Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MessiForeverTheBest jeśli ktoś urodził się wychował się w Polsce to ma to przywiązanie, to się czuje po prostu.
Wiem świat się zmienia, w dzisiejszych czasach się mówi że się jest europejczykiem, taka moda brak przywiązania to barw narodowych
0
@kuz dziennikarze już tak mają, piłkarze są za trenerem
ostatnio zielinski mówił, że Feio miał wszystko oprócz ligi robi tj,80 % zadań wykonuje.
0
@kuz zluzuj bo nikt nie poleci,
0
@Kgorecki2500 typowy lewak, co powie o wolności i o tym że każdy ma wybór,
Ale jeśli chodzi o religie to wyboru ma nie być, po prostu ma jej nie być
0
@QQL5 wyrazy współczucia, przykra sprawa, ale oczywiście składka musi być
1
piękne czasy !!
Polak co strzela dla Barcelony,
do tego bramkarz co może grać w 1 składzie !!
0
teraz czekać na szczesnego, on z lewandowskim !!
ale to będzie chodziło !!
0
@Safrani ale mówisz o ludziach z prawicy co rządzili ostatnio 8 lat. ostatnio 8 lat rządził pis a nawet mówili o sobie zjednoczona prawica.
ci ludzie na pewno nie byli prawicowi
3
@Safrani jedyna partia prawicowa to konfederacja ale oni nie rządzili jeszcze
1
@Sysia11 te wyceny nie mają nic wspólnego z cena która faktycznie ktoś wyłoży za piłkarza,
Wyceny to tylko ciekawostki dla gimbusow
2
@mrboom tak, pełna podnieta wczoraj była
0
@FcPortoFan1999 życiowa szansa, to nie Polski teleturniej, wcześniej bodajże w usa był
0
@Encore jest goat, nie ma vibu
Słownictwo się zmienia, a Ibisz nie
1
@ViscaelBarca2007 Bułka zdecydowanie, grabara przereklamowany
0
@FcPortoFan1999 bo fajny był, zawsze czekałem na kolejny odcinek, Ibisz idealnie tam pasował
0
@FcPortoFan1999 o tak, jeden z lepszych jakie pamiętam
1
Marek Papszun stworzył potwora, przyjemnie się ich ogląda
1
@Comentateiro on jak i politycy wmawiaja że podniesienie minimalnej krajowej podnosi inflacje
Inflację podnosi co najwyżej pensja takiego glapy, albo innych dyrektorów czy polityków, oni mają co wydawać
0
@Trojanek23 wciąż nie powiedziałeś czy nie było tam kas samoobsługowych? Bo z jedną rzeczą to tam
0
@TheNekro94 kierownik jest od zwracania uwagi na temat pracy, swojego pracownika, a nie pierwszy lepszy człowiek
2
@Lucerfi malo tego, każdy powinien mieć nakaz zasądzić krzaka konopi
0
@arasz1819 boki zrywać
0
Super, takie okienko powinno być w każdym miesiącu
7
Drugiego Polaka do Barcelony dali, to od razu ustawili 2 zwycięstwa polskich drużyn :)) super UEFA i buki zrobili
1
@AlwaysBlaugrana będzie miał obowiązek ale wtedy jeśli nie będzie miał pewności o pełnoletniości. Sprzedawca może sobie pomyśleć ze jest pewny i nie sprawdza. Czyli tak na prawde zostaje tak jak było
0
@F3DO Szczęsny też cos mówił i wyszło jak wyszło
1
@Nazio_87 witam, witam i o drogę pytam, gdzie wyruszyć i popruszyć
0
@Danny Gaucho na Ukrainie w wielkim szachtarze grał Lewandowski i był tam gwiazda
0
@Stinger_ Andrzej rudy jeszcze w ajaxie, do tego mielcarski chyba Porto noi Kaźmierczak Przemek
2
@Bobo25 to gratulacje i powodzenia w trzeźwości. również dokładnie 14 lat temu powiedziałem sobie stop. u mnie było to z przerwami, bo wracałem, ale teraz już nie pije . piona