O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Messi, Suarez, Pique, Iniesta
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 2277
  • Liczba komentarzy 2435
  • Polecenia 5215

Komentarze

18

Patrzę, a tu przykre komentarze na temat Umtitiego. Nie wiadomo co mu jest, powodów może być wiele, z różnych przyczyn, czy to prywatnych, czy zawodowych. Przykre to w jaki sposób tak lekkomyślnie lecą źle opinie, choć nie wiadomo co dokładnie się dzieje.

0

@Rust_Cohle Oblak (Atletico), Alexander-Arnold (Liverpool), Kante (Chelsea)/ Pogba (Manchester United), Benzema (Real Madryt)

18

@SeWo77 Pisze się wziąĆ - taka rada na przyszłość :)

1

@Yoshi94 Mam wrażenie, że kogokolwiek Koeman by wystawił, to byłoby źle. Jakby to Mingueze wystawił od początku, to byłby płacz, że nie jest w rytmie meczowym itp. Odnoszę wrażenie, że nie wszyscy zdają sobie sprawę w jakiej sytuacji jest klub i oczekują (na ten moment) cudów. Tak to nie działa, i jest to proces i systematyczna praca, która da owoce w przyszłości, a klub osiągnie długo wyczekiwaną stabilność.

0

@4Fabregas4 Interpretuj to jak chcesz. Ja nie uważam, że się stale żali. Przyznał na konferencji pomeczowej, że Bayern był lepszy. Wziął na klatę zespół, który jest w dołku i próbuje coś zmienić. I w tym Go popieram. Dłużej nie ma sensu ciągnąć tę dyskusję.

Zobacz wszystkie

73

Logika klubu:
Nie podoba im sie podroz Pique do Szanghaju, a klub chce leciec na mecz do USA...parodia :/

63

Smutne widzieć Go w koszulce PSG :(

52

Czasem trzeba zrobić krok w tył, by potem móc zrobić dwa do przodu! Fati jest bardzo młody, wyzdrowieje i znów będzie prezentował bardzo dobry poziom! Zdrówka!

47

EURO, Igrzyska i Copa America przed nami, więc na brak emocji nie można narzekać :)

46

Andre Gomes powinien odejść, ponieważ za te pieniądze najmniej daje pożytku :(