet lehmann ma dość sporo tego. I Kahn nie grał w czasach gdy Niemcy były aż tak wielkie,
2
@patrix211 sam widzisz że zawsze coś lub ktoś musi popsuć tak ładny dzień
0
@Aragorn33 to co mówisz to może być zaletą konfy,
Bo te całe peo szeroko się otwiera na różne pomysły ale tylko w mówieniu, obiecywaniu. Bo zrobią tylko i wyłącznie to co mają w głowę, również są ograniczeni tylko to ukrywają i obiecują wiele, a później rozczarowanie u ludzi.
A mogą krótko, co nowi to zrobi.
No chyba że tak nie będzie,ale nie wiemy bo jeszcze nie rządzili
0
@Bykunn Bóg Cię kocha, tak Ciebie właśnie również :)
Pozdrawiam
0
@wpwelement namawiasz wcale nie do dobrego...
0
@Transu96 warte obejrzenia
3
@tomek8756 wybór jest oczywisty, ale kto się nie boi bana niech mówi prawdę :)
2
@Luciano99 a ja wiedziałem że ty wiesz, że ja wiem że usuną, i że po wszystkim o tym opowiesz tutaj o swojej wiedzy. Że podzielisz się o tym ze wszystkimi
3
@MessiForeverTheBest i dodislawskie
3
Brak pewnej dyskusji 1 i drugiej... Obie widziałem ale to się nazywa przewidywanie i wyprzedanie faktów !!
Wiedziałem że usuną więc się nie udzielałem :)) hehehe
0
@OBSERWATOR2021 nowy trener powinien wsiąść nowych zawodników. Bo z tymi samymi czyli żyła,Kubacki,Stoch kot już nic nie osiągnie. Oni swoje już zrobili
0
@MessiForeverTheBest zawsze, a jak inaczej przejść przez pasy ?
0
@jacobFCB pewniak dzisiaj był. Dałem 20 zł kurs 4.30 :)
Jak się tak skończy to pluje se w brodę że tylko tyle dałem, bo pewniak jak nigdy
0
@NeroTFP1 Kukiz to akurat zgadza się, on szedł do wyborów i deklarował nie sprzedanie się.
On akurat nabrał wyborców
0
@mcsarna Legia Warszawa, mają nowego dyrektora, pasowałby idealnie
0
@sevs nie mówię tu o oficjalnej ugodzie, tylko takie dogadanie się po cichu bez sądu.
0
Wiadomo mogło braknąć dowodów co się zdarza, albo mógł dogadać się z ofiarą.
To że wychodzi nie znaczy że nic nie przeskrobał. Ale oficjalnie jest niewinny
2
@Katalończyk 99 to że nie skazany, nie znaczy że nie zrobił nic złego.
Mogło braknąć dowodów, co się zdarza, albo dogadać się z ofiarą:)
Albo faktycznie niewinny
2
@Popitek12 daleko Tinder od ciebie ? Skąd ty jesteś ?
0
@IrekPOL zwykła w sklepie do 20 zł dostaniesz
1
@arasz1819 nie śledzę wszystkich twoich wpisów, po prostu czytam czasami co tam ludzie wypisują tutaj. A twoje wpisy rzucają się w oczy, są zawsze takie same na ten sam temat. Jak obłąkany jakiś hehe. Takich się nie ignoruje,bo po co można mieć beke dobrą.
Piona i rób tak dalej :))