O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3288
  • Liczba komentarzy 9132
  • Polecenia 34622

Komentarze

1

Skoro już tyle odpowiedzi dostałeś, to też przyspamuję :)
Moim zdaniem niezły jest patent (no dobra, trochę kiepsko to zabrzmiało, jakby kurde trzeba było opracowywać patenty na zdobywanie lasek...) z jakimś w miarę ekscytującym miejscem, a przynajmniej gwarantującym dobrą zabawę. Także zależnie od możliwości i preferencji, no to coś w stylu karaoke, paintball, kolejka górska (no tego to raczej nie masz?), dobry film, gokarty, marsz KODu (hehe, poskakać sobie z p. Romanem), itd., itd.
Później jakiś spacer (no chyba, że się było na marszu, no to wtedy nie ma co dalej łazić), kawka, coś takiego. Spokojnie pogadać. Prosta sprawa. Dobrze się bawić :)

3

Ale przecież nie każdy wchodzi na wysoką formę już w wieku 20-21 lat. Niektórzy potrzebują więcej czasu, albo mają np. więcej szczęścia do drużyny, trenera, czegokolwiek.
W każdym razie uważam tak: Neymar oczywiście osiągnął znacznie więcej, niż Carrasco. Carrasco natomiast pokazał ostatnio, że potencjał ma spory. Nawet bardzo spory. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Może być tak, że Belg wskoczy na stałe do top3 i będzie wymiatał latami, a Neymar - tracił formę i coraz więcej balangował. A może być zupełnie odwrotnie.
A co do tego, co piszesz, czy Carrasco posadziłby Neya - ja też szczerze wątpię. No na pewno nie teraz.

18

Wiesz, nie jestem fanem takich porównań. Z kim gra Neymar w Barcelonie? Jak gra Atletico? Przecież to ma ogromny wpływ.

1

To prawda, ale odnosiłem się tylko do tego, że niby "było cicho".

1

Przecież o nich też było, np. o Alonso, Casillasie, czy choćby Mourinho. Chociaż nie pamiętam, czy i jak wysokie grzywny tam dostawali i ile musieli zwracać do fiskusa.

Zobacz wszystkie

266

Karne oddaje, numer oddaje, wszystko oddaje... jak się go zaczepi, to też oddaje. Taki to jest ten Leo.

146

Kozioł ofiarny ścięty, kibice się cieszą, partacze dalej w zarządzie.

138

Unzue trzeźwa głowa, ale Lucho to mógłby jakoś subtelniej przekazać te dyspozycje (przypomnienie), bo średnio to wygląda. Niech sobie jakiś kod wymyślą, specjalny znak, czy inne hasło.

Na przykład: "Busi, Busi, tu Lucho - pamiętaj, żeby oddać ubrania do pralni. Pamiętaj: żółte oddzielnie. Powtarzam: ŻÓŁTE ODDZIELNIE."

125

czym się strułeś, tym się lecz
i pamiętaj: w weekend mecz

112

Dajcie też Benitezowi symboliczną "dychę", niech ma.