O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2180
  • Liczba komentarzy 161
  • Polecenia 385

Komentarze

0

@xavi890 Coś, co jeszcze rok temu wydawało się niemożliwe teraz jest w jego zasięgu, ale nie oszukujmy się, nawet jeśli go przegoni w liczbie bramek, a nawet więcej, nawet jeśli wygra LM z PSG to i tak daleko mu do Cristiano w tych rozgrywkach. Liga Mistrzów należy do Ronaldo (no chyba, że wygra tę LM jeszcze 3 razy to wtedy wahadełko przechyli się na jego korzyść).

3

Moi naznaczył pewną epokę w futbolu. W ostatnich 20 latach jego Porto obok Greków Rehagela i Leicester Ranieriego sprawiło największą sensację w najnowszej historii piłki nożnej. Jeśli kiedyś ktoś postanowi nagrać sensacje XXI wieku to historia jego Porto powinna być opisana w jednym z odcinków.

Gdyby nie on i pewien wulkan to być może Barca byłaby pierwszym zespołem, który obrobