Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mistrzgry1 nikt nie mówi w tv że ludzie umierają z głodu przez wojnę 2 Rosji, jeśli już to w Ukrainie bo tam jest wojna
0
@FcPortoFan1999 wojna nigdy nie toczy się o granice tam chodzi o coś więcej,
Interesy, przemysł wojenny, zaburzone domy, które trzeba będzie wybudować drogi itp itd
A z tego jest pieniądz i o to się rozchodzi w wojnie, a ci co to zaplanowali wiedzą że ktoś musi zginąć, ale fakt szkoda ludzi
0
@FcPortoFan1999 nie dla wszystkich tragedia, bo zachód ruszył do przodu że wszystkim.
A teraz jest 3 ws.
Wojskowi Ukraińcy dowodzenia przez zachód z bronią zachodnia i usa walczą z Rosją nami. To jak wszyscy są zaangażowani w tą wojenkę to jak to nazwać inaczej?
1
@tadzik447 później to dużo osób go miało, ja tutaj mówię o początku tego telefonu czyli jak wchodziły w ogóle komórki
1
@misterio pamiętam, tylko parę osób w klasie telefon, tylko ci bogatsi,
0
@Rastafarnianin żal że cie tam nie było czy co
0
@tristan87 kto wie
1
@Rust_Cohle dokładnie
Każdy ogląda według swojego poziomu
Jedni notatnik drudzy Fame coś tam
0
@AmigoBlancos zluzuj, te sprzeczki są wyreżyserowane
0
@swiergol2 napisałem to co napisałem, nie było tam nic złego, tylko info o tym że pewna grupa ludzi narzuca w sposób pokojowy i kolorowy wydawało by się piękny swoją ideologię świata. I mój komentarz nikogo nie obrażał ale został usunięty.
Natoniast info w drugą stronę już by nie zostało usunięte.
I tu właśnie jest klucz tej manipulacji wszystko co krytykuje nie koniecznie obraża lewą stronę jest mówione że to skandal i obraza
0
@SawneyBean wiesz o tej śmierci że puka już i jest blisko, bardziej chodzi o ludzi schorowany Ch, nie tyle że starszych chorych ale w każdym wieku, tacy się nawracają najczęściej,
Ale jak to zawsze bywa od każdej reguły są wyjątki
0
@SawneyBean czasy sie zmieniły, ale jedno się nie zmienia,
Gdy śmierć puka do drzwi, wtedy tacy jak ty się na wracają i nagle chcą księdza przyjąć i pomodlić się.
2
Komentarz usunięty
0
@SawneyBean gdyby nie papież i kościół i wiara ludzi w Boga to dalej żył byś w komunie.
0
@swiergol2 ani ty nie musiałeś słuchac kazania, mogłeś z nią na korytarzu usiąść
1
@Arkon religia powinna zostać w szkole, za moich czasów może 2,3 osoby nie chodziły a było to 25 lat temu.
Czasy się zmieniły teraz pewnie kilka osób chodzi.
Efekt obrzydzania kościoła przez lewaków, a wiadomo teraz to cała tv, internet.
2
@PizzerMan też bym chciał w ten sposób zarabiać
0
super ! jaram się tym okienkiem i czekam aż maszyna ruszy !!
0
@prokofiew taka moda - niestety
fakt, również często jak widze taką dziewczyne, bo to czesto młode kobiety, to patrze jak na nie obrażając oczywiscie tych osób, ale na niepełnosprawną osobę...
0
@Szreko cisza spokój fajna pogoda zdecydowanie pustynia lepsza
0
@Arkon do tego mieszkać w jakimś Londynie a w cieplej arabi to też jest różnica
0
@vadner Dani Olmo
0
@Zoker ręka rękę myje,
Kara słabiutka, ale nie spodziewałem się dużej właśnie prrzez układy
0
Lewy zagra z dwoma byłymi klubami :)
Tak tylko komputer mógł wymyśleć :)
0
U mnie było naderwane więzadło, 5 miesięcy do powrotu do normalnego funkcjonowania, bez grania, a później rok, po tym całkowite zerwanie.
Lekarz mówi że za 1 razem powinna być rekonstrukcja której nie było
2
@Kidd są sprawy co się nigdy nie zmienią :)
0
@Arden dlatego że 30 lat temu w takim wieku jak pamietam to piłkarze byli po mału wprowadzani, a teraz w tym wieku grają na maksa z dorosłymi chłopami :)
0
ostatni mecz wszystko zmienił :)
PRZED meczem
Olmo za słaby, Bernal za mlody
po meczu
Olmo kozak, Bernal szkoda że kontuzja,jak teraz bedzie bez niego
0
@EldoradoHaze społeczeństwo coraz głupsze
0
@Janas11224 może dorosłeś i zmądrzałeś. Ale więdz że są młodsi od ciebie i pewnie się podniecają tym tak jak ty kiedyś