0

@tbas wspólny prezydent czyli taki którego wszyscy zaakceptują
Poza tym wiadomo że Trzaskowski.

0

@Janas11224 rower super sprawa, ostatnio się zapuściłem
Kiedyś, 15, 10 i nawet 8 lat temu, te 50,100 km to nie problem był, sama frajda :) muszę wrócić do tego

1

@Zbyszard oj to fakt, dobrze to ująłeś :)

0

Pedri jak najdłużej i basta

0

Wspaniała kadra :)

1

Swego czasu była jazda na Pinto i obawy jak był wystawiany na takie mecze, i dawał radę!
To samo będzie z Pena!

0

Jaram się dzisiejszym meczem od wielu, wielu lat!!
Bo to znów wspaniałe wielkie El classico!
Do tego na spokojnie podchodzę bo wiem na co stać dzisiejsza Barcelone!!

0

@Tasde wojnę Polsko Polską wywołało peo,
Gdy pisiory dorwały się do władzy, od razu zaczęło się szczucie przeciwko pisiorom, przez 8 lat od początku wmawiali nienawiść ludziom do pisiorów organizując różnego rodzaju protesty i marsze, aż w końcu namawiając wszystkie możliwe partie aby razem iść do wyborów noi jakoś się udało :)
Osobiście nie trawie wszystkich polityków

0

@tribo eleven bo mam, a canalu plus nie mam

0

@Comentateiro ale pierwsze słyszę o tęczowym piątku, szczególnie dzisiaj. U mnie dzieci mają apel z okazji tygodnia Papieskiego

0

@Comentateiro precz z pisiorami!
Precz z komuną!

0

@Comentateiro i super! A was w specjalnej też to macie??

0

@okiemtypera_lucaxx95 każdy niech żyje jak chce,
Ale fakt, taka prognoza jest bardzo zła

0

@Criss18Barca 3 liga europejska, wstyd byłoby nie awansować dalej

1

A na stadionie w serbi... zawsze i wszędzie! Policja....

1

@Who_you_mam to ganiaj do sklepu, weź dwie nie zmarnują się :))

1

@FcPortoFan1999 niech se gra,
Czekamy na Legie

0

Legia!
Cała la rambla czeka na zwycięstwo!!

0

@Kamiloza91 na Polsat sport :) na kablówce jest

1

@Who_you_mam dobrze gadasz, należy się jeszcze jedna taterka!

4

@Borneo mi też zwisa ukraina, ale to nie znaczy że jestem za rosja

0

@mrboom aleś ty mondry

0

@Popitek12 u ciebie np. Nie da sie zmniejszyć. Mniej już nie można mieć :)

2

@Bombel81 dobrze ze noga nie odpadła! :)

0

@pikass14 rodzina 2 plus 2, małe dzieci, wydzodzi 300 na mięsiece,
Głównie telewizor bo kuchenka gazowa, ogrzewanie też odpada

0

Raphinia! Piękne przyjęcie piłki przy jego 3 bramce,

0

@snupson obojętne, my już mamy drużynę potwora

1

@Chrupas skoro na podają, to przeciwnik piłki nie ma :)) o to chodzi aby miał ją jak najmniej,
To jest najpiękniejsze - grać pięknie i wygrywać

0

Lewandowski juz nie gra w Bayernie !!
co sie może nam stać ??

0

@Rust_Cohle masz małą wyobraźnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?