2

@Kuba_1 Co mają powiedzieć? Że kibicują dobrej drużynie którą kochają. Nie sztuką jest kibicować wielkim klubom jak Barca czy United. Łatwo zostać fanem takiej ekipy która wygrywa i jest na topie.

0

@Ojciec5tkidzieci Obrońca który gasi pożary które sam wznieca. Totalnie nie rozumiem tych zachwytów nad nim ostatnimi czasy. Wystarczy się dobrze przyjrzeć ile on popełnia drobnych błędów a potem musi nadrabiać. No i nadal to jest piłkarz z którym Manchester United nie osiągnie niczego wielkiego.

0

@esem91 No dla mnie nie. Eksploracja mnie zwyczajnie znudziła. Walka dla mnie jest zbyt trudna. Nie mam na tyle umiejętności i cierpliwości żeby w to grać. Do tego brakuje mi fabuły i narracji. Brakuje mi kontaktów z ciekawymi NPC. Niestety ale jest to gra nie dla mnie.

0

@Encore Szkoda bo gdzieś ten sentyment jest do nich za moje młodzieńcze lata.

0

@esem91 Ja najgorzej wspominam walkę z klucznikiem w domu Olgierda. No i księciem ropuchą. Te dwie były dla mnie najgorsze. Większość bossów szła mi dużo lepiej. Ja np w Elden Ringu sobie nie radziłem zbyt dobrze. Rzuciłem to w cholerę bo był za trudny dla mnie w Wiedźmin dużo łatwiejszy.

1

@Kgorecki2500 Ja przeszedłem na najwyższym i nie wyobrażam sobie teraz innego poziomu. Miałem wielką satysfakcję po tym. Świetna gra.

0

@Encore Ok dzięki. Do Magic mam sympatię bo oglądałem ich kiedyś dla McGrady'ego. Za Pacers nigdy nie przepadałem ale teraz mogę zekrnąć. Jak mają się Bulls?

0

@Encore Chciałbym na nowo wkręcić się w NBA. Jakie drużyny polecasz do oglądania i jakich zawodników śledzić?

5

Najpopularniejszy sport na świecie. Ogromne pieniądze. Wszystko na najwyższym poziomie. Sędziowanie natomiast to jest jakiś nieśmieszny żart.

1

Żłau Felisz. Ładny gol.

0

@LjakRoberciik Thierry Henry.

1

@MOLESTA Manchester United to już tylko nazwa. Klub stał się średniakiem dla którego awans do LM jest sukcesem. Lata zaniedbań doprowadziły klub do ruiny pod względem infrastruktury. Ośrodek treningowy jest przestarzały. Stadion rdzewieje i przecieka. Do tego bezmyślnie wydawane pieniądze sprawiły że klub nie może już kupować kogo tylko chce. Moja drużyna z dominatora ligi stała się pośmiewiskiem i nic nie wskazuje że to się szybko zmieni.

0

@nioton Glazerowie w klub nie włożyli nawet pensa ze swojej kieszeni. Na wszystko zarabia klub. Kredyt którego nie spłacają od wielu lat i zadłużenie jakie było takie jest.

0

@Encore Trippier to ma. W ogóle to jest piłkarz jakiego bardzo zazdroszczę Newcastle. Nie on jeden z resztą.

0

@Herato To mistrzowie negocjacji z United zgodzili się na taką kwotę. Początkowo Ajax chciał mniej ale oni stwierdzili że będą twardzi no i skończyło się na kosmicznych pieniądzach. Jak się ma niekompetentnych ludzi którzy odpowiadają za transfery to tak się kończy.

1

@HighestInTheRoom Ten Hag w ogóle o czym innym mówi a co innego robi. Mam nadzieje że jakoś to się uda i okaże się że to on miał rację.

1

@HighestInTheRoom Antony po niezłej grze w LM ławka no i cyk Rashford na prawą stronę. Wrócił najlepszy lewy obrońca w klubie to dajmy go na stopera a Dalota na lewą. Jestem za ten Hagiem ale czasami mam poważne wątpliwości.

1

@Sulimo Ronaldo był wybitnym napastnikiem przed kontuzjami. Miał kosmiczny sezon w Barcelonie.

0

@kynio302 Odpowiadając na pytanie w takich pokazach chodzi o zainspirowanie twórców.

0

@AlphaNumeric Żyje między nimi od ładnych kilku lat i wiem jacy są. Poza tym Twoje słowa to jest gruba przesada.

0

@AlphaNumeric Niemniej ten tytuł zawiera w sobie sporo prawdy.

3

@Kgorecki2500 Przyjechała książka do mnie i już sobie upatrzyłem kilka przepisów. Dodam jeszcze że ta Wiedźmińska książka kucharska jest pięknie wydana. Niesamowita robota i ciesze się że ją zakupiłem.

0

@RoberDzik Ronaldo. On jedyny miałby szansę rywalizować z Messim o miano najlepszego gdyby nie kontuzję. Miał wszystko czego potrzeba piłkarzowi kompletnemu poza prowadzeniem się i zdrowiem. Nikt nie miał takiego talentu jak ci dwaj panowie czyli Messi i Ronaldo.

1

@Emhyr Tylko że taki system pracy był testowany w biurach. Co z produkcją i usługami?
Poza tym co to za bzdura że w w Wielkiej Brytanii jest 4 dniowy system pracy. Tutaj jest tyle różnych zmian i godzin pracy że ciężko jest się połapać.

1

@Kgorecki2500 Spoko. Ja wciąż czekam ale też będę testował to co w niej jest.

0

@Kgorecki2500 Dobrze że to będzie osobna historia. Te u Sapkowskiego były lepsze niż saga więc może nie będzie źle.

0

@Encore Tylko że Pope i Johnstone mają tyle samo a z Onany robi się gwiazdę i bohatera United.

0

@DonMatteo901 Ramos to jednak Ramos. Co jednak w piłce powinno się skończyć to to doskakiwanie do sędziego. Nie mogę pojąć jakim cudem jest na to przyzwolenie.

1

@Joe_Barbaro
Ogólnie: Henry, Ronaldo, Ibrahimović
Kojarzący się głównie z Barceloną: Iniesta, Puyol, Pique
Aktualnie: Pedri, Gavi i to tyle.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?