O sobie

  • Zainteresowania Angielska piłka, sporty siłowe, muzyka, komiksy, książki
  • Ulubiony zawodnik Thierry Henry, Ronaldo Nazario, Zlatan Ibrahimović
  • Ulubione zespoły Manchester United, Fc Barcelona, Radomiak Radom, Legia Warszawa
  • Barcelonie kibicuję od Dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 8087
  • Polecenia 9610

Komentarze

1

@Kgorecki2500 Jeśli to były Indiana Jones w kosmosie to byłoby to 10/10. Swoją drogą jest coś w tym stylu i zwie się Dr APhra nie wiem czy czytałeś. Jeśli nie to polecam. Co do odcina to porażka. Misja poboczna nie wnosząca zupełnie nic do historii. Totalny bez sensu takie odcinki.

1

@LambiPL Nigdy nie przepadałem za strzelankami. Choć CS GO mi bardzo pasuje to inne tak średnio. Nigdy nie lubiłem też gier z perspektywy pierwszej osoby. Nie do końca siadło mi GTA V. Uwielbiam wszystkie starsze części ale do IV i V jakoś nie mogę się przekonać.

0

@Kgorecki2500 ,,Nienawidzę Cię!!!"

1

@Kgorecki2500 W Anglii taki kosztuje 18 funtów. Po przeliczeniu to niemal to samo ale jednak wydać 18 a 100 to jest różnica. Ogólnie ceny Lego to jest przesada. Ja rozumiem że licencje kosztują ale nawet zwykłe zestawy są mocno przesadzone.

0

@Destroyer_of_Worlds No na pewno jedna z większych. Nie dość że w lidze słabo to jeszcze w pucharach przegrana zaraz po wyjściu z grupy. Ja dodam jeszcze dwa inne wielkie kluby które też miały wstydliwe sezony. Barcelona 2007/2008 też wyglądała pięknie a w lidze 3 miejsce. Jedynie LM przyzwoicie bo był półfinał. Manchester United 2005/2006. 2 miejsce w lidze ale kompromitacja w LM bo ostatnie miejsce w grupie. Skład też wyglądał super i była lipa.

Zobacz wszystkie

159

To faktycznie tragedia... Jak możesz z tym żyć?

56

@kacperek2005letsgo To się w głowę puknij.

49

@Cochise To że gdzieś jest wojna to nie znaczy że Polacy nie mają prawa martwić się gospodarczą sytuacją swojego kraju. Zwłaszcza że ta sytuacja zmienia się bardzo szybko i uderza we wszystkich. Nie trzeba bomb żeby zniszczyć życie ludzi.

48

@DonMatteo901 Enrique? Top

47

Defensywny środkowy pomocnik? Serio?