0

@Rewolucja123 Jest równie irytujący co Fernandes. Strasznie żałuję że Antony przyszedł do United a nie ktoś inny.

1

@Hrzan Nie. Jeśli już miałbym iść do pubu/klubu to chciałbym poznać kogoś nowego.

7

@Herato Tak czy siak to powinien takowy mieć. To że ostatnio nie był najlepszy delikatnie mówiąc to jednak kawał historii naszej kadry.

1

@Kgorecki2500 Bad Batch jak odpadłem tak tego się trzymam. Mandalorian dla mnie nuda jak cholera. Nie lubię tak mocnego odejścia od głównego bohatera. Wątek z odkupieniem nazistów spoko ale trochę się dłuży. Ogólnie nie powaliło mnie nic w tym odcinku. Ciekawe czemu Bo Katan nie powiedziała o Mytozaurze.

0

@Criss18Barca Ja bym wolał grać w mniejszym klubie i zostać ta legendą niż być randomem w dużym klubie.

1

@Kidd Film to Zielona Mila. Serial to Peaky Blinders.

1

@Toretto Normalni sędziowie. Casemiro odcięło jak zawsze ale w Anglii sędziowie też dają ciała. Za podobne albo nawet bardziej brutalne faule często jest tylko żółta.

0

@Medium Chciałbym nauczyć się kowalstwa.

1

@Kgorecki2500 No Mandalore ok fajnie zobaczyć ale szkoda że tak tam ciemno. Bo Katan powiedziała że mieszkali kiedyś na powierzchni. Fajnie było zobnaczyć Mytozaura czy jakkolwiek to tam się zwie. Mimo wszystko nadal śmieszy mnie wejście tą brudną wodę i klepanie formułki. Cały czas mam nadzieje że Din zmieni podejście do tej durnej sekty. Nie zachwyca mnie ten sezon. Nadal uważam że pierwszy był najlepszy.

0

@lucas/catalan Absolutnie nie.

1

@Nazio87 Całej jeszcze nie słuchałem ale kawałek z Guralem mnie wgniótł w fotel. Zawsze szacun dla TDFa. Pierwszy raper jakiego usłyszałem.

2

@YeastMoss Najbardziej to szkoda że Maradona nie doczekał wygranej Napoli i Argentyny.

1

@Kgorecki2500 Grałem w obie części ale ukończyłem tylko jedynkę. Przyjemnie się grało ale ogólnie gra bez fajerwerków.

1

@Kgorecki2500 Póki co to wiadomo będę oglądał dalej. Po prosty pierwszy odcinek mnie nie zachęcił zbytnio.

1

@Kgorecki2500 Właśnie dla mnie to byłoby coś ciekawego. Oglądać kogoś będącego z boku a nie kolejną ikonę ze świata Star Wars. Tak jest to mega oklepane. Przybłęda czy wyrzutek stający na czele swojego ludu i walczący o coś. Mega utarty trop i ileż można wałkować coś takiego. No tak każe obyczaj żeby za zdjęcie hełmu musieć wykąpać się w kałuży jest czymś absurdalnym. Całkowicie pozbawia to bohatera rozwoju i wykreśla to czego się nauczył. Zwłaszcza że spotkał innych Mandalorian którzy zachowywali się inaczej i to by było coś naturalnego. Mando zobaczył inny świat i się rozwinął ale nie lecę umyć się żeby móc znowu być z wariatami od hełmów. No i nadal uważam że Mando jako farmer/szeryf wychowujący Grogu to byłby sztos. Historia Grogu zupełnie mnie interesuje sama w sobie. Jedynie liczę na relację między nim a Mando. No ja jak się rozczaruje bardziej to przestanę oglądać mimo że to Gwiezdne Wojny.

