Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mmaciass Tusk jest bardzo dobrym politykiem,
Kłamie, ludzie go nienawidzili mieli dość, uciekł że niby awans do Brukseli, wrócił jako zbawiciel,
Trzeba umieć tak wrócić.
Nowe pokolenie co go nie pamięta wybrało go i jego partie
3
@arasz1819 takich jak ty co strasza Rosją przez konfederację powinni dostawać Bana dożywotnie go,
Wprowadzasz błędne info, w sytuacji gdy Rosja jest w stanie wojny, straszysz nimi nie prawdziwie!
Szybciej lewica to Rosja! Ten sam ustrój lubią :)
2
@Comentateiro jeśli głosowałeś na po, albo 3d, albo lewica to znaczy że głosowales i tak na to samo, ta trójka to jest jedność :)
0
@Kapitan hawk mecze były l, są i będą ustawiane,
Wszystkie, za duży pieniądz aby rządził meczami los
0
@escarabajo p am ietam, ale dawno to było
0
@Sysia11 czekać n a film jak boxdel ja kis wrzuci
Dokąd ten świat zmierza
0
Wolności nigdy nie oddam!
0
@kamyk_23 e tam lepszy tvn i ten nowy tvn czyli stary TVP
1
@MichuZ44 przez takich jak ty, co im wmawiają że niby mają wybór
, doprowadza do tego że zostanie tylko karta :))
0
Komentarz usunięty
0
@Borneo to że walki są daleko nie zmienia faktu że jesteśmy państwem przyfrontowym.
Twoja logika mnie przeraża
1
@Hellrider a osoby lgbt są nienormalnie traktowane? Są i tyle tak jak inne osoby, nie widzę powodu aby ich traktować wyjątkowo jak oczekują
Aborcja na życzenie? A niby czemu?
No tak taka moda aby każdy z każdym a później albo tabletka dzień po, a jak się zapomni to skrobanka
0
@Borneo skoro mówisz że Polska nie jest przyfrontowym krajem to ładnie masz wyprane 2 głowie :) Tusk to musi mieć ładna sektę a ty do niej należysz
Sekta nazywa się inflacja bazowa
0
@Hellrider nim sie zorientujesz, a będziesz miał w Polsce wszystko to samo co w lewicowych krajach zachodnich
Poza tym wszystko, nawet Swego czasu posłowie z byłego rozpadającego sld startowali w platformie aby się tylko załapać do Sejmu. Nawet teraz szło razem aby dorwać się do władzy aby obalić pis.
Wprowadzają standardy lewackie z krajów zachodnich
Do parti prawicowych peo ma bardzo oo daleko
0
@Borneo ceny w sklepach i tak yak rosną co roku, bez względu na inflację
0
@Hosh zgadza się, nie pomyl się tylko nie mówiłem tutaj o sobie, i podałem tylko taki przykład
Nie wszyscy sa kierownikami nawet jakby chcieli w firmie, na najniższym szczeblu też pracują ludzie i będą pracowali, i gdyby nie podwyżki najniższej krajowej to wielu pseudo biznesmen ów płaciło by jeszcze mniej niż ustawa przewiduję
0
@Borneo dziękuję pisowi za podwyżkę minimalnej dlatego że jakby nie to to bym robił za 2500 brutto
0
@fart lewa ki to Tusk i jego ekipa
0
@LionelM95 bo jakbyś najpierw przejrzał to byś nie wykupił go
0
@Kapitan_SW sponsor Red bul
Układy układziki i nic więcej nie trzeba
0
@Lucerfi jest gorąco całe lato, ale wytrzymać się da. Ale fakt taki ze jest gorąco
0
@Fizzy Womack tak, widziałem
2
@FcPortoFan1999 oby mniej ludzi o takiej mentalności
0
Jakiś wariat pisze o pis ze to gang komunistyczny, ale przecież peo PSL noi spadkobiercą PZPR czyli lewica
Oni wszyscy należą do tego gangu
2
@Marian_Pazdzioch może i brakuje
Ale dzisiaj widziałem artykul co mówi o fali zwolnień co przechodzi przez Polskę
Oczywiście w reżim owej peo stronie internetowej, może to tylko taki straszak na ludzi
1
@Lucerfi na tabelki nie ma co patrzeć, potrafią ogłupiać,
Podałeś powyżej 30 stopni czyli 1/3 miesiąca dodaj do tego drugie tyle czyli 28,29 to jest prawie to samo. I zostaje kilka dni tzw chłodniejsze co wcale się nie odczulo że były chłodniejsze.
Sory że tobie to za mało, tobie to pewnie zagranicą to jest lato, ale jakby tu było 40 stopni to pewnie dalej byś mówił za granicą to jest dopiero lato
1
@Lucerfi to może w piwnicy siedzisz? od połowy lipca upał i jak mówisz z przerwami małymi na 20 parę, co i tak nie odczuwało się że chłodniej wtedy było bo duchota i tak wtedy
3
@pt9 sory ale od połowy lipca upał aż do dziś z malutkimi przerwami
2
Wyszedł przed blok i sobie gra na podwórku, a tytuł jakby wrócił do grania w jakimś klubie
Swoją drogą kto bogaty ten nie siedzi :))
0
@FcPortoFan1999 a tutaj mówisz do tego że tercja jest większa niż połowa