0

@NeroTFP1 tam Babiarz był dj

0

@Arden a to jeśli ktoś jest milionerem to znaczy że coś osiągnął w życiu? Materialisto?

0

@Kgorecki2500 polityk świetny, ale do sportu niech się niech nie wtrąca

0

@Popitek12 karnisz się odpowiedziami na tak głupie pytania?

0

@MichuZ44 dokładnie każdy może być kobieta!!
Wystarczy tylko chcieć

0

@Gall tak, tak może źle się wyraziłem,
Procentowo wyjdzie że większość zamachów to ci inżynierowie robią.
Od każdej reguły znajdziesz wyjątek do tego

1

@Dari0G każdy może, ale robią to tylko jedni, muzułmanie czy tam islamisci czy jak ich tam nazwiesz

0

@MesQueUnClub96 nie jest to normalne zjawisko, dlatego że z tego nie ma dzieci, jakby każdy był homoseksualny. A Ty nazywaj to sobie jak chcesz, dla mnie to też choroba, ale ludzie żyją z różnymi chorobami i są normalni, tutaj również choroba która nie powinna nikomu przeszkadzać

2

@MrKozamm normalna sprawa. Płacicie za opłaty z dziewczyną po połowie
Ty że swoich, a dziewczyna ma od rodziców. Proste

1

@tristan87 dlaczego przegrałes?
Byłem za dobry :)

0

@Arden skąd wiadomo co jej do głowy strzeli

0

Dziwne gdy ktoś wchodzi na parkiet to powinno się od razu go usunąć, a Iga jeszcze do zdjęcia

1

@pluszek jasine to byś posłuchal przy tej siatce

0

Polska jak Real Madryt kiedyś
Tylko ćwierćfinał :)) a później mistrz razy kilka, więc Polska...

0

Tam serio Janusz gra, myślałem że go tak nazywacie

0

@mekston na spokojnie oglądam. Złoto pewne

0

@mekston dadzą, dadzą ale jak dają to się bierze

0

Szkoda że to ostatni set będzie, pięknie grają Chcialoby się oglądać

0

Dawać dawać, nie ma co robić z siebie ciot i nie bać się mówić że jest dobrze!
Jest ogień

0

@Comentateiro inżynier w siatce, magister w nogę. Jest moc

0

@Rastafarnianin grają jak szaleni,

0

@Gall ja tutaj nie mówiłem konkretnie o mundialu, lecz ogólnie o meczach że są ustawiane, były na to dowody kluby karane, a tamten w koło o Messim coś wmawiał

0

Siatkarzy na spokojnie można obejrzeć :) złoto pewne :))

0

@mekston nie słabo tylko ja swoje a ty wciąż gadałeś o Messim i mundialu, więc przestałem cie traktować poważnie. I nie udawaj teraz mądrego. Bez odbioru

1

@MesQueUnClub96 dla mnie atlanta :) i wysyp naszych medali od początku w zapasach

0

Komentarz usunięty

0

@mekston zawołaj tamtego haha bo ty dalej swoje haha co za beton

0

@mekston Odklejka bo ci powtarzam że nie wierze w sport bo tych ustawianych meczach a ty w koło Messi i Argentyna,
O jaki fajny wtedy jesteś naprawdę taki fajny

0

W kosza 3na 3 to graja ci co są za słabi. Aby grać po 5na 5

0

@mekston nigdzie nie pisałeś, wystarczy że ja mówię jedno, a ty swoje , że Messi i mesii i Argentyna w koło, gdzie ja o tym tylko na początku, a ty dalej w koło Messi i mundial i podpinałeś tam kogoś haha co za typ haha ty cały czas swoje jak taki beton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?