La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

80

Zobaczycie, że przyjdzie Neymar i mimo to nic się nie zmieni. Tu nie pomógłby nawet Messi z Ronaldo w najwyższej formie. Dopóki ten beton będzie trenerem dopóty nic się nie zmieni w grze ofensywnej. Nie mówię tego na podstawie tylko tego meczu, ale jak to możliwe, że jest kreatywny Puiq czy De Jong, bardzo dobry Griezzman a gra wygląda tak jak rok temu. Zero pomysłu na rozegranie akcji tuż przed 16 rywala. Ciężko będzie oglądać ten sezon z tym trenerem, ale kibicem się jest a nie bywa ;)

0

@konrad1661 lamentu ciag dalszy.... czekam jeszcze az napiszesz ze razem z realem i levante bedziemy sie bic o utrzymanie

0

@Szklaner jest ujnia to czemu ma nic nie pisać?
Na początku 1 połowy jakoś jeszcze to wyglądało ale teraz znowu wracamy na ziemie.

6

@Szklaner widzę, że 2 lata z tym trenerem i różnymi zawodnikami jacy się przewijali nic Cię nie nauczyło. To nie jest jego pierwszy a trzeci sezon a gra wygląda tak samo. Tu nie ma żadnego lamentu a jedynie stwierdzenie faktów.

1

@Szklaner wiesz, też broniłem Valverde ale to zaczęło być już smieszne co robi z tym zespołem

0

@konrad1661 Kurczę, trochę optymizmu. Gra może nie jest porywająca pod wodzą Valverde, ale gdyby nie głupie porażki z Romą i Liverpoolem, to pewnie mielibyśmy dwie wygrane w Lidze Mistrzów więcej. Wiem, że te dwa mecze cholernie mocno rzutują na ocenę całokształtu pracy Valverde i przez nie wydaje się, że ten trener jest beznadziejny. A tak naprawdę to nie mam pewności, czy za te blamaże można winić wyłącznie trenera, czy może jednak najzwyczajniej w świecie zawodnicy też dali dupy?!

0

@nadachu Prawda jest taka, że to co zdobył Valverde jest zasługą Messiego, bo to jak on szarpie grą Barcy jest niewyobrażalne. Bez Messiego Valverde nie istnieje. Nie mówię o meczach z Live i Romą bo tam faktycznie piłkarze dali dupy, ale były też inne tragiczne mecze, w których zawodnicy jakby nie wiedzieli co mają robić. To widać... zobacz na Ajax. Nie ma tam tak klasowych zawodników jak w Barcy, A zobacz z jakim polotem i finezja grali w zeszłym sezonie. Teraz dochodzi kilku bardzo kreatywnych zawodników i gra wygląda tak samo. Czy to wina De Jonga czy Puiqa że nikt nie wybiega do podań czy może Valverde? Prawda jest taka, że tutaj pewnie nawet Ronaldinho by nie pomógł. Ta drużyna to samograj który liczy na to, że Messi dostanie piłę i coś zrobi. Naprawdę źle to wygląda i tylko chory optymizm temu zaprzeczy. Podkreślam. Wine też ponoszą piłkarze, ale nie nowi, ze świeżą krwią i talentem do gry ofensywnej i kreatywnej. Valverde dusi zawodników w grze i jeszcze się okaże, że De Jong czy Puiq będą zmarnowani przez tego trenera.

0

@konrad1661 Bez przesady. Na razie Barca rozegrała nic nie znaczące sparingi. Nikt nie będzie w nich wypluwał flaków. Poza tym w tych meczach trener wymieniał całe jedenastki, więc nawet jakbym chciał zaopiniować jego pracę, to nie potrafię, bo jedyne co można w takim przypadku ocenić, to formę poszczególnych piłkarzy, a nie całej drużyny. Po prostu te trybiki jeszcze nie są ze sobą spasowane na tym etapie sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy