Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Filipem ja wierzę,można powiedzieć w tą naszą wiarę, i nikt mnie nie kontroluje.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Yamal przebił Messiego w ich wieku ale Messi miał w tym wieku miał Ronaldinho :))
0
@Filipem każdy leci na pieniądze
0
@Filipem bujda to jest nie wierzyć w nic,
0
@cchesterr43 dobrze, a ty czytać
0
@Bykunn no właśnie pensja minimalna, to jest pikuś tu chodzi o maximum pensji,
To że są jakieś zasady to ok, mowa tutaj jest o tym że jak chcesz to zatrudnisz sobie Kowalskiego i jak chcesz to zapłacisz mu 50000 na miesiąc i jeśli przez to zbankrutujesz to twoja sprawa, wtedy rozwiążemy ci firmę i kaput.
1
@Filipem nie zruwnój wszystkich religii
0
@Bykunn a mając swoją firmę nie robisz w niej co chcesz ? zatrudniasz kogo chcesz i płacisz jemu ile chcesz prawda ?
0
@MatBac1991 każdy jest kowalem swojego losu.sport to biznes a klub to piłka, i nie powinien. Nikt nikogo nie powinien pilnować czyli mieć kontroli kto i jak zarządza swoją firmą.
0
Świat jest wolny,podobno
Każdy klub powinien rejestrować sobie kogo chce i za ile chce,a jak zbankrutuje to też klubu sprawa i nikomu nic do tego
1
@Bykunn wcale bym się nie zdziwił
4
@Maki123 popatrzę jak inni to robią :)) po co płacić
1
@Bocheno1 czysta polityka
Nie ważne co robisz,ważne że jesteś albo z nami albo przeciwko nam.
Nigdy peo nie pochwali PiS i odwrotnie PiS nie pochwali peo.
2
@RoberDzik Cristiano Ronaldo
0
Taki nasz Leszek Wronki
0
@Encore swego czasu mistrzostwo NBA zdobyli.jako Seattle,bo to dawne stare Seattle
0
@Czajka90 do tego po komunii już, też już można hah
0
@Comentateiro kapustę bez bigosu
0
@MesQueUnClub96 masz chłopaka ?
0
@Aragorn33 rządził już,pamiętam jak to było, pieniędzy nie ma i nie będzie
a że agent to już jest stare i niemodne
2
Lubię słuchać huku petard
3
@Criss18Barca skoro ludzie nie przestrzegają zasad
na drodze,to całkowicie zakazać sprzedaży aut
0
@Kondziubarca dla Jurka do Cristiano tam poszedł
0
@Aragorn33 za to prezydent i rząd z tego samego obozu będzie robił co chciał, nikt im nie podskoczy,wtedy to dopiero trzeba będzie się łapać za kieszenie,bo szybko kasa będzie nam uciekać
Dopiero zobaczymy co to podwyżki,
0
@Aragorn33 spokojnie, wybiorą jeszcze Trzaskowskiego na prezydenta.
A wtedy dopiero pokażą na co ich stać :)) jeszcze zdążysz odczuć
0
@wpwelement ten kolega jeździ po wsiach, chwali się robotę bo państwowa
0
@MessiForeverTheBest to nie mój kolega
0
@GeneralXavi pierwszy raz mówię tutaj serio, jeździ po wsiach i to robi
0
Mam dobrego znajomego co jeździ gruszką i opróżnia szamba.
Z zawodu jest szambiarzem
1
@mordini123 spoko, taki urok futbolu dla każdego coś innego ważnego