4

@kamyk_23 dokladnie tak :) ale. To samo by zrobili wyznawcy Tuska

0

@mekston nie mogę haha nie słyszał o ustawianych meczach hahah juve za to zdegradowali jak również inne kluby różne kary, haha a ten udaje że nic takiego nie miało miejsca haha i jak oni juve mogli kazać chyba piłkę im sterowali haha

0

@barcelonaLM no jest kozak

0

@FcPortoFan1999 doceniam mój czas, więc podziękuję

0

@MesQueUnClub96 to wstań

2

@FcPortoFan1999 taa chyba mieli przerwę na obiad

1

Za małolata to byli petr sampras i Andre agassi, jak dobrze pamiętam
Ten djoko to ten sam poziom?

0

W tym tenisie to troche za długo grają, tyle czasu to zamulić można

0

@MesQueUnClub96 najważniejsze że ty wolisz

0

@mekston też nigdy nie wierzylem, w lidze na koniec sezonu zawsze były kolejki cudów. Aż w końcu wyjaśnili czemu, że to teatr tak naprawdę,

1

@A4ron jego prime dopiero nadejdzie

2

@Lucyfffer ludzie lubią kibicować słabszym

1

@Piotii16 wstrzyknij se

1

@Sulimo każdy chce być Maradona

0

@MesQueUnClub22 dzieci też mają prawo, a od siedzenia w ciszy jest las, weź kocyk i sobie tam siedź, serio co za dziad stary

0

@mekston rozum tak mówi, natomiast widzę że Hiszpan to jest mistrz tego sportu

0

Ponad 2 zł jest na tego hiszpana na live. Warto polecam

3

@MesQueUnClub22 do tego to są dzieci a nie bachory, i nie wrzeszczą tylko się bawią, szkoda że mają takiego sąsiada jak ty, takiego starego dziada już za młodu

1

@MesQueUnClub22 wyprowadź się do lasu

1

Dawno nie oglądałem tenisa,
Ale ten Hiszpan to jest dobry, zdominuje ten sport na lata

0

@mekston a to że przez tyle lat byly ustawiane mecze na całym świecie? Z góry było wiadomo kto ma zdobyć mistrza i spaść niżej? Że w wywiadach piłkarze mówili że czuli się jak w teatrze bo wiedzieli czy mają strzelić czy nie...

0

@Arcybiskup na zawsze w naszej pamięci

0

@mekston gdyby nie ustawiali meczy to Messi by miał że 3 mundiale, a tak pozwolili mu na koniec kariery,
Odklejka?
Lata 90 każdy mecz w Polsce ustawiony w Europie to samo, liga włoska niemiecka belgia Hiszpania, Swego czasu cały czas się o tym słyszało.
Ale tak to Odklejka bo teraz to tylko sport i wygrywa lepszy. W sumie dobre masz myślenie chciałbym się jeszcze cieszyć sportem

0

@mekston ci co organizują mecze i je ustawiają. Jak miałem 10 lat to myślałem że sport to sport.
A wiadomo mecz jest ustawiony każdy jeden :)

2

Tak jak Messiemu pozwolili na mistrzostwo świata na koniec kariery, tak samo dadzą djokovicovi złoto olimpijskie na koniec kariery

0

Golf - emocje jak w szachach

0

@Pitinho zaraz jak się ściemniło

0

@Luciano99 literówka ci się wkradła
Trans miało być

0

@Comentateiro dokładnie, Ty wiesz co dobre! Zenek i boys zawsze na czasie i nasze Polskie :)) jadom jadom

2

@Arden PDW! PDW

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?