0

@Azazel_Pazuzu ogólnie stołowanie się w McDonald's jest drogie !
raz na jakiś czas,można sobie pozwolić, ale fakt nie jest to jedzenie dla biednych,
A powinno być tanie,bo jest to sieciówka, do tego jakość słaba,tyle że dobre

0

@Rastafarnianin a mnie śmieszy że są zawody co mają 13 pensje i 14,
A większość ma tylko 12 przez cały rok.

0

@Herato krzyżówek nie był taki wcale rezerwowy

5

@Gronek Anioł wziął niżej sąsiada, bo do tamtego miał za wysoko

2

@Comentateiro 30,czy nawet 20 lat temu jak sobie przypomnę to wkoło każdego bloku pełno dzieci, bawią się skaczą, w piłkę grają.
A teraz w tych miejscach albo nowe bloki, sklepy, parkingi, wszystko zabetonowane.

1

@Comentateiro ok, ale wtedy
Stop skladkom zdrowotnym.
Płacę więc się leczę

0

@jacobFCB możliwe że tak będzie :)
Niech im tylko zdrowi dopisze za te kilka lat

2

@Comentateiro mój brzuch moja sprawa!
Wolny brzuch!

0

@Tomason jest to ustawka, czyli wynik znany,
Jedynie widzowie jeszcze go nie znają

1

@Comentateiro po rozpadzie ZSRR ukraina była fikcyjne wolnym krajem,
Dalej była pod wodzą ruskich, zachciało im się Europy to jest jak jest.
Inna sprawa to to, że słusznie, że im się zachciało tej Europy. Brawa dla nich, a raczej dla tych co chcieli mieć w tym interes

3

@Rastafarnianin wybór prosty. Msza

0

A może tak porażka była w kontrakcie??
Dłuższa przerwa przed świętami :))
Swoje już zrobili, szczególnie Leo!
Reklama wielka piłki w Ameryce

2

@MesQueUnClub_87 a samemu zmienisz czy do mechanika?
Samemu może nie chcieć się to fakt, ale i mechanika widywałem duże kolejki, nie którzy na godziny umawiają np.

0

@juarez żeby tylko do 10 hah
Czasami to do wieczora!
A czasami do 10 i od nowa

4

@MesQueUnClub_87 już taka pora roku, że trza zmienić,
Chciał nie chciał musiał
Szczególnie rano potrafi przymrozić, mimo że w dzień ładnie

0

Kamala Haris, od jutra zaczyna marsze kodu, protesty wolne sądy, i praworządność

8

Tvn i TVP płaczą

1

@Aragorn33 świat idzie w takim kierunku, że kamala wygra. obojętnie kto by jak głosował ona wygra

0

@Arkon 1 klan
2 złotopolscy
3 plebania

0

@ArcziArtt rozumiem,
to jak reszta uważam, należy się i tyle. fakt jest też taki że jest limit chyba w ciągu roku na takie zwolnienia, ale podejrzewam że mieścisz się jeszcze w tym limicie

4

@Ls0811 dokładnie, jesteś pracodawca to wiesz jak to jest
Człowiek ma przyjść i robić 8 nie dyskutowa, przestrzegać prawa, ale już pracodawca nie koniecznie

0

@ArcziArtt pytanie czy wziąłeś l4, na syna ale wystawione na ciebie,
Czy l4 na syna, w sensie takim że jest to opieka nad chorym synem, jest to nazywane l4 potocznie ale tak na prawdę jest to opieka, ale też 80% płatna.
Ja Natoniast kiedyś brałem jeszcze inne l4, bo na zdrowe dziecko, a chorym opiekowała się mama. I w kadrach również mieli jakieś problemy, nie umieli tego rozwiązać, nawet lekarz zdziwiony że coś takiego może mi wystawić
Musiałem wszystkim tłumaczyć i wyjaśniać jak to działa :)

5

Niech żyje Rodri!!
Lalalalala!!

0

@kubakap1899 drogo, nie jadę

0

@kubakap1899 ja bym pojechał zobaczyć partizan, ewentualnie może być crvena

0

@Kgorecki2500 przed wyborami znowu się podłącza pod jakaś partie aby do koryta się dostać

0

@Kgorecki2500 legia pewniak,

1

Pena miał rywala czyli Real który pozwolił się mu wykazać :)

1

@xvcWinterSoldier nie jest ciężko, co za różnica jakie, bule by działały

0

@konrad1661 Sikorski to drugi po tusku nielubiany przez całą resztę polityk,
Az dziwne że w tej kadencji ma dobre stanowisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?