La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1368 Culés

539

Pierwszy komentarz w dziale La Rambla staje się faktem!

8

@Robertinho No to ja sobie pozwolę na pierwszą odpowiedź na pierwszy komentarz.
Dzięki za ten przycisk odświeżania w PW, bo zawsze mi to nerwa psuło. Albo trzeba było wyjść do głównej i z powrotem do skrzynki (na jakimś tablecie czy coś to bywa uciążliwe), albo odświeżyć stronę, ale wtedy oczywiście komunikat i często Twoja ostatnia wiadomość się dublowała. A tak? Git majonez. Chyba akurat w dobry momencie zgłosiłem taką rzecz.
W tym panelu górnym jest ikonka-skrót do PW, odpowiedzi na komenty i nieprzeczytanych artów, to może by jeszcze dać do aktywności obserwowanych? Może być z jakąś lupą, jeśli chodzi o obrazek.

1

@Korbel Na dodatkową ikonę nie ma już miejsca, ale będziemy zmieniać także menu z rozwijanymi opcjami i zapewne tam bez to jakoś umieszczone. Albo wymyślimy coś innego.

0

@Robertinho Dałem 100 polubienie Komentarza

2

@Robertinho Zapiszę się w historii :D

0

@puyol_presidend5 Brawa dla Ciebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy