Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Reżim Tuska głosi mowę nienawiści na campusie lalala
0
Dopiero włączyłem mecz
Ale Raphinha fajnie piłkę kopie!!
0
Tylko zwycięstwo!
Barca tylko zwycięstwo!
0
@MESSIah16 teraz chcą być jak Lamine yamal
0
@Azi ironia to było polanie pijanemu jak go złapiesz, dlatego że to ty uważasz aby nie karać za mocno takich
Natomiast ja uważam że takiego należy ukarać i to bardzo szczególnie wtedy gdy spowoduje śmiertelny wypadek, karać jak za zabójstwo z premedytacją!!
Nic i nikt nie zmieni mojego zdania!
Baju!
0
@Azi jaka znowu skrajność?? Ja to napisałem w ironi, wszystko trzeba ci tłumaczyć
0
@Azi dokładnie, jak się złapie takiego, nie karać tylko polać mu!
Obyś nie trafił na drodze na takiego. Oby mniej ludzi z takim rozumkiem jak twój
0
@adamek20151 rok
0
@Azi skoro ktoś wchodzi po pijaku za kierownice to tak powinien być karany!! Właśnie w ten sposób.
Dobrze wiem że to nie jest umyślne morderstwo, do tego prawo o tym nie mówi, Ale powinno się zmienić prawo na taki właśnie czyn. Wtedy jeden bydlak z drugim zastanowiłby się może zanim by jechał.
Może lepiej ty się zastanów, pewnie pokolenie róbta co chceta
1
@Arden jak bym chciał to bym miał więcej
0
@Azi jeśli ktoś wsiada za kółko po pijaku to powinien być karany jako umyślne spowodowanie śmierci czy to wypadku. A użyj teraz mózgu bo pijani sprawcy wypadku albo złapani nawet po pijaku to multum tych ludzi dalej wsiada po kielichu
0
@Comentateiro i dobrze, bo żyjesz jak kościół przykazał, żyjmy według przykazań i świat byłby od razu dobry
0
@Azi nie potrzebne mi statystyki, używaj głowy a nie patrzysz na tabelki, taki morderca nie powinien chodzić po ulicach i tyle,
Natomiast wiele razy się słyszało że ktoś wyszedł i ponownie np napadł zgwałcił albo zabił i nawet jakby to wypadało malo według twoich statystyk to i tak nie usprawiedliwia tego
0
@Comentateiro po twoich wpisach widać że z kościołem masz mało wspólnego
0
@Azi dożywocie w tym jest lepsze, że więcej taki baran nie wyjdzie na wolność i nie zrobi tego po raz drugi, do tego im surowsza kara, tym inni będą się może bali, nie wszyscy ale jeden czy drugi pomyśli może zanim wsiądzie po pijaku
0
Dla tych komentarzy warto było aby gundo odszedł
1
@Popitek12 ty nim jesteś
0
@Borneo oczy krwawią, nawet nie czytam
1
@Arkadio90 15@Arkadio90 15 czy 16 co z a różnica, jak cię stać t weź 16 proste
0
@Borneo złodziejstwo było i jest i będzie bez różnicy jaka partia :))
Do tego wciąż porównujesz że 5 procent np u Niemców czy Francji to to samo co u nas. Otóż nie u nich 5 procent inflacji oznacza to samo co u nas 10 procent. Wiem że nie rozumiesz :)
0
@Borneo mam do powiedzenia to co mówilem, a ty dalej swoje i nie rozumiesz tego co ci mówiłem, że inflacja była wszędzie rekordowa, a ty nie potrafisz tego zrozumieć więc właśnie może masz coś z głową że nie potrafisz tego zrozumieć?
0
@GeneralXavi osobiście uważam go za dobry wybór, ale naród nie wybierze takiego pajacyka - to nie usa.
0
@Borneo chorujesz na coś?? szkoda mi ciebie
0
@konrad1661 chodzi mi o to że taka marihuana medyczna to pić na wodę
0
@konrad1661 a z medyczna kokainą
0
@Borneo dokladnie ale jakby mieli taka sama co przeciętna UE, to jako jedyni nie mieliby rekordowej, a to niestety niemożliwe
0
@Borneo ale ty nie rozumiesz że każdy dosłownie każdy kraj miał rekordową inflację wtedy. jedni mieli 5 procent i był to dla nich rekord, drudzy 10 i to był rekord dla nich a my no 16 procent i to był wtedy rekord dla nas, a gdybyśmy też mieli 5 jak inni to nie byłby dla nas rekord i bylibyśmy wyjątkiem. oj to nowe TVP ci wchodzi pięknie
0
@Borneo ty gadasz jak ten telemarketer co dzwoni i nawija w koło to samo
Możesz mu mówić a on dalej swoje, i ty tak samo
0
@Borneo dokładnie, czyli każdy kraj na świecie się skompromitował, dlatego że każdy kraj na świecie miał dla siebie rekordową inflację,
Albo nic nie rozumiesz albo masz coś z głową
0
@Borneo a ty dalej swoje,
średnia jest taka dlatego że jeden kraj potrzebował 30 procent inflacji a drugi 5 procent inflacji aby jedni i drudzy mieli rekordowe i dla jednych i dla drugich była to rekordowa inflacja! Jak by u nas było 9 procent to nie byłoby u nas rekordowe j inflacji. Rozumiesz? Bylibyśmy wyjątkiem na całym świecie! i nie porównuj bo u jednych 10 procent jest inne niż u drugich. Ale beka, nara nie odpisuj już