La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1206 Culés

konto usunięte

26

Meanwhile on LR...

Wymagania kontraktowe Messiego w 2020 roku:

rano: hahahha kto w to wierzy, pewnie tylko hejterki,a to jak zwykle kaczka dziennikarska a wy łykacie wszystko jak pelikany hehe wracać do nory!

wieczorem: nie no słuchajcie to chyba nic takiego, ze chciał lożę dla rodziny, kolegi. Prywatny samolot na święta czy utrzymać posadę dla wybranego pracownika klubu. Komu jak komu, ale jemu to się należy.


Eskalacja religii Messiego tutaj naprawdę mnie przeraża. Jakie absurdy są tu ubierane w normalność to jest przerażające.

2

@masq od dawna wiadomo, ze jak gazety piszą wiadomości w pozytywnym tonie (plotki transferowe itd) to jest to prawda, a jak w negatywnym (dzisiaj o messim) to są to bzdury i wysrywy :)

9

@masq Ile osób tak napisało? 1 osoba? No właśnie ;) Skrajności (w tym Ty jako 2 strona) są od razu do skreślenia ;)

konto usunięte

3

@Atencjuszek raczej zależy też co i o kom piszą. Na szczęście klub zareagował, bo masa ludzi dalej by nie przyjmowała do wiadomości, że Messi zrobił z Barcelony dojną krowę.

Komentarz usunięty

6

@Kinol Takich jak ty też nie powinno.

66

@masq A mnie przeraża Twoja obsesja związana z Messim. Naśmiewasz się z tych, którzy obsesyjnie bronią Leo, nie widząc, że sam jesteś taki sam, tylko w drugą stronę. Naprawdę nie musisz reagować na każdy negatywny news związany z Argentyńczykiem. Dzisiaj widzę więcej Twoich komentarzy, niż tych, którzy podobno obsesyjnie go bronią.

3

@masq Akurat ten podpunkt z tym prywatnym samolotem na święta jest idiotyczny, zarówno jeśli jest prawdziwy/farmazonem ^^

konto usunięte

1

@TheNekro94 1 osoba? Dobra odechciało mi się liczyć. Pod samym głównym newsem są 3 karty komentarzy. Doleciałem do nie wiem 3/4 pierwszej karty i naliczyłem 17 komentarzy obśmiewających ten news. Padają słowa jak ścierwo w kontekście źródło jak i słowo idioci w kontekście tych co wierzą. Dodam, że jest np komentarz co ma bodajże 19 lajków, więc każdy co to lajkował podpisuje się pod tym co przeczytał. To tak apropos 'jednej osoby'. Nie dojechałem nawet do 30% komentarzy pod newsem i nie liczyłem LR... Jak się ustosunkujesz do tego? Jak zwykle w ogóle?

37

@masq Meanwhile on LR...

@masq uważa, że Messi nie jest legendą Barcelony ;) to właściwie idealne podsumowanie tematu

18

@masq Sam się spuszczałeś nad Messim jak u nas grał, ale później jak widać serduszko i dupka mocno zabolały ;)

6

@masq Kurcze kup sobie plakat Messiego i rzucaj w niego nozami albo przyklej go do worka i cwicz gdzies w piwnicy w odosobnieniu bo teraz to całą nienawisc do niego wyrzucasz tutaj a my musimy to czytac.

1

@TheNekro94 Aż chciałbym zobaczyć jego komentarze po bramkach Messiego we wcześniejszych sezonach. Jest taka możliwość na La Rambli?

