0

@Marian_Pazdzioch to nie było z dnia na dzień, bo cześć Ukrainy jest okupowana od 2014 roku, a przed pelna inwazją już pół roku przed nią gromadzi ko się wojsko rosyjskie przy granicy i mówiono że wejdą. Być może nie wiedziałeś o tym ale tak było.

1

@Bobo25 fajnie ze mówisz że młody, bo rocznik mówi co innego :)) nie pije ponad 10 lat z małymi przerwami

0

@Bobo25 surowe czy gotowane?

0

@draxidox nikt jeszcze nie zauważył małpki??
A sorki ktoś tam zauważył

0

Małpka ze szkła czy z tubki??

0

@NeroTFP1 ostatnie lata, gdy Polski klub mógł dłużej przetrzymać u siebie najlepszych piłkarzy

1

Dzień chłopaka? Dzień kobiet? Nie powinno się obchodzić, nie można tak łatwo szufladkować ludzi do konkretnej płci

0

@DLFCB społeczeństwo coraz głupsze więc wcale bym się nie zdziwił

5

@Cygan BRC typowy psychopata polityczny, zawsze musi dodać wątek polityczny

1

Pena się denerwuje, widzi że wielu młodych dostaje szanse, a gdy przyszło na niego to sprowadzają mu bramkarza który byłby pierwszy

1

Szczęsny nie przejmuj się!
Dawaj i walcz o swoje!

0

@FCB_dimiC najważniejsze że przestał odpisywać głupio : to nie czateria, ten element :)) czegoś się nauczył, kultury

1

@Kgorecki2500 za granicą za gorąco więc polskie morze

0

@Chada mnie stać to kupuje

1

@ranger3120 nie rozumie ju
To wystarczy

0

@albi socjal dla nierobów? Każdy to powtarza, ale może niech rząd cofnie to że do 26 lat pracy jacy ma zerowy podatek to jest dopiero rozdawnictwo.

1

Komentarz usunięty

1

@arasz1819 no tak bo ty jak wytłumaczysz to każdy wierzyć w twoja rację, bo ona jest najważniejsza, ty to masz mniemanie o sobie, brawo

2

@Safrani pod covid też zawyzali zgony, było to opłacalne, tutaj przy powodzi zaniżają bo to akurat jest oplacalne

0

@Peciak to dlatego często czuje sie jak idiota

2

@MesQueUnClub_87 niech jeszcze temperatura bedzie 37,5 to już po chłopie

1

hot dogi z żabki

1

@IronSanHybrid mcdonalds

0

trzeba robić swoje i tyle, a to że motłoch łyka i wierzy w każde słowo to niech przestanie :))

0

@Murazor ale jeden coś powiedział i drugi coś powiedział, i w 1 i 2 przypadku słowo nic nie znaczyło, okoliczności tylko inne
i właśnie nie ma co patrzeć na innych tylko robić tak jak się chce, a że tłum łyka każde słowo to juz ludzi problem

0

@Schoogs skoro są na 2 miejscu w takim zestawieniu to nie ma potrzeby aby coś wygrywali, to jest biznes

0

@tristan87 fakt jest faktem, bez względu na skalę, do figo jakbys tylko chciał też byś znalazł usprawiedliwienie

0

Jeśli się sprawdzi i będzie dobrze bronił to wiadono że tak!

0

@maroon gość kończy karierę bo tłumaczy że chce spędzać czas z rodziną, nic nie mówi o tym że nie ma dobrych ofert, to tylko dopisują pismaki, co jest pewnie faktem ale to nie był główny powód, tylko ten z rodziną
Ale tak jak mówię walić to i dzisiaj kibicuje Barcelonie a jutro mogę realowi i nikomu nic do tego moje życie moja sprawa

0

@maroon to tak jak dzisiaj ktoś kocha Real a jutro powie że kocha Barcelone,
Co tam przecież okoliczności się zmieniły trzeba zrozumieć :))
prawidłowe myślenie, walić wolę stada i tu mówię całkiem serio kolego
Trzeba patrzeć na siebie! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?