O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2685
  • Liczba komentarzy 286
  • Polecenia 538

Komentarze

0

@Borneo Ja nie twierdzę, że Araujo jest słaby, ja jedynie humorystycznie i z dystansem odnoszę się do Twoich argumentów. Nie bierz tego tak na serio, bo ostatecznie to tylko opinia, a tę jak wiadomo każdy ma własną.

0

@wojopancer To tylko potwierdza słuszność mojej tezy. Messi był otulony najlepszymi piłkarzami na świecie, którzy nawet bez niego wygrywali trofea międzynarodowe z drużyną Hiszpanii, o której sile decydowały gwiazdy Barcy. A wyniki w Europie? No właśnie.

Piszesz o bólu kibiców Realu, ale to jak pisanie o zadrze w ich palcu mając belkę w swoim oku.

0

@Borneo No przecież napisałem, że przyznaję Ci rację. Ma stosunkowo małe doświadczenie, krótki lont, ale długie nogi co kończy dyskusję i dowodzi, że jest najlepszy.

0

@wojopancer Czy nie uważasz, że im większy Messi tym gorzej dla Barcelony? Chodzi mi o to, że to im Messi staje się większy tym większa frustracja musi ogarniać cules, że z nim w składzie udało się wygrać tak niewiele, zwłaszcza w Europie.

Powiem tak, to, że Real był w stanie rywalizować z Barceloną Messiego otulonego największymi talentami naszych czasów niemal na każdej pozycji, a na arenie międzynarodowej ją przyćmić, a w ostatniej dekadzie nawet zdeklasować świadczy wyłącznie o słabości Barcelony i wielkości Realu Madryt. A co gdyby Messi grał dla Madrytu? Madre mia...

"uwierz mi że dla kibiców białych jak i Barcelony to mistrzostwo świata Messiego miało gigantyczne znaczenie"

Bo przeciętny kibic pieniacz patrzy w niewłaściwy sposób na te kwestie. Wyższość Messiego nad Ronaldo działa na korzyść Madrytu, a nie na odwrót w kontekście oceny ostatniego dwudziestolecia. Mając w składzie goata 3 LM to słaby wynik i takie są fakty. Za seryjne puchary krajowe szacunek, ale wyniki w Europie to porażka.

1

@sendesara Powiem tak, nie znasz się! Cytując @Borneo Araujo ma długie nogi i jest szybki. Jest zdecydowanie lepszy od Ramosa, bo ten by się od niego odbił xD

Także o czym Ty do mnie rozmawiasz?

Zobacz wszystkie

47

"If Messi missed his next 241 free-kicks he would have the same free-kick to goal ratio as Ronaldo (1.3%)."

Jesli Messi zmarnuje kolejnych 241 rzutow wolnych, bedzie mial taki sam wspolczynnik goli do wykonanych wolnych jak Cristiano Ronaldo (1,3%).

Jesli bylo to sory. Dzsiaj niczego na "La Rambli" nie czytalem.

36

RSSS? No cóż nie ma tragedii.

Jednak osobiście liczyłem na rywala dla Barcelony z nieco niższej półki jak np. Alcorcon czy Real Madryt :)

35

Ale w styczniu, którego roku? :)

30

Mundo i Sport potwierdzaja slowa Valverde i dodaja, ze porazki Realu to kwestia godzin...

20

Najlepszy piłkarz w historii.

Barcelona miała ogromne szczęście mając Messiego, ale trzeba być uczciwym i przyznać, że Messi również miał ogromne szczęścia mając Barcelonę z całym dobrodziejstwem jej inwentarza tj. geniuszami jak Xavi, Iniesta oraz innymi gwiazdami na przestrzeni niemal całego swojego pobytu w Barcelonie od Ronaldinho, Eto'o, Puyola, przez Alvesa, Villę, Fabregasa, Neymara, Suareza po Albę, Pique czy Busquetsa.

Ile wygrał każdy wie, ale patrząc w przeszłość osobiście mam nieodparte wrażenie, że jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi, mógł i powinien wygrać trochę, a może nawet znacznie więcej z Barceloną. Przede wszystkim LM pozostawia duży niedosyt, bo "jedynie" 4 puchary z czego 3 zdobyte z nim na boisku to wynik, który osiągnęło wielu, a każdy wie, że Messi jest tylko jeden.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?