Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas wspólny prezydent czyli taki którego wszyscy zaakceptują
Poza tym wiadomo że Trzaskowski.
0
@Janas11224 rower super sprawa, ostatnio się zapuściłem
Kiedyś, 15, 10 i nawet 8 lat temu, te 50,100 km to nie problem był, sama frajda :) muszę wrócić do tego
1
@Zbyszard oj to fakt, dobrze to ująłeś :)
0
Pedri jak najdłużej i basta
0
Wspaniała kadra :)
1
Swego czasu była jazda na Pinto i obawy jak był wystawiany na takie mecze, i dawał radę!
To samo będzie z Pena!
0
Jaram się dzisiejszym meczem od wielu, wielu lat!!
Bo to znów wspaniałe wielkie El classico!
Do tego na spokojnie podchodzę bo wiem na co stać dzisiejsza Barcelone!!
0
@Tasde wojnę Polsko Polską wywołało peo,
Gdy pisiory dorwały się do władzy, od razu zaczęło się szczucie przeciwko pisiorom, przez 8 lat od początku wmawiali nienawiść ludziom do pisiorów organizując różnego rodzaju protesty i marsze, aż w końcu namawiając wszystkie możliwe partie aby razem iść do wyborów noi jakoś się udało :)
Osobiście nie trawie wszystkich polityków
0
@tribo eleven bo mam, a canalu plus nie mam
0
@Comentateiro ale pierwsze słyszę o tęczowym piątku, szczególnie dzisiaj. U mnie dzieci mają apel z okazji tygodnia Papieskiego
0
@Comentateiro precz z pisiorami!
Precz z komuną!
0
@Comentateiro i super! A was w specjalnej też to macie??
0
@okiemtypera_lucaxx95 każdy niech żyje jak chce,
Ale fakt, taka prognoza jest bardzo zła
0
@Criss18Barca 3 liga europejska, wstyd byłoby nie awansować dalej
1
A na stadionie w serbi... zawsze i wszędzie! Policja....
1
@Who_you_mam to ganiaj do sklepu, weź dwie nie zmarnują się :))
1
@FcPortoFan1999 niech se gra,
Czekamy na Legie
0
Legia!
Cała la rambla czeka na zwycięstwo!!
0
@Kamiloza91 na Polsat sport :) na kablówce jest
1
@Who_you_mam dobrze gadasz, należy się jeszcze jedna taterka!
4
@Borneo mi też zwisa ukraina, ale to nie znaczy że jestem za rosja
0
@mrboom aleś ty mondry
0
@Popitek12 u ciebie np. Nie da sie zmniejszyć. Mniej już nie można mieć :)
2
@Bombel81 dobrze ze noga nie odpadła! :)
0
@pikass14 rodzina 2 plus 2, małe dzieci, wydzodzi 300 na mięsiece,
Głównie telewizor bo kuchenka gazowa, ogrzewanie też odpada
0
Raphinia! Piękne przyjęcie piłki przy jego 3 bramce,
0
@snupson obojętne, my już mamy drużynę potwora
1
@Chrupas skoro na podają, to przeciwnik piłki nie ma :)) o to chodzi aby miał ją jak najmniej,
To jest najpiękniejsze - grać pięknie i wygrywać
0
Lewandowski juz nie gra w Bayernie !!
co sie może nam stać ??
0
@Rust_Cohle masz małą wyobraźnie