Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 dokładnie. Każda partia chce usunąć władze aby samemu swoimi ludźmi rządzić. Inna banda ale zwyczaje te same
0
@Encore ten chłopak pokazuje że jest z innej planety, gra już fantastycznie, inaczej tak jak Urbański :))
0
@FcPortoFan1999 prywatyzacja polega n a tym że zamiast państwowego stołka to cwaniaki wezmą sobie to w prywatne ręce.
0
@kamyk_23 znajdź i pokaż kogoś z peo teraz,
Dobrze wiesz że też tacy są, ale nie pokażesz
0
@NeroTFP1 halloween jest podstępne, Ty jak i dzieci i inni myślą że się bawią, a właśnie nieświadomie wychwalają diabła,
Nie każdy to zrozumie, człowiek nie wierzący nie zrozumie tego
0
@Matheu12 przecież to peo, zaczęło dzielić społeczeństwo,
Wyzywając od pisiorów ludzi głosujących na PiS, słowo to stało się nawet obraźliwe, a gorszy sort to są uznawane głosujący na PiS
0
@FcPortoFan1999 ale nawet mimo to, co ma fornalik w 89 roku jak grał w ruchu z piechniczkiem ? piechniczek nie trenował w tedy ruchu.
0
@FcPortoFan1999 czemu poprawiasz swoje wcześniejsze komentarze? Hah nie mogę, dobra cześć.
0
@Comentateiro tylko komuna!! Lewica PSL i peło!!
0
@FcPortoFan1999 odniosłem się tylko do tego że mówiłeś że grał w górniku, że był jego piłkarzem,
0
@Stinger_ on ma w sercu ten klub te barwy nawet to państwo,
Wyobraź sobie że można mieć przywiązanie to barw,
0
@FcPortoFan1999 ok ale ani fornalik nie był piłkarzem górnika, ani piechniczek nie zdobył ostatniego mistrzostwa dla górnika, Fornalik podpatrywal różnych trenerów również piechniczka ale to tyle.
Jak wybierali trenera repry, piechniczek był za fornalikiem ale to tyle. A borek jak to dziennikarz, lubi podkoloryzowac wypowiedzi :) ale ogólnie ok :)
0
@FcPortoFan1999 ostatnie mistrzostwo nie było jak trenerem był piechniczek to raz :)
Dwa, Fornalik to cała karierę grał w Ruchu Chorzów!!
Jak można tego nie wiedzieć!?
Lubisz oglądać polska piłkę fajnie, ale czasami jak coś palniesz na jej temat to głowa mała :))
0
@FcPortoFan1999 raczej nie, mało ze sobą współpracowali. A wręcz malutko,
Jedynie jak fornalik był trenerem kadry to piechniczek pracował w PZPN i odpowiadał za trenerów czy jakoś tak.
A w klubach albo mało albo nawet wcale
0
@FcPortoFan1999 to że fornalik pracował w górniku, nie znaczy że z piechniczkiem, i fornalik i piechniczek krótko byli trenerami w Górniku po 2000 roku,
0
@norbi77 tylko platforma obywatelska!!
Z fartem mordo :)
0
@Janas11224 kopiuj wklej? Czy przepisywałeś?
0
@norbi77 bardzo mi się wtedy podobają, tacy męscy są
0
@MessiForeverTheBest jak by on rządził to byś dostał bana
0
@Arden szczęścia zakochańce! :)
0
@AduŚ07 politycy kłócą się pod publiczkę, a potem wódkę razem piją,
Czy to polscy czy światowi
1
@Marian_Pazdzioch również na Hołownia, ładnie prowadził programy na tvn, i w ssumie tyle
2
@Arkon najlepszy był wałęsa!
Najwięcej obiecał, a ten co obiecuje najwięcej jest najlepszy
1
@Arkon wszystko co złe z pisem od razu wiesz, ale jak już chodzi i Komorowskiego, to pytasz o co chodzi bo nie znasz sprawy? no tak tego tvn ci nie powiedział
0
@AnsuLamine to tylko ja
0
@MesQueUnClub_87 a to oczywiście że tak, swoją drogą szkoda że nie ma dawnego TVP, to że była tam narracja w jedną stronę to jedna sprawa,
Ale chociaż można było spojrzeć na sprawy polityczne od innej strony od tej pisowskiej.
0
@MesQueUnClub_87 tu alkurat mogliby zamknąć tą propagandę na tvn i TVP.
A nie czekaj teraz narracja jest odpowiednia i w to mamy wierzyć
3
@MessiForeverTheBest nie znam patrioty, który jest świadomy bycia patriotą aby tak profanował godło,
0
@MessiForeverTheBest twoje zdjęcie wyjasnia twój tok rozumowania narodowości
1
@kamiVeB jaki ubiór taka gra