La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1900 Culés

Mam świetny pomysł żeby wprowadzić na tej stronie platne subskrypcje. Użytkownik bez konta premium miałby do wykorzystania dziennie dajmy na to 100 znaków na komentarze a ten z wykupioną subskrypcją miałby 2000. Oczywiście Ja jako, że byłbym pomysłodawcą miałbym nieograniczoną liczbę znaków.

@qwerty97 I jeszcze frytki do tego.

@qwerty97 Ty za tak beznadziejny pomysł dożywotni ban z możliwością wykupienia konta.

@qwerty97 Gorszego pomysłu na tą stronę dawno tu nie widziałem.

@Robertinho Jak bez glutenu to proszę.

@qwerty97 Oczywiście. Dodatkowo nie mają laktozy i są organiczne.

@Robertinho Widzę, że nadajemy na tych samych falach. Gdzie zgłosić podanie o admina?

@Robertinho Sprytnie skróciliście licznik nieprzeczytanych artykułów

@Robertinho Oczywiście z Polskich ziemniaków!

@qwerty97 Ale dobrowolne wpłaty na rozwoj serwisu mozna by bylo wprowadzic

@qwerty97 Musisz wystawić 21 żelazek na oknie i czkeać na sygnał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Yaya Touré został oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek FC Barcelony. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał koszulkę z numerem 17 na plecach.