konto usunięte

4

@TheNekro94 oczywiście, ze się spuszczałem. Przestałem go lubić w ostatnich latach dopiero nigdy się tego nie wypierałem. Jak zaczynało mu odwalać. Chyba spina z Lucho to były pierwsze symptomy tego, że chłopak się psuje, a przynajmniej pierwsze, które teraz tu tak na gorąco pamiętam. I jak tu jakimś cudem wróci będę liczył na jego dobrą formę w przeciwieństwie do większości LR dla dobra Barcelony,a nie dla jego nagród indywidualnych. Tak samo nigdy nie lubiłem Suareza, ale jak tu grał to chciałbym by strzelał. Czy serce mnie bolało? Tak uwielbiałem Messiego. Uwierz mi stoczyłem niezliczone boje słowne w szkole i nie tylko broniac go. Ale nie mogę uwierzyć w to jak bardzo pieniądze go zmieniły. Kiedyś mnie to bolało, ale to było bardzo dawno. Odbiegłeś jednak od tematu, bo napisałeś, że zrobiła to 1 osoba, a okazało się, że cała masa. Naprawdę mi nie chodzi o to, by Ci dowalić, ale zobacz jak bardzo musisz być zepsuty przez obecne tu towarzystwo żeby pomylić się tak drastycznie w ocenie.

4

@Barcanajlepszyteam Wejdź na jego profil, w komentarze i linku do strony u góry zmień stronę komentarzy - np 100 to Ci wyświetli stare komentarze.

3

@masq wieczorem: nie no słuchajcie to chyba nic takiego, ze chciał lożę dla rodziny, kolegi. Prywatny samolot na święta czy utrzymać posadę dla wybranego pracownika klubu. Komu jak komu, ale jemu to się należy.

Pokaż mi takie komentarze.

konto usunięte

1

@Barcanajlepszyteam nie musisz szukać ja się do tego przyznaję. Przeczytaj moją odpowiedź teraz do Nekro. Tak samo wiele osób nie lubi tutaj Alby (ja też), ale jak da asystę to wiwatuję, bo kibicuję Barcie, a nie jednostce.

konto usunięte

2

@TheNekro94 tak na szybko, bo idę grać z żonką.

"Ale przecież te wymagania to nic nadzwyczajnego." MrCental

"Loża dla rodziny fes mi wymagania." Sysia 11

"To, że Messi miał wielkie wymagania, to dla mnie nic odkrywczego, przecież zarabiał najwięcej i po podwyżki chodził dość często.

Biznes jest biznes, dawno to było widać, dał dużo, chciał dużo. Ktoś myśli, że tylko Messi ma dziwne wymagania? Każda duża gwiazda ma swoje odpały i nie mówię tylko o sportowcach, więc to też nic dziwnego." autosrtwa mateusz1989VeB

"W końcu po to są ci agenci, żeby wynegocjować dla nich jak najlepsze warunki, a racjonalność tych wymogów jest tak naprawdę oceniania przez kluby chcące ich zakontraktować/przedłużyć umowę. " verdant


zajęło mi 2 minuty znalezienie 4 komentarzy.

17

@masq A czy Ci sami użytkownicy wcześniej się śmiali z tych wymagań? ;)
Nie rozumiem dlaczego tak w 100% wierzysz w to co pisze promadrycka gazeta. Nikt z nas nie może być pewny czy tak faktycznie było ;)

7

@masq absurdem jest dla mnie odbieranie mu statusu legendy, nawet jeśli te ploty to prawda. Ja nie widzę tu niczego, co mogłoby zniszczyć taki status. Nie wymagał przed każdym meczem 11 prostytutek dla siebie i kolegów. Nie odszedł też jak Figo do Realu. Zasługiwał i nadal zasługuje na pomnik przed Camp Nou, bo odmienił historię tego klubu podobnie jak kiedyś Cruyff a w mojej opinii bardziej, bo przyczynił się do skali jaką osiągnęła Barca jako klub i marka. Był najlepszym co spotkało Barcę i oczekiwania związane z lożą, kontraktem dla zaufanego pracownika w klubie dzięki czemu czuł się tu lepiej czy prywatnym lotem na święta mają to zmienić? Serio?

2

@TheNekro94 Kolega użył mojego komentarza, więc odpowiem za niego, "nie". Ci użytkownicy rano nie komentowali, że artykuł jest kaczką dziennikarską, by później wieczorem zmienić narrację, że to wcale nic wielkiego. Kolega jak zwykle walczy z wymyśloną tezą i nie może pojąć, że o różnych porach wypowiadają się różni użytkownicy :). A co najlepsze mój komentarz nie odnosił się stricte do żądań Messiego, a do ogólnej sytuacji w piłce nożnej, gdzie początek komentarza brzmiał "Medialna karuzela z kontraktami Mbappe i Haalanda chyba najlepiej pokazała jakie wymagania mają najlepsi piłkarze na świecie".
Ładnie do tak przeinaczać komentarze pod tezę @masq?

konto usunięte

1

@TheNekro94 @verdant Po pierwsze na wstępie niech kolega verdant nie odbiera tego jako atak, że go tu zacytowałem. Ale do rzeczy. Przecież ja nigdzie nie napisałem, ze ci sami użytkownicy tylko ogólnie o LR "Meanwhile on LR...".

