O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, informatyka
  • Ulubiony zawodnik Guardiola, Xavi
  • Ulubione zespoły Barcelona, ŁKS
  • Barcelonie kibicuję od sezonu 1996/97

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 3062
  • Polecenia 15240

Komentarze

11

Cześć,

chciałbym się odnieść do różnych komentarzy i uwag, jakie padły w ostatnich dniach związanych z aktualizacją strony i zmodyfikowaniem układu głównej strony (połączeniu listy najnowszych artykułów z tiki-taką). Przede wszystkim chciałbym podkreślić, że jako Redakcja FCBarca.com widzimy Wasze komentarze dotyczące wprowadzanych przez nas zmian i bierzemy pod uwagę Wasze sugestie.

Tiki-taka, którą wprowadziliśmy pod koniec 2018 roku była miejscem do publikacji krótkich informacji luźno związanych z FC Barceloną, nie do publikacji w formie artykułu. To rozwiązanie sprawdziło się doskonale i urozmaiciło treści znajdujące się na stronie.

Nie pomagało nam to jednak w byciu bardziej konkurencyjnym w publikacji regularnych informacji. Napisanie dwóch-trzech zdań na Rambli jest znacznie prostsze i szybsze niż przygotowanie pełnego artykułu wraz ze zdjęciem i odpowiednią kategoryzacją, jak to ma miejsce dla regularnych treści. Osiągnięcie większej szybkości wymagało zmian po naszej stronie, zarówno technicznych, jak i organizacyjnych. Nie zdecydowaliśmy się na wprowadzenie trzeciego rodzaju wpisów, oprócz artykułów i tiki-taki, aby nie rozbijać treści na różne miejsca, które musiałby śledzić czytelnik FCBarca.com, dlatego najlepszym rozwiązaniem było rozbudowanie tiki-taki i dostosowanie do bardziej zróżnicowanej treści.

Tiki-taka w nowej formie, która została uruchomiona kilka dni temu, stała się miejscem, gdzie publikujemy teraz również te informacje bezpośrednio związane z Barceloną. Nowe rozwiązanie pozwala Redakcji publikować informacje związane z Barceloną dużo szybciej niż poprzednio. W nowej tiki-tace będziecie również mogli znaleźć treści, które dotychczas publikowane były w formie regularnych newsów, jak lista treningów, powołanych na mecz, przewidywane składy, pomeczowej wypowiedzi piłkarzy itp.

Nie da się ukryć, że debiut nowej odsłony Tiki-taki zbiegł się okresem globalnej pandemii wywołanej koronawirusem. Zawieszenie rozgrywek piłkarskich sprawia, że ilość treści związanych z klubem jest również mniej, a głównego potencjału nowej tiki-taki nie możemy jeszcze wykorzystać. Wierzę jednak, że kiedy wszyscy wrócimy do normalnego funkcjonowania i ponownie będziemy mogli emocjonować się rozgrywkami piłkarskimi, w pełni dostrzeżecie naszą wizję stojącą za tym projektem.

Tymczasem, wprowadziliśmy kilka wizualnych poprawek w wyglądzie wpisów na głównej stronie, aby były bardziej spójne w wyglądzie z regularnymi artykułami, jako usprawnienie po Waszych sugestiach.

1

@MesQueUnClub_87 Tiki-taka jest nową formą części artykułów, które nie wymagają pełnej obróbki, jak standardowe artykuły. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej publikować informacje i w jakiś sposób "konkurować" z Ramblą.

0

@MarioVeB! Zdefiniuj "mało czytelna" proszę

1

@wachaFCB było w oddzielnym miejscu i malo kto tam zagladal. Poza tym tiki-taka teraz przejmie czesc publikacji krotszych, niewymagajacych pelnej obrobki, co wymaga wiecej czasu

Zobacz wszystkie

537

Pierwszy komentarz w dziale La Rambla staje się faktem!

216

I jeszcze frytki do tego.

178

Neymar nie Neymar, serwery FCBarca.com trzymają się dzielnie :)

158

Jak slusznie zauwazyliscie na Rambli pojawil sie licznik userow online. Zlicza wszystkich, z kontem lub bez. Ukrycie widocznosci nie ma wplywu na zliczanie.

Nie ma za co :)

155

Właśnie wgrałem kilka poprawek na Ramblę. Najważniejsze to długowyczekiwane wyświetlanie najlepszych komentarzy z ostatnich: 1/6/12/24 godzin. Bawcie się dobrze ;)

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?