2

Reżim Tuska głosi mowę nienawiści na campusie lalala

0

Dopiero włączyłem mecz
Ale Raphinha fajnie piłkę kopie!!

0

Tylko zwycięstwo!
Barca tylko zwycięstwo!

0

@MESSIah16 teraz chcą być jak Lamine yamal

0

@Azi ironia to było polanie pijanemu jak go złapiesz, dlatego że to ty uważasz aby nie karać za mocno takich
Natomiast ja uważam że takiego należy ukarać i to bardzo szczególnie wtedy gdy spowoduje śmiertelny wypadek, karać jak za zabójstwo z premedytacją!!
Nic i nikt nie zmieni mojego zdania!
Baju!

0

@Azi jaka znowu skrajność?? Ja to napisałem w ironi, wszystko trzeba ci tłumaczyć

0

@Azi dokładnie, jak się złapie takiego, nie karać tylko polać mu!
Obyś nie trafił na drodze na takiego. Oby mniej ludzi z takim rozumkiem jak twój

0

0

@Azi skoro ktoś wchodzi po pijaku za kierownice to tak powinien być karany!! Właśnie w ten sposób.
Dobrze wiem że to nie jest umyślne morderstwo, do tego prawo o tym nie mówi, Ale powinno się zmienić prawo na taki właśnie czyn. Wtedy jeden bydlak z drugim zastanowiłby się może zanim by jechał.
Może lepiej ty się zastanów, pewnie pokolenie róbta co chceta

1

@Arden jak bym chciał to bym miał więcej

0

@Azi jeśli ktoś wsiada za kółko po pijaku to powinien być karany jako umyślne spowodowanie śmierci czy to wypadku. A użyj teraz mózgu bo pijani sprawcy wypadku albo złapani nawet po pijaku to multum tych ludzi dalej wsiada po kielichu

0

@Comentateiro i dobrze, bo żyjesz jak kościół przykazał, żyjmy według przykazań i świat byłby od razu dobry

0

@Azi nie potrzebne mi statystyki, używaj głowy a nie patrzysz na tabelki, taki morderca nie powinien chodzić po ulicach i tyle,
Natomiast wiele razy się słyszało że ktoś wyszedł i ponownie np napadł zgwałcił albo zabił i nawet jakby to wypadało malo według twoich statystyk to i tak nie usprawiedliwia tego

0

@Comentateiro po twoich wpisach widać że z kościołem masz mało wspólnego

0

@Azi dożywocie w tym jest lepsze, że więcej taki baran nie wyjdzie na wolność i nie zrobi tego po raz drugi, do tego im surowsza kara, tym inni będą się może bali, nie wszyscy ale jeden czy drugi pomyśli może zanim wsiądzie po pijaku

0

Dla tych komentarzy warto było aby gundo odszedł

1

@Popitek12 ty nim jesteś

0

@Borneo oczy krwawią, nawet nie czytam

1

@Arkadio90 15@Arkadio90 15 czy 16 co z a różnica, jak cię stać t weź 16 proste

0

@Borneo złodziejstwo było i jest i będzie bez różnicy jaka partia :))
Do tego wciąż porównujesz że 5 procent np u Niemców czy Francji to to samo co u nas. Otóż nie u nich 5 procent inflacji oznacza to samo co u nas 10 procent. Wiem że nie rozumiesz :)

0

@Borneo mam do powiedzenia to co mówilem, a ty dalej swoje i nie rozumiesz tego co ci mówiłem, że inflacja była wszędzie rekordowa, a ty nie potrafisz tego zrozumieć więc właśnie może masz coś z głową że nie potrafisz tego zrozumieć?

0

@GeneralXavi osobiście uważam go za dobry wybór, ale naród nie wybierze takiego pajacyka - to nie usa.

0

@Borneo chorujesz na coś?? szkoda mi ciebie

0

@konrad1661 chodzi mi o to że taka marihuana medyczna to pić na wodę

0

@konrad1661 a z medyczna kokainą

0

@Borneo dokladnie ale jakby mieli taka sama co przeciętna UE, to jako jedyni nie mieliby rekordowej, a to niestety niemożliwe

0

@Borneo ale ty nie rozumiesz że każdy dosłownie każdy kraj miał rekordową inflację wtedy. jedni mieli 5 procent i był to dla nich rekord, drudzy 10 i to był rekord dla nich a my no 16 procent i to był wtedy rekord dla nas, a gdybyśmy też mieli 5 jak inni to nie byłby dla nas rekord i bylibyśmy wyjątkiem. oj to nowe TVP ci wchodzi pięknie

0

@Borneo ty gadasz jak ten telemarketer co dzwoni i nawija w koło to samo
Możesz mu mówić a on dalej swoje, i ty tak samo

0

@Borneo dokładnie, czyli każdy kraj na świecie się skompromitował, dlatego że każdy kraj na świecie miał dla siebie rekordową inflację,
Albo nic nie rozumiesz albo masz coś z głową

0

@Borneo a ty dalej swoje,
średnia jest taka dlatego że jeden kraj potrzebował 30 procent inflacji a drugi 5 procent inflacji aby jedni i drudzy mieli rekordowe i dla jednych i dla drugich była to rekordowa inflacja! Jak by u nas było 9 procent to nie byłoby u nas rekordowe j inflacji. Rozumiesz? Bylibyśmy wyjątkiem na całym świecie! i nie porównuj bo u jednych 10 procent jest inne niż u drugich. Ale beka, nara nie odpisuj już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?