2

@Filipem ja wierzę,można powiedzieć w tą naszą wiarę, i nikt mnie nie kontroluje.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Yamal przebił Messiego w ich wieku ale Messi miał w tym wieku miał Ronaldinho :))

0

@Filipem każdy leci na pieniądze

0

@Filipem bujda to jest nie wierzyć w nic,

0

@cchesterr43 dobrze, a ty czytać

0

@Bykunn no właśnie pensja minimalna, to jest pikuś tu chodzi o maximum pensji,
To że są jakieś zasady to ok, mowa tutaj jest o tym że jak chcesz to zatrudnisz sobie Kowalskiego i jak chcesz to zapłacisz mu 50000 na miesiąc i jeśli przez to zbankrutujesz to twoja sprawa, wtedy rozwiążemy ci firmę i kaput.

1

@Filipem nie zruwnój wszystkich religii

0

@Bykunn a mając swoją firmę nie robisz w niej co chcesz ? zatrudniasz kogo chcesz i płacisz jemu ile chcesz prawda ?

0

@MatBac1991 każdy jest kowalem swojego losu.sport to biznes a klub to piłka, i nie powinien. Nikt nikogo nie powinien pilnować czyli mieć kontroli kto i jak zarządza swoją firmą.

0

Świat jest wolny,podobno
Każdy klub powinien rejestrować sobie kogo chce i za ile chce,a jak zbankrutuje to też klubu sprawa i nikomu nic do tego

1

@Bykunn wcale bym się nie zdziwił

4

@Maki123 popatrzę jak inni to robią :)) po co płacić

1

@Bocheno1 czysta polityka
Nie ważne co robisz,ważne że jesteś albo z nami albo przeciwko nam.
Nigdy peo nie pochwali PiS i odwrotnie PiS nie pochwali peo.

2

@RoberDzik Cristiano Ronaldo

0

Taki nasz Leszek Wronki

0

@Encore swego czasu mistrzostwo NBA zdobyli.jako Seattle,bo to dawne stare Seattle

0

@Czajka90 do tego po komunii już, też już można hah

0

@Comentateiro kapustę bez bigosu

0

@MesQueUnClub96 masz chłopaka ?

0

@Aragorn33 rządził już,pamiętam jak to było, pieniędzy nie ma i nie będzie
a że agent to już jest stare i niemodne

2

Lubię słuchać huku petard

3

@Criss18Barca skoro ludzie nie przestrzegają zasad
na drodze,to całkowicie zakazać sprzedaży aut

0

@Kondziubarca dla Jurka do Cristiano tam poszedł

0

@Aragorn33 za to prezydent i rząd z tego samego obozu będzie robił co chciał, nikt im nie podskoczy,wtedy to dopiero trzeba będzie się łapać za kieszenie,bo szybko kasa będzie nam uciekać
Dopiero zobaczymy co to podwyżki,

0

@Aragorn33 spokojnie, wybiorą jeszcze Trzaskowskiego na prezydenta.
A wtedy dopiero pokażą na co ich stać :)) jeszcze zdążysz odczuć

0

@wpwelement ten kolega jeździ po wsiach, chwali się robotę bo państwowa

0

@MessiForeverTheBest to nie mój kolega

0

@GeneralXavi pierwszy raz mówię tutaj serio, jeździ po wsiach i to robi

0

Mam dobrego znajomego co jeździ gruszką i opróżnia szamba.
Z zawodu jest szambiarzem

1

@mordini123 spoko, taki urok futbolu dla każdego coś innego ważnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?