La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1376 Culés

81

Mamy przejebane. Jako Polska gospodarka mamy przejebane. Ceny paliw niesamowicie rosną, a inflacja na pewno będzie na poziomie 15 procent. Przyjęliśmy ponad milion Ukraińców i przyjmiemy jeszcze ponad dwa miliony. To spore obciążenie dla budżetu. Wspieramy Zełeńskiego sprzętem wojskowym, a pokątnie i siłami ludzkimi, w ilości przynajmniej dziesięciutysięcy. Wszyscy dostajemy po dopiero, siła nabywcza naszych wypłat jest niezodawalajaca. Większość z nas musi z czegoś zrezygnować i zacisnąć pasa. Ale do kurwy nędzy, na nasz cywizowany łeb nie spadają bomby i to nie o nasze zasieki wykrwawia się rosyjski niedźwiedź. Bądźmy poważni, bądźmy ludzcy, a jeśli humanizm to za mało, to rachujmy, liczmy. Ukraina walczy za nas, napierdala dumną i chorą Rosję! Uszczuplony portfel zamiast bycia na froncie to niewielki mankament. Obudźcie się i nie ma co pierdolić, że mniej litrów zatankujesz! Wolałbyś nadstawić dupska?

konto usunięte

1

@Cochise wszystko fajnie, a wyrwiesz bana. No do rano przetrwasz, bo pewnie moderacja śpi.

0

@Cochise powiem Ci, że prawdziwy dramat być może zobaczysz w poniedziałek, jeżeli doniesienia się potwierdzą. Obecnie uchodźcy kwaterowani są w różnego rodzaju hotelach (max ***), ośrodkach, pensjonatach itd. Np. w zachodniopomorskiem jest to stawka dzienna 120,00 PLN za osobę obecnie (3 posiłki, spanie, TV + czajnik). Nie musi być moim zdaniem aż tyle, ale oni chcą od poniedziałku zmienić to na 40,00 PLN...dziesiątki tysięcy osób zostaną wtedy nagle wykwaterowane z tych ośrodków, bo stawka nie będzie pokrywać kosztów...

15

@Faun Przeżyję. Ten temat trzeba było opisać dosadnie.

49

@Cochise To że gdzieś jest wojna to nie znaczy że Polacy nie mają prawa martwić się gospodarczą sytuacją swojego kraju. Zwłaszcza że ta sytuacja zmienia się bardzo szybko i uderza we wszystkich. Nie trzeba bomb żeby zniszczyć życie ludzi.

1

@Cochise Czasami się z Tobą kompletnie nie zgadzam, przeważnie częściowo, ale tu jak nigdy pasuje oklepane tu swego czasu... W punkt.

1

@Faun nie dostanie, jeśli tak to będzie nieśmieszny zart. Raz że wulgaryzmów użył adekwatnie, jako partykuły wzmacniającej charakter wypowiedzi, a sama w sobie wypowiedź dotyka tematu gdzie wzmacnianie przekazu jest na miejscu.
Dwa-nie oszukujmy się, wszędzie i zawsze są równi i równiejsi. Mówimy o jednym z najbardziej inteligentych i merytorycznych użytkowników strony. Może więcej.
Trzy-Kazdy zdrowo myślący człowiek się z nim zgodzi. Uważam moderację tej strony za ludzi inteligentych. Subiektywizm oceny tutaj też na plus Pana wyżej.
A jeśli nawet dostanie to co? Nie napisze przez parę dni komentarza, a ten wyżej jest tego wart, może jeden albo drugi przejrzy trochę na oczy.

2

@Szreko napisał, jesteśmy gospodarczo w dupie. Przez wojnę będziemy w większej. Ale bez niej i tak był kibel i byłby jeszcze większy.
Nasz kraj pod tym względem to nieśmieszny zart, a człowiek który nie ma zaparcia i umiejętności ew. Narzędzi żeby coś więcej w nim osiągnąć nie ma prawa żyć godnie.

1

@Rysiu Pewnie dostanie, bo jednak jest to naruszenie regulaminu i to w ilości masowej, ale co z tego? Napisał coś bardzo ważnego, w brutalnej formie żeby bardziej zapadło w pamięć. Czy jest to warte tygodnia lub dwóch banicji? Absolutnie.

0

@Rysiu Tylko mój wpis odnosi się do tego że Polacy narzekają a według niego nie powinni. Ukraina ma wojnę my mamy kryzys i jedni i drudzy mogą narzekać. Jedni i drudzy mają prawo martwić się o przyszłość.

0

@Cochise Zastaw się a postaw się, dokładnie kolego tak trza robić.

konto usunięte

0

@Cochise Uwielbiam Twoje wpisy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?