O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 2193
  • Liczba komentarzy 1741
  • Polecenia 2606

Komentarze

0

https://www.youtube.com/watch?v=ba2uK930I6U&t=215s ale to jest piękny zawodnik.
Chłopak wynosi nasze nastawienie i grę w defensywie na inny poziom.

0

@chavez To może być 3-5-2, 4-4-2, 2-7-1. Formacja nie ma znaczenia, tylko profil piłkarzy i do niego świadomy trener dostosowuje model gry.

Mamy podstawowe braki w formacji pomocy (Defensywny pomocnik, Ofensywny pomocnik) i ataku (Skrzydłowy). Jeżeli te pozycje zostałyby odpowiednio wzmocnione pod pożądany profil piłkarski, wtedy potencjalny trener może wszystko.

Jeżeli wzmocnień nie będzie, a chcielibyśmy odzyskać najlepsze wersje naszych zawodników, to obecny pomysł jest jak najbardziej okej, tylko w miejscu Christensena widziałbym Gaviego.

0

@FcPortoFan1999 Tam zostali ludzie od Papszuna.

0

@tbas A jaka jest jego nominalna pozycja?

2

Jeszcze słówko a propos Pedriego.

W początkowym etapie kariery porównany potencjałem do Wirtza i Musiali, wszedł z buta do dorosłej piłki i wydawało się, ze kwestia czasu jest rozwój jego talentu.

Na dziś dzień wyzej wymienieni panowie są klasę lepszymi zawodnikami, którzy w swoich działaniach są konkretni i dają zespołowi wartość dodana.

Pedri dziś asysta, ale oprócz tego znowu odnoszę wrażenie, ze dla tego chłopaka nie ma odpowiedniej pozycji na boisku.

W ofensywie pasuje mu rola rozgrywajacego, ale w obronie jest zbyt bierny i słaby fizycznie.

Na pozycji ofensywnego pomocnika brakuje mu przebojowości i jakości w ostatniej tercji.

Na ten moment Musiala i Wirtz dają konkrety, Pedri daje tylko walory estetyczne.

Zobacz wszystkie

86

I to jest gra bocznego obrońcy. Wchodzi w pojedynki 1vs1 bez strachu. Zasuwa, cały czas aktywny. Chłopak ma coś czego nigdy nie będzie miał Roberto.

74

Puig oddałby serce za ten klub. Widać to po jego ambicji, agresji, reakcjach po niewykorzystanej okazji. Wczoraj po jednej z nich padł na kolana, jakbyśmy przegrali finał ligi mistrzów. Niesamowita zawziętość chłopaka, by osiągnąć sukces w Barcelonie.

A najciekawszy jest fakt, ze mamy w drużynie zawodników o wielkiej renomie i sukcesach, a Messi i tak najchętniej gra z młodym Hiszpanem. Coś to mówi o jego umiejętnościach.

49Warto w tej chwili przypomnieć sobie słowa pana Wojciecha - eksperta, który jak zwykle się nie pomylił. W PUNKT!

49

JEEEEEST, nareszcie La Rambla znalazła sobie nowego ulubieńca. W tym sezonie na to miano zasłużył Trincao. 20 letni chłopak, który nie rozegrał nawet 10 oficjalnych meczów w zespole, od dziś będzie mieszany z błotem, co by się nie działo.

Jesteście naprawdę wspaniali.

47

2/5 NIE ZAPOMINAMY!A tak poważnie to bardzo mi zaimponował Neto. Drugi mecz z rzędu niezwykle pewnie i zaciera to zle wrażenie z poprzedniego sezonu.

Oby tak dalej!

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?