Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 tam Babiarz był dj
0
@Arden a to jeśli ktoś jest milionerem to znaczy że coś osiągnął w życiu? Materialisto?
0
@Kgorecki2500 polityk świetny, ale do sportu niech się niech nie wtrąca
0
@Popitek12 karnisz się odpowiedziami na tak głupie pytania?
0
@MichuZ44 dokładnie każdy może być kobieta!!
Wystarczy tylko chcieć
0
@Gall tak, tak może źle się wyraziłem,
Procentowo wyjdzie że większość zamachów to ci inżynierowie robią.
Od każdej reguły znajdziesz wyjątek do tego
1
@Dari0G każdy może, ale robią to tylko jedni, muzułmanie czy tam islamisci czy jak ich tam nazwiesz
0
@MesQueUnClub96 nie jest to normalne zjawisko, dlatego że z tego nie ma dzieci, jakby każdy był homoseksualny. A Ty nazywaj to sobie jak chcesz, dla mnie to też choroba, ale ludzie żyją z różnymi chorobami i są normalni, tutaj również choroba która nie powinna nikomu przeszkadzać
2
@MrKozamm normalna sprawa. Płacicie za opłaty z dziewczyną po połowie
Ty że swoich, a dziewczyna ma od rodziców. Proste
1
@tristan87 dlaczego przegrałes?
Byłem za dobry :)
0
@Arden skąd wiadomo co jej do głowy strzeli
0
Dziwne gdy ktoś wchodzi na parkiet to powinno się od razu go usunąć, a Iga jeszcze do zdjęcia
1
@pluszek jasine to byś posłuchal przy tej siatce
0
Polska jak Real Madryt kiedyś
Tylko ćwierćfinał :)) a później mistrz razy kilka, więc Polska...
0
Tam serio Janusz gra, myślałem że go tak nazywacie
0
@mekston na spokojnie oglądam. Złoto pewne
0
@mekston dadzą, dadzą ale jak dają to się bierze
0
Szkoda że to ostatni set będzie, pięknie grają Chcialoby się oglądać
0
Dawać dawać, nie ma co robić z siebie ciot i nie bać się mówić że jest dobrze!
Jest ogień
0
@Comentateiro inżynier w siatce, magister w nogę. Jest moc
0
@Rastafarnianin grają jak szaleni,
0
@Gall ja tutaj nie mówiłem konkretnie o mundialu, lecz ogólnie o meczach że są ustawiane, były na to dowody kluby karane, a tamten w koło o Messim coś wmawiał
0
Siatkarzy na spokojnie można obejrzeć :) złoto pewne :))
0
@mekston nie słabo tylko ja swoje a ty wciąż gadałeś o Messim i mundialu, więc przestałem cie traktować poważnie. I nie udawaj teraz mądrego. Bez odbioru
1
@MesQueUnClub96 dla mnie atlanta :) i wysyp naszych medali od początku w zapasach
0
Komentarz usunięty
0
@mekston zawołaj tamtego haha bo ty dalej swoje haha co za beton
0
@mekston Odklejka bo ci powtarzam że nie wierze w sport bo tych ustawianych meczach a ty w koło Messi i Argentyna,
O jaki fajny wtedy jesteś naprawdę taki fajny
0
W kosza 3na 3 to graja ci co są za słabi. Aby grać po 5na 5
0
@mekston nigdzie nie pisałeś, wystarczy że ja mówię jedno, a ty swoje , że Messi i mesii i Argentyna w koło, gdzie ja o tym tylko na początku, a ty dalej w koło Messi i mundial i podpinałeś tam kogoś haha co za typ haha ty cały czas swoje jak taki beton