O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 1167
  • Liczba komentarzy 847
  • Polecenia 2853

Komentarze

0

@Emhyr Co gorsze ta zagraniczna wcale nie jest lepsza, by nie powiedzieć, że jest nawet gorsza. Niektórzy bardziej "znani" użytkownicy Twittera, którzy piszą o Barcelonie, to mam wrażenie, że oglądają mecze dla podtrzymania swoich odgórnych założeń/ narracji, manipulując rzeczywistością.

1

@adi7adi8 Mimo wszystko problemy Sabalenki trochę bardziej zastanawiają, bo był to jej pierwszy oddany mecz w karierze profesjonalnej. Ona nawet jak ledwo chodzi po korcie (jak ostatnio z Andreevą), to nigdy nie kreczuje.

10

Świetny transfer. Naszym paniom w ostatnich latach ewidentnie brakowało w składzie skutecznej "9" do wykończenia sytuacji bramkowych, więc jeśli dobrze wkomponuje się w atak, to dominacja Femeni na arenie europejskiej może zostać podtrzymana przez kolejne sezony. Trzeba tylko życzyć jej zdrowia, bo z resztą powinno być wszystko ok.

0

@FcPortoFan1999 Nie mówię, że gra słabo, ale w życiu to nie jest poziom Wawrinki z RG2015. Stan wtedy zagrał jeden z najlepszych meczów w swoim życiu i było to w dodatku na bardzo dobrze grającego Novaka.

0

@FcPortoFan1999 Nie bluźnij. Poziom Zvereva nawet nie jest bliski poziomu Wawrinki z tamtego meczu. Stan zagrał wtedy genialny mecz.

Zobacz wszystkie

66

@masq A mnie przeraża Twoja obsesja związana z Messim. Naśmiewasz się z tych, którzy obsesyjnie bronią Leo, nie widząc, że sam jesteś taki sam, tylko w drugą stronę. Naprawdę nie musisz reagować na każdy negatywny news związany z Argentyńczykiem. Dzisiaj widzę więcej Twoich komentarzy, niż tych, którzy podobno obsesyjnie go bronią.

60

Bardzo się cieszę, że było dane Messiemu przeżyć taki moment w swoim życiu jak ten na filmiku. W sporcie nikt nikomu niczego nie daje za zasługi, ale jemu to się naprawdę należało.
twitter.com/_i24M/status/1604561074266599425

49

Ter Stegen obronił 18 z 21 strzałów w 2023 roku. Jego powrót do formy w tym sezonie naprawdę robi wrażenie.

/photo/1

47

Ta statystyka Busquetsa zawsze mnie zaskakuje. W czasie swoich 15 lat w klubie Sergio opuścił tylko 18 meczów z powodu kontuzji. W ostatnich latach można było na niego narzekać, ale faktem jest, że praktycznie zawsze był dostępny dla trenera i wyjściowa 11 zaczynała się od jego nazwiska. Cieszę się, że zna swoje możliwości i wie, gdzie są jego limity. Jednakże będzie go trochę brakować, a z sentymentalnego punktu widzenia nawet bardzo.


41

Niestety, ale zarządzający kościołem w naszym kraju są zupełnie oderwani od rzeczywistości i to już jest po prostu bezczelne. Ksiądz wykorzystywał seksualnie dziecko, a ci wyskakują z prośbą o sprawdzenie jego orientacji seksualnej, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie w sprawie. Nawet samo sugerowanie, że ten mężczyzna będąc małoletnim, miał czerpać z tego jakąś satysfakcję, jest zatrważające.


Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?