Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubert102 od dzwonka do dzwonka, a prywatne lekcje to wiadomo że od wejścia nauczyciela, bo przecież płacisz za 45 minut oczernia się
1
@KamQiX w punkt, Boniek po prostu nie rozumie pewnych rzeczy o co tam chodzi w tej podniecie,
To był debiut, a nie kolejny jego mecz
0
@VegetaPolska to zależy od tego cze ma dużo osób za swoimi plecami, czy wyrósł kandydat również ze swoją bandą,
1
@Tridente2015 wszystkich, do rotacji będą
0
Brać go, na lewe skrzydło jak znalazł
0
@RafiVeB też nie wiem, ale widzę co inni mówią, a znając jego treści domyślam się co mógł powiedzieć...
bana do końca roku powinien dostać bo jego zachowanie jest nagminne takie, no chyba że od razu perma
1
Wspaniały piłkarz :)
0
To jest mega grajek
0
I super ! Pracodawca zawsze docenia takich pracowników :)
0
Nawet jak przegramy bitwę to wygramy wojnę
0
@PuszkinFan weź ze sobą namiot
0
@Arden Superpuchar,tylko on się liczy,
Nawet wygrana nic nie zmieni tego co się dzieje na górze
0
Mecze w Arabii muszą mieć swoje show !!
Wczoraj ładny scenariusz widzieliśmy Inter Milan :))
4
@Comentateiro jeśli wypowiadał się podobnie co w Polsacie o panu Robercie Kropiwnickim ostatnio to fakt nudy nie było, dużo mądrego się dowiedziałeś wtedy
7
@mrboom on się cały zagotował na samą myśl :))
0
@Pnog37 nikt nie ma wpływu, ale świadomie można kogoś nie puścić z Belki gdy jest dobry wiatr, a poczekać na gorszy i odwrotnie. a definicje takiego zdarzenia wygogluj sobie i dopasuj :))
0
@clyde z reguły na ból ucha tylko antybiotyk,bez tego ani rusz,
Wiadomo człowiek chce samemu, bez tego antybiotyku,a może przejdzie,czasami się uda, ale większość przypadku to antybiotyk
6
@arasz1819 nie przepraszaj, Ty już taki jesteś... w głowie ci republika tylko gra
0
wniosek składa pan, który miałby chrapkę na prezydenture, ewentualnie jakiś jego kolega
czyli zwykła polityczna wojenka. swoją drogą wniosek słuszny
1
Komentarz usunięty
0
@Pnog37 dlatego jest manipulacja,słabszy wiatr słabsze wyniki proste
0
@Pnog37 skakać od razu
0
Takimi decyzjami jest manipulacja skokami,
1
@Ricardinio14 numer 69
0
Komentarz usunięty
0
Chciałbym nominować męczennika tej strony,ale podobno lepiej go nie nominować
Ale coś by go łączyło z viniciusem, też męczennik
0
@arasz1819 mi wspaniale się żyje za peo, wspaniale się żyło za PiSu również,
Żadna różnica dla zwykłego obywatela, jedynie tym na górze,ale to i tak niewielka, szkoda tylko ludzi co łykają wszystko i przeżywają tą polityczną grę
0
Komentarz usunięty
0
@ProMILs to kara...
0
@Bykunn podpisujesz świstek o niekaralności tego typu.
Swego czasu pewna firma kurierska,jak ktoś się zatrudniła to musiał taki podpisać