Chociaż jeżeli już ugryzłeś to od strony, o której nawet ja nie pomyślałem i owszem jeden z tych użytkowników tak zrobił Sysia11. Oto jej poranny komentarz: "Prasa Madrycka?
To żadne info,zwykły ściek."

później ""Loża dla rodziny fes mi wymagania."

Tak jak mówiłem na wstępie chodziło mi ogólnie o LR, ale jak widać są też użytkownicy, którzy pasują do przypadku, o który mnie zapytałeś :)

3

@masq
Ludzie nie potrafią oddzielić
Messiego - zawód piłkarz - umiejętności wybitne
od
Messiego - trudny człowiek w życiu prywatnym.

konto usunięte

2

@Awtameok_Klana no niestety.

16

@Awtameok_Klana "Trudny człowiek w żuciu prywatnym" skisłem xd

Powiedz nam czy opuszcza rano deskę od kibla, czy pozwala psu wchodzić na kanapę, czy smaruję bułkę z dwóch stron czy tylko z jednej, jak często kłóci się z Antonellą, krzyczy na dzieci? wyrywa innym pilota z ręki, gdy leci jego ulubiony program?

Tobie się wydaje, że jak go oglądasz w telewizji od 15 lat i przeczytałeś kilka artykułów i wywiadów to wiesz cokolwiek na temat tego jaki to jest człowiek w życiu prywatnym? niezła paranoja :D

1

@MesQueUnClub_87 przecież to oczywiste, że źle dobrał słowa i że miał na myśli 'prywatność' zawodową tzn. jego zachowanie w gabinetach dyrektorskich itd. kiedy kamery już go nie śledzą. Przecież to wynika jasno z całego kontekstu tej dyskusji. Innymi słowy, że oprócz gwiazdą na boisku jest też gwiazdą poza nim (w tym drugim przypadku przeciętny szary człowiek uzna to za wadę, bo oznacza skłonność do fochów, fanaberii i przeróżnych niestandardowych zachcianek), a nie good boy'em jak kreowały go media. Takowym może i rzeczywiście jest w domu, ale w gabinetach za pośrednictwem swojego ojca czy bezpośrednio swoim potrafił i potrafi nadal walczyć o swoje i targować się o każdego eurocenta. I żeby była jasność, osobiście nie uważam tego za wadę, bo myślę, że każdy w miarę ogarnięty koleżka wie, że w życiu trzeba walczyć o wszystko, ale w opozycji do tego stoją fanatycy myślący, że Messi byłby gotów grać dla Barcy za darmo. Otóż nie, nie byłby.

4

@masq Ale ty jesteś smutnym człowiekiem, weź się wyloguj znajdź sobie jakiś kolegów, bo chyba la bamba zlansowała ci mózg :D Miejmy nadzieje, że jak Messi już wróci do Barcy to znikniesz z tymi z swoimi wysrywami komentarzami ;)

konto usunięte

0

@Godlo byłem przed nim, byłem w trakcie jak był, jestem po nim i jak wróci to dalej będę :)

1

@pasjonat Już abstrahując od tego, że nie można stwierdzić, iż coś jest "oczywistością" w przypadku jednozdaniowego wpisu obcej osoby o randomowym nicku, a tym bardziej z taką pewnością wnioskować "co miał na myśli" tylko dlatego, że kontekst dyskusji (stworzony przez innych userów) sugeruje, że akurat chodzi o zachowanie w biurach to moje pytanie brzmi następująco:

Co to znaczy być good'boyem? czy chodzi o to, że jak kibice zaczną Ci wyzywać rodzinę od kur* to należy się uśmiechnąć i pomachać w stronę publiczność niczym Papież? czy chodzi o to, że jeśli zdaję sobie sprawę z tego, iż jestem jednym z najwybitniejszych piłkarzy w dziejach to powinienem brać tylko tyle pieniędzy ile ktoś uznał za stosowne mi ofiarować? czy jako człowiek o tak dużej popularności powinien przepraszać kogoś za to, że też odczuwa negatywne emocje wynikające z presji, której przeciętny Kowalski nigdy nie doświadczy? chciałbym zrozumieć co to znaczy być trudnym prywatnie lub trudnych w biurach klubu.

1

@masq a mnie bardzo interesuje skąd masz tyle polubień posta skoro zawsze gdy krytykujesz Leo, nikt Ciebie w tym nie wspiera :P
Nasi kibice to naprawdę zwykłe chorągiewy...

Ja osobiście co do Leo mam mieszane uczucia. Na boisku totalny geniusz, ale poa boiskiem i od strony materialnej jest dla mnie zerem a nie legendą klubu - niestety.

0

@MesQueUnClub_87
Odpowiem tylko jednym wpisem, bo nie zmienię twojego spojrzenia na sylwetkę Messiego.

Są ludzie, którzy akceptują tyranów. Ja do nich nie należę.
Rozumiem zachowania tyranów, bo jeśli mają okazję i sposobność, to stwarzają sobie coraz lepsze perspektywy życia. Ale ja nie akceptuję ich działań.
Trzeba mieć różowe okulary i ołtarzyk, aby nie widzieć działań rodzinny Messich od czasu kiedy poczuli, że mogą rządzić tym klubem. (czyli od czasu "albo Ibra, albo ja")
.

0

@mekston

Masz rację, ale ta racja nieco blednie w obliczu Twojego prześmiewczego komentarza.

Osobiście interpretuję określenie 'good boy', które wielokrotnie było używane w kontekście Messiego, nie tylko przez forumowiczów, jako osobę, która w głowie, ale również w sercu ma przede wszystkim piłkę nożną i Barcelonę. Chodzi o elementy, które kreował sam Leo jak i jego otoczenie jak również te kwestie, które forsowali jego fani, ale również fanatycy. Generalnie 'good boy' kojarzy mi się jako przeciwieństwo Cristiano. Ten drugi to buc, pewniaczek, prowokator i najemnik, a Messi to nie szukający zwady skromiś, oddany klubowi swojego życia, gotowy grać dla niego niemal za darmo (to oczywiście skrót myślowy).

I oczywiście to nie jest tak, że obie te tezy są fałszywe. Tak jak Cristiano wielokrotnie epatował buractwem tak Messi wielokrotnie zachowywał się na boisku jak przysłowiowy good boy

0

@pasjonat czy to do mnie ten komentarz? Jakie good boy?

0

@masq Jeśli ktoś tak pisał to XD bo akurat te wymagania są chore i absurdalne, ale nadal uważam że to jest obrzucenie gównem przez madrycką prasę, tak samo jak Sport czy Mundo Deportivo piszą o czymkolwiek związanym z Realem.

4

@TheNekro94 "tak na szybko, bo idę grać z żonką"!!!!!!!
Czemu wy temu słabemu trollowi jeszcze odpowiadacie. Rozumiem raz napisać, by sprawdzić czy dalej gada te swoje głupoty, ale mu coś tłumaczyć.

0

3

@Awtameok_Klana Sugerujesz, że Messi to tryran?

Ten sam Ibra co jest miły dla i daje go w ZP w głosowaniu?

2

@MesQueUnClub_87 a jego hejter ktory za takiego sie nie uwaza szybciutko temu przyklasnal. To znowu wiele mowi.

0

@Awtameok_Klana Zauważyłem, że bardzo dużo ludzi na La Rambli zna Messiego osobiście. Wie jaki jest prywatnie, jaki ma charakter, jaką ma osobowość. Oczywiście ja wiem, że wy wiecie lepiej, że osoby uważające inaczej mają klapki na oczach i są fanboyami. Zrozumcie, że nie wiecie jaki jest Messi i nie będziecie go znali, a widzicie go jedynie na boisku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?