1

@Kgorecki2500 Odcinek jak dla mnie to średniawka. Podobała mi się cała akcja z piratami podobała mi się walka z potworem i to chyba tyle. Jak usłyszałem propozycję dla Dina o osiedleniu się i zostaniu szeryfem to mi się oczy zaświeciły. Tego bym chciał. Życia codziennego i wychowywania Grogu. Bardzo nie chcę żeby nasz Mando stał na czele wszystkiego. Już mam dość w Gwiezdnych Wojnach historii tylko o największych. Wolałbym żeby on był tylko przybocznym Bo Katan. Co do niej samej to się obraziła i siedzi i nic nie robi. Bardzo ciekawy wątek... No ale najbardziej boli mnie kontynuacja tego kretyńskiego wątku z sektą. Ja miałem nadzieję że Din do tego czasu się rozwinie jako postać i zrozumie że te ograniczenia są bez sensu. Tymczasem nie. On chcę odkupienia win i dlatego musi wykąpać się w kałuży. No to jest tak beznadziejne że aż żeby bolą. Mam nadzieję że on jednak dojdzie do wniosku że najlepszą opcją to wrócić na Nevaro i przyjąć propozycje Griffa. Co do droida to ja wolałbym żeby kupił nowego ale już nie będę się czepiał. Odcinek wyglądał ładnie i to na plus. No ale ogólnie bez szału.

1

@Rl9k1nG Pod wieloma względami tak.

1

@lucas/catalan Przykładowo Jenna Haze czy Ashlynn Brooke. No i dla mnie Twoje milfy to niemal rówieśniczki:)

0

@lucas/catalan Ciężko to określić bo dużo które ja lubiłem kiedyś teraz uchodziłoby za milfy ale jak występowały to takowymi nie były.

1

@Kgorecki2500 Obejrzałem i jak już skończysz daj znać wymienimy się opiniami.

0

@lucas/catalan Jak dla mnie szału nie ma.

2

@Kgorecki2500 Ja tak jak mówiłem odpadłem od Bad Batch. Opinie mnie nie przekonują i szkoda mi czasu na oglądanie tego. Brak akcji mógłbym wybaczyć ale niech dzieje się coś ciekawego. Jakieś relacje między postaciami. Ich interakcja z innymi i przede wszystkim. Oni jako wyrzutki powinni mieć przed sobą zawsze ciężkie wybory i konsekwencję tych wyborów. Tu niestety wszystko im uchodzi na sucho i wychodzą z nawet największych opresji bez problemu. Raczej nie wrócę do oglądania.

Co do Mandalorianina mam obawy ale chętnie obejrzę.

1

@Kgorecki2500 Będzie oglądane na pewno choć bez podjarki. Niestety końcówka drugiego sezonu nie napawa mnie optymizmem co do tego sezonu. Czekam i liczę na coś innego niż festiwal znanych twarzy i miejsc. Chcę krwistej historii z naciskiem na naszego protagonistę.

0

@kondzix2115 Kilka dni temu skończyłem pierwszą część. Drugiej raczej ruszał nie będę. Robo dinozaury to fajna sprawa ale nic poza tym w tym świecie mnie nie urzekło. Historia bez szału. Postacie poboczne bardzo płaskie. Im dłużej grałem tym bardziej chciałem to zostawić. Po przejściu głównego wątku od razu odinstalowałem. Mimo mojego rozczarowania jak masz to zagraj ale ja bym się nie nastawiał na nic wspaniałego.

0

@karci0 Mi akurat 3 się podobała. Nie sama kampania ale end game mi się podobał. Grywam w to do tej pory biegając po riftach oczekując na 4. No ja bardzo lubię nekromantę. Czarodziejka też kozacka.

0

@karci0 Diablo 2 jest genialne. Oby 4 dorównała. Jak grać to tylko nekromantą.

0

@Encore Tracy McGrady czy to Ty?

1

@kynio302 No i wtedy cały świat leży i kwiczy.

0

@Encore Niestety ale jego babole przyćmiewają masę spektakularnych interwencji.

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?