O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, sport, FC Barcelona <3, lotnictwo
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta, Xavi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 2366
  • Liczba komentarzy 3722
  • Polecenia 8000

Komentarze

0

@Adi123456789 Ty chyba żyjesz w innej rzeczywistości. Napisałem "oby nie, bo wtedy większą szansa, że PSG przegra". Ty napisałeś "Oby był gotowy na City". Gościu albo trollujesz albo naprawdę coś nie tak pracuje u Ciebie jak powinno. Ty napisałeś "Oby był" ja "oby nie". Jak dla Ciebie to są 2 różne tematy no to ewidentnie stroisz głupka.

0

@kolomen2 Z awokado, pomidorem, mozarella i można jeszcze dać pieczarki. Albo z awokado, cukinią, mozarella.

0

@Adi123456789 Gratuluję w takim razie bardzo słabego wyczucia czym jest dyskusja na publicznym forum. I widocznie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bo napisałem odwrotny komentarz do Twojego- ty chcesz Messiego w meczu z City a ja napisałem, ze nie chce.
Ponadto tak jak napisałem. Oby Messi strzelił i 15 bramek co mecz. Byle tylko nie dawało to zwycięstwa PSG

0

@Adi123456789 No trzeba mieć już ładnie nawalone w bani żeby pisać na forum publicznym, że ktoś się wpieprza w rozmowę. Idąc twoim idiotycznym tokiem rozumowania każdy kto dodaje tutaj komentarz pod daną dyskusja wpieprza się do rozmowy.
To, że był to nasz najlepszy piłkarz i to, że bezsprzecznie jest legenda klubu nie świadczy o tym, że nagle każdy będzie chciał żeby od razu wygrywał wszystko jak leci. Niech strzela nawet i 10 bramek na mecz byle by rywal strzelił 11 co sprawi, ze koniec końców PSG przegra. Messiemu życzę jak najlepiej i niech strzela ile wlezie ale jednocześnie mam wielką nadzieję, że jego gole nigdy nie dadzą zwycięstwa PSG

0

@Adi123456789 I co nam- kibicom Barcy po jego bramkach?

Zobacz wszystkie

166

@LuisSalvano Żałoby? Boże co wy ludzie wypisujecie....

95

Jak wygramy lm z tym trenerem to stawiam piwo każdemu kto polubi ten wpis. To co ten człowiek wyprawia to jest zwyczajny sabotaż.

85

@LuisSalvano Ale tu nie chodzi o to, że ty jesteś zwolennikiem powrotu Neymara. Ty masz obsesję ja tym punkcie i zachowujesz się jakby powrót Neymara było dla Ciebie czymś na wzór religii czy sekty. Pisanie jakiś wierszy itp. No to już jest chore człowieku.

81

Najbardziej to mi szkoda De Jonga. Gościu w Ajaxie grał bardziej po barcelońsku niż w samej Barcelonie.

80

Zobaczycie, że przyjdzie Neymar i mimo to nic się nie zmieni. Tu nie pomógłby nawet Messi z Ronaldo w najwyższej formie. Dopóki ten beton będzie trenerem dopóty nic się nie zmieni w grze ofensywnej. Nie mówię tego na podstawie tylko tego meczu, ale jak to możliwe, że jest kreatywny Puiq czy De Jong, bardzo dobry Griezzman a gra wygląda tak jak rok temu. Zero pomysłu na rozegranie akcji tuż przed 16 rywala. Ciężko będzie oglądać ten sezon z tym trenerem, ale kibicem się jest a nie bywa ;)