O sobie

  • Zainteresowania Sporty siłowe, muzyka, piłka nożna, komiksy, książki
  • Ulubiony zawodnik Thierry Henry, Ronaldo Nazario, Zlatan Ibrahimović
  • Ulubione zespoły Manchester United, Fc Barcelona, Radomiak Radom, Legia Warszawa
  • Barcelonie kibicuję od Dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 7304
  • Polecenia 8799

Komentarze

0

@Arkon Pewnie tak ale z drugiej strony zawsze warto pytać. No van Gaal robi tak złą opinię że to jest straszne. Sam nie wiem szczerze mówiąc. Ja zupełnie nie jestem fanem Ronaldo. Mimo wszystko kto zamiast niego na tą chwilę? Jeśli byłby plan na dwóch nowych napastników i przyszliby oni to ja jestem za odejściem. On nie wnosi nic dobrego poza golami.
I właśnie ja zrewolucjonizowałbym tak piłkę że klubowych meczów byłoby mniej. Trenerzy by już nie mieli podstaw do narzekania. Reprezentacje grałyby coś na wzór ligi ale nie jakieś 30 meczów ekstra tylko kilka więcej. Natomiast rozgrywki klubowe byłyby znacząco okrojone.
Mi się wydaje że Lewandowski zostanie w Bayernie. Guardiola miał genialną ekipę ale potrafił odstrzelić piłkarzy u Xaviego tego brakuje.
Ja nie mam przekonania czy granie z 10 to jest to czego kluby potrzebują. Zwłaszcza że dla mnie 10 to może być Messi który umie wszystko a nie piłkarz jedynie z dobrym strzałem.
Nikt nie kazał im dawać takich pieniędzy innym. Messi zasługiwał na pieniądze inni dostali je za nic.

0

@Pewex To zakończmy i niech każdy ma swoje zdanie. Moje tłumaczenie niczego Cię nie nauczy.

0

@Pewex Odpowiem Ci pytaniem na pytanie. Jeśli czarnoskóry zagrałby Stalina to co by to zmieniło w historii jaką przedstawia film?

Zakładając że Stalin nie tępił ludzi ze względu na kolor skóry a wydaje mi się że on równo prześladował ludzi bez względu skąd i jacy byli.

0

@Pewex W przypadku takich osób ich kolor skóry nie ma żadnego znaczenia dla ich historii. Nieistotne jaki aktor zagra Escobara a kto zagrałby Serenę. Wszyscy wiedzą kim są te osoby i to nie kolor skóry definiuje kim oni są.

0

@Pewex Powiedz mi jaka będzie różnica jeśli Pablo Escobara zagra czarnoskóry aktor? Czy to będzie miało wpływ na historię tej osoby?

Zobacz wszystkie

159

To faktycznie tragedia... Jak możesz z tym żyć?

56

@kacperek2005letsgo To się w głowę puknij.

49

@Cochise To że gdzieś jest wojna to nie znaczy że Polacy nie mają prawa martwić się gospodarczą sytuacją swojego kraju. Zwłaszcza że ta sytuacja zmienia się bardzo szybko i uderza we wszystkich. Nie trzeba bomb żeby zniszczyć życie ludzi.

48

@DonMatteo901 Enrique? Top

47

Defensywny środkowy pomocnik? Serio?