- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1922 Culés
Gorące dyskusje
tomek8756
0
Wesele bez alkoholu -tak czy nie?
35 odpowiedzi
TR3YWAY
7
Pomyśleć, że te psiary piszą te komenty na poważnie, do Choroszczyhttps://twitter.com/sknerus_/... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
3
Żaden gamechanger bo i tak nie dotrzymają słowa:https://x.com/i/status/2066133650236682694@Coment... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1922 Culés
5
AfD wychodzi na prowadzenie w Niemczech.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @barcelonaLM @Comentateiro @Roobo @michal26
0
@Kondziubarca Już niedługo wyjdą niespodziewanie jakieś brudy i do wiezienia będą chcieli ich wsadzać xD
2
@Eklerek i pewnie będą niewinni jak reszta. Tak jak pis to spisek, tak jak, le Pen, niewinni oni nigdy nic nie zrobili
0
@tbas No tak bo tylko Prawica winna ale Lewica to zawsze bez winy :P
1
@Ryoumen każdy polityk to złodziej, ale kraść trzeba umieć, skoro oni nie potrafią i się wystawiają to co? Mamy bronić złodziei i krętaczy bo są akurat po stronie twojej politycznej?
0
@tbas komunizm umierał, tzn fikcyjnie umierał, bo oficjalnie go nie ma ale bym powiedział że jest, to było powiedziane : możecie rządzić ale nigdy ale to nigdy prawicy nie pozwólcie dojść do władzy.
Ot taka ciekawostka :) ludzie z tamtego układy wciąż żyją więc wnioski można wyciągnąć samemu