O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1021
  • Liczba komentarzy 4794
  • Polecenia 8913

Komentarze

0

@Misiaczek09 to ile tego zusu zapłacili, że rachunek wychodzi na plus?
No i to PCC. Czyli sprzedajemy im nieruchomości za gotówkę, która jest niewiadomego pochodzenia. Idealna pralnia kasy a ty spowiadaj się z każdej złotówki. A jeżeli dostają kredyt to ile z tego im finansujemy jeszcze tzn te kredyty 2% itp?

I to nie są wyliczenia Warzechy tylko dane z MF. Załączony przez ciebie raport na czym bazuje i jakie kwoty podaje?

Propozycji na co chcesz? Na wyliczenie ile dajemy kasy Ukraińcom i ile oni dokładają do budżetu?
Czy chce ich czy nie to inna sprawa bo nie o tym była tu mowa. A pomysł zastąpienia Polaków Ukraińcami masz naprawdę świetny. „Bo niska demografia”
A co do księciów ze wschodu to i tak ich dostaniesz. Też ci się podokladaja do budżetu.

0

@maroon może i nie ujmuje wszystkiego, ale np w przypadku samego VAT zakładają, że wszystko zarobione pieniądze zostają w Polsce co jednak nie jest takie pewne. A jeżeli chodzi o inne rzeczy to chyba jeszcze zostaje tylko ZUS. Ale tutaj też ich np leczymy i otrzymują szybszą pomoc niż my.

2

@maroon a jakie są te pozostałe?

5

@Misiaczek09 tak? A jak się niby spłacają? W zeszłym roku wydaliśmy na nich 8mld, rok wcześniej chyba 10mld więc jak się spłacają?Zaraz pewnie za to wyjdziesz z durna śpiewka, że nas bronią XD

0

@tristan87 że ile? Tylko 5% mniejszy rachunek przy pompie ciepła?

Zobacz wszystkie

106

I to powinno czekać każdą laskę, która niesłusznie oskarży kogoś o gwałt. Została skazana na osiem i pół roku więzienia za fałszywe oskarżanie mężczyzn o gwałt i pobicie

https://www.rp.pl/przestepczosc/art38120541-wielka-brytania-falszywie-oskarzeni-o-gwalt-chcieli-odebrac-sobie-zycie

88

Trochę podobny
twitter.com/WasatyJanusz/status/1501946139628621828

81

@Abominacja a myślałem, że nic głupszego niż ten poseł nie można powiedzieć. Jak widać myliłem się

59

Ludzie naprawde są coraz głupsi, jeżeli Wystarczy zrobić taki paszkwil nie przedstawiając dodawkowo żadnych dowodów i nagle wszyscy twierdza, ze Jan Paweł 2 ukrywał i chronił pedofilów. Ciekawe, ze za życia nikt tego nie robił a nawet te same gazety chwaliły za walke z pedofilią w kościele.
Tak, Jan Paweł 2 walczył z pedofilią w kościele za co w roku 1994 otrzymał tytuł „Człowieka Roku” amerykańskiego tygodnika Time. Redakcja uzasadniała: „W roku, w którym tak wielu ludzi oglądało upadek wartości moralnych albo próbowało usprawiedliwić złe postępowanie, Papież Jan Paweł II z całą mocą głosił wizję prawego życia i wzywał świat do jej przyjęcia. Za tę jego niezłomność, czy też bezwzględność - jak powiedzieliby jego krytycy - został ogłoszony Człowiekiem Roku”. Co ciekawe było to właśnie po tym jak zainicjował walke z tym zjawiskiem w kościele w USA.
Tak jeszcze przypomne jak Niemiecki Der Spiegel już po śmierci Jana Pawła II pisał o Nim: „nie trzeba nawet dodawać, że nakazywał postępować jak najsurowiej wobec winnych pedofilii we własnych szeregach”.
Teraz paru śmieszków jedyne co potrafi napisac to, ze Wojtyła ukrywał pedofilie nie podając żadnych dowodów. Żal mi takich ludzi probujacych niszczyc autorytet nie posiadając dowodów.

52

@Aragorn33 i to jest wypunktowanie? XD.
-Ile będą wynosiły progi podatkowe?
-przedstawimy w czerwcu
- ale ile? Nie wie pan czy nie chce powiedzieć
- przedstawimy w czerwcu.

Bosak chyba się z tego nie podniesie

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?