O sobie

  • Zainteresowania Historia, Polityka, Kinematografia
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Xavi, Berkamp, Kluivert, Messi, Dani Alves
  • Ulubione zespoły FC Barelona, Lech Poznań, Arsenal,
  • Barcelonie kibicuję od około 2000 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5000
  • Liczba komentarzy 1449
  • Polecenia 3472

Komentarze

1

@mmaciass Puyol pewnie piłkarsko za Pique ale dla mnie był najważniejszą postacią XXI wieku w Barcelonie zaraz po Messim.
Wysoko również ceniłem zawsze Samuela Eto - nawet jeśli troszkę mu się odkleiło teraz. Nie zapominam również o Patricku Kluivercie.
Ciężko mi sie odnosić jednak do piłkarzy których nigdy nie widziałem jak Romario, Ronaldo, Stoiczkov czy Guardiola.

1

@Pawel13sz 1. Messi, 2. Ronaldinho, 3. Xavi, 4. Iniesta, 5. Rivaldo, 6. Cruyff, 7. Neymar, 8. Henry, 9. Dani Alves, 10. Luis Suarez

1

@mekston Z całym szacunkiem ale tamta drużyna byłą napakowana supergwiazdami a ta obecna ma albo małolatów wprowadzanych na wariata albo oldboyów.

2

Jeśli Xavi poprawiłby wynik w Lidze czyli zdobyłby więcej niż 88 pkt. i dołożyłby do tego np. półfinał LM to będzie to oznaczało obiektywny progres.
Zaznaczę że w lidze na pozostałych 12 meczy oznaczało by to zdobycie co najmniej jeszcze 32 pkt. czyli 10 zwycięstw i 2 remisy.
Możliwe że nie oznaczało by to wygrania ligi ale na pewno zarząd i sam trener będą rozważać opcję kontynuowania współpracy.

8

@xavi890 Bzdura. Najlepiej to się położyć i nic nie robić bo można ponieść porażkę?

Zobacz wszystkie

194

Transseksualizm to zaburzenie własnej tożsamości i moim zdaniem jest wielką tragedia że ktoś odczuwa tak daleko idącą niechęć/nienawiść do własnego ciała i płci że jest gotów się samookaleczać nie tylko środkami farmakologicznymi a nawet operacjami chirurgicznymi.
Ja osobiście współczuję tym osobom ale podejście świata zachodniego to dla mnie kapitulacja. To że ktoś okaleczy własne ciało i będzie twierdził że zmienił płeć absolutnie nierozwiazuje problemu natury psychologicznej. Nie da się oszukać genów i wmawiać sobie że jest się innej lub nieokreślonej płci. To tylko udawanie które niczego nie zmienia.

60

@AmigoBlancos to miał być żart? Jakoś nie zrozumiałem.

49

@JANEK777 Jest pewien problem z tym obrazkiem. Np. Kościół Katolicki to z zasadami z Biblii i naukami Jezusa to ma tyle wspólnego co McDonald's ze zdrową żywnością.

47

Cieszę się że mu wyszło w Anglii, że potrafił pokonać własne ograniczenia.
Nie był typem lenia czy imprezowicza, który wszystko olewa. Problem siedział w głowie i chyba nauczy się sobie z nim radzić.

46

Obojętnie jakie okoliczności to remis i utrata 2 goli w Pampelunie to bardzo słaby wynik.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?