O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, informatyka
  • Ulubiony zawodnik Guardiola, Xavi
  • Ulubione zespoły Barcelona, ŁKS
  • Barcelonie kibicuję od sezonu 1996/97

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 3083
  • Polecenia 15652

Komentarze

0

@Ghotti Patologie się zdarzają w różnych firmach, ja też różne historie słyszałem o innych, nie ma reguły :) Aktualnie zarządzam centrum R&D w Krakowie, które rozwija wspominany w linku system

0

@Ghotti @Cvzx Wiem, że o Comarchu krążą różne opinie, ale fakt jest taki, że poszczególne sektory żyją swoim życiem i gdyby było tak źle jak mówią to nie pracowałbym tam już przeszło osiem lat ;) Sądzę jednak, że mało która firma w Polsce (zarówno krajowa, jak i zagraniczna) daje szanse uczestnictwa w naprawdę ciekawych projektach na całym świecie na takim poziomie.

3

@Kapitan hawk A kto mówił, że nie? ;)

3

Cześć Ramblowicze, ktoś z Was pracuje w branży IT i mieszka w Krakowie lub Wrocławiu? Jeśli tak to może będzie zainteresowany/a udziałem w ciekawych projektach międzynarodowych i nowych technologiach :)

0

@MaTt_BarcaFan One shot, one miss :)

Zobacz wszystkie

538

Pierwszy komentarz w dziale La Rambla staje się faktem!

270

Cześć Ramblowicze,
4959, czy wiecie co oznacza ta liczba?

To dokładna ilość dni, które spędziłem na FCBarca.com. Pierwszym był 2 listopada 2006 roku, a ostatnim jest 31 maja 2020. Tak, dziś, jest mój ostatni dzień jako członka redakcji FCBarca.com. Dla wielu z Was może to być ogromny szok i zaskoczenie, niemniej jednak decyzję podjąłem już wiele tygodni temu po kilku miesiącach długich przemyśleń.

Dotarłem w życiu do sytuacji, w której nie mogę już dać serwisowi tak wiele, jak to miało miejsce w przeszłości z dwóch względów. Pierwszym z nich, najważniejszym, jest poczucie spełnienia w roli, jaką pełniłem. FCBarca.com była dla mnie życiowym projektem - tworzenie interesującego i innowacyjnego miejsca w polskim Internecie. Niezliczone nowości, jakie pojawiały się przez lata (pod różnymi względami) były kolejnymi krokami milowymi, które stawiały naszą stronę na czele polskich stron kibicowskich, aż w zeszłym roku pojawiła się nowa La Rambla. Ukończenie tego projektu stało się moim magnum opus, momentem, w którym poczułem, że moja praca tutaj została ukończona i nadszedł czas, aby zwolnić miejsce dla nowych osób, pełnych zapału i świeżych pomysłów.

Drugim powodem przyczyniającym się mocno do mojej decyzji są zmiany zawodowe, których nie byłbym w stanie pogodzić z aktywnym uczestnictwem w życiu serwisu. Nie umiem robić niczego na pół gwizdka i nie chcę być hamulcem w rozwoju, dlatego ten drugi aspekt, zupełnie przypadkowo i niezależnie, przypieczętował tę decyzję

Na stronie spędziłem niemal 14 lat, prawie połowę swojego życia, której nigdy nie zapomnę. Strona, a w zasadzie ludzie, którzy ją tworzyli i tworzą stali się dla mnie rodziną dosłownie i w przenośni. Przede wszystkim poznałem tu swoja wspaniałą Żonę, ale także innych fantastycznych ludzi, z którymi znajomość nie ogranicza się tylko do Barcelony, ale także wspólnych wspaniałych przeżyć i wspomnień, trwających już wiele wiele lat.

To jest mój ostatni komunikat do Was, jako członka redakcji FCBarca.com, ale z pewnością nie ostatni komentarz na tej stronie. Także do usłyszenia niebawem, ale już bez czerwonego nicka :)

PS. Tak, @Moderacja będzie mnie mogła teraz normalnie zbanować :P

216

I jeszcze frytki do tego.

178

Neymar nie Neymar, serwery FCBarca.com trzymają się dzielnie :)

158

Jak slusznie zauwazyliscie na Rambli pojawil sie licznik userow online. Zlicza wszystkich, z kontem lub bez. Ukrycie widocznosci nie ma wplywu na zliczanie.

Nie ma za co :)

Media

Liga typerów

1 maciek2164 109 pkt
2 _KrAtOs_ 108 pkt
3 lefreux 106 pkt
4 Bagdad 106 pkt
5 KingLeonidas 105 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?