0

@Hubert102 od dzwonka do dzwonka, a prywatne lekcje to wiadomo że od wejścia nauczyciela, bo przecież płacisz za 45 minut oczernia się

1

@KamQiX w punkt, Boniek po prostu nie rozumie pewnych rzeczy o co tam chodzi w tej podniecie,
To był debiut, a nie kolejny jego mecz

0

@VegetaPolska to zależy od tego cze ma dużo osób za swoimi plecami, czy wyrósł kandydat również ze swoją bandą,

1

@Tridente2015 wszystkich, do rotacji będą

0

Brać go, na lewe skrzydło jak znalazł

0

@RafiVeB też nie wiem, ale widzę co inni mówią, a znając jego treści domyślam się co mógł powiedzieć...
bana do końca roku powinien dostać bo jego zachowanie jest nagminne takie, no chyba że od razu perma

1

Wspaniały piłkarz :)

0

To jest mega grajek

0

I super ! Pracodawca zawsze docenia takich pracowników :)

0

Nawet jak przegramy bitwę to wygramy wojnę

0

@PuszkinFan weź ze sobą namiot

0

@Arden Superpuchar,tylko on się liczy,
Nawet wygrana nic nie zmieni tego co się dzieje na górze

0

Mecze w Arabii muszą mieć swoje show !!
Wczoraj ładny scenariusz widzieliśmy Inter Milan :))

4

@Comentateiro jeśli wypowiadał się podobnie co w Polsacie o panu Robercie Kropiwnickim ostatnio to fakt nudy nie było, dużo mądrego się dowiedziałeś wtedy

7

@mrboom on się cały zagotował na samą myśl :))

0

@Pnog37 nikt nie ma wpływu, ale świadomie można kogoś nie puścić z Belki gdy jest dobry wiatr, a poczekać na gorszy i odwrotnie. a definicje takiego zdarzenia wygogluj sobie i dopasuj :))

0

@clyde z reguły na ból ucha tylko antybiotyk,bez tego ani rusz,
Wiadomo człowiek chce samemu, bez tego antybiotyku,a może przejdzie,czasami się uda, ale większość przypadku to antybiotyk

6

@arasz1819 nie przepraszaj, Ty już taki jesteś... w głowie ci republika tylko gra

0

wniosek składa pan, który miałby chrapkę na prezydenture, ewentualnie jakiś jego kolega
czyli zwykła polityczna wojenka. swoją drogą wniosek słuszny

1

Komentarz usunięty

0

@Pnog37 dlatego jest manipulacja,słabszy wiatr słabsze wyniki proste

0

@Pnog37 skakać od razu

0

Takimi decyzjami jest manipulacja skokami,

1

@Ricardinio14 numer 69

0

Komentarz usunięty

0

Chciałbym nominować męczennika tej strony,ale podobno lepiej go nie nominować
Ale coś by go łączyło z viniciusem, też męczennik

0

@arasz1819 mi wspaniale się żyje za peo, wspaniale się żyło za PiSu również,
Żadna różnica dla zwykłego obywatela, jedynie tym na górze,ale to i tak niewielka, szkoda tylko ludzi co łykają wszystko i przeżywają tą polityczną grę

0

Komentarz usunięty

0

@ProMILs to kara...

0

@Bykunn podpisujesz świstek o niekaralności tego typu.
Swego czasu pewna firma kurierska,jak ktoś się zatrudniła to musiał taki podpisać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?