O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kluivert
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie 81
  • Liczba komentarzy 654
  • Polecenia 1380

Komentarze

1

@MrPGG tak było, byłem tym tworem

0

@JordiAlbion No to wiadomo gdzie uciekać jak lewica wygra wybory w Polsce

2

@FCB24 no to mostem poniatowskiego przechodzisz przez Wisłę i albo na Foksalu masz PiwPaw Beer Heaven albo na Nowogrodzkiej Jabeerwocky. Ale polecam tramwajem podjechać te dwa przystanki (Muzeum Narodowe) jeśli do PiwPaw (pizza + piwo), albo trzy (Krucza) jeśli do Jabeerwocky (burgery + lepsze piwa).

PS. Tylko jeśli dzisiaj mecz to lepiej wcześniej zadzwonić i zarezerwować bo nie wiadomo czy będą miejsca xD

1

@FCB24 jaki zakres od narodowego? kilka przystanków tramwajem na Nowogrodzkiej masz Jabeerwocky

0

Zdążyłem zgłosić chłopa, zablokować go żeby nie dyskutować więcej z trollem a ten nadal coś pisze xD szkoda że po ignorze nadal pojawiają się powiadomienia od takich elementów xD

Zobacz wszystkie

36

@ChessInfo Sprytnie xD

35

@culer_5306751 ogólnie przekładać sprawy społeczne nad kwestie egzystencjalne to takie iksde w dzisiejszych czasach xD bo przecież najważniejsze jest czy będziemy mieli aborcję na życzenie. Nieważne, że nie będzie na nią nikogo stać bo wartość pieniądza będzie równa 0. Albo jak wróg wejdzie ze swoja armia to wtedy oni będą przeprowadzać i aborcję i eutanazję na życzenie i bez życzenia też xD

34

Lewa strona na LaBambie to chyba szykuje się na olimpiadę w skokach do wody, bo takich fikołków jakie robią na tej stronie od jakiegoś czasu to świat nie widział.
Gdy Mentzen stoi pijany na Starym Mieście i nic nikomu nie robi: "Wstyd, hańba, kompromitacja, brak odpowiedzialności, jak tak może zachowywać się dorosły człowiek!!!!"
Gdy przedstawiciel lewicy nawołuje do agresji w stosunku do innych ludzi używając słów powszechnie uznanych za obelżywe: "heheh, on tak żartował, już na pewno bojówki dzieci z przedszkola się zwołują do walki".
Trzymajcie się tam z tej lewej strony, też bym miał problemy, gdyby codziennie moi ulubieńcy robili coś za co musiałbym się wstydzić, ale musiałbym obracać to w nic nie znaczące rzeczy. Prawica ma Korwina, Lewica ma... całą lewicę...

32

@cris2706 też bym miał depresję gdyby ktoś kazał mi się tak ubierać... Bo nie wierzę że zdrowy, normalny mężczyzna zakłada z własnej woli coś takiego xD

26

"Brytyjska" "aktorka" Adjoa Andoh komentując nagrania z koronacji Karola powiedziała: "Przeszliśmy od bogatej różnorodności Opactwa do strasznie białego balkonu. Bardzo mnie to uderzyło".

Te uczucie, kiedy obejrzałaś za dużo dokumentów historycznych Netflixa i myślisz, że w rodzinie królewskiej co drugi jest ciemnej karnacji. Dziwne, że nie czytałem wypowiedzi żadnego Azjaty, który narzekałby, że w rodzinie królewskiej nie ma ich przedstawicieli.

Następnym razem, żeby wielmożna Pani Adjoa Andoh była zadowolona powinni jednego z chłopców przemalować czarną farbą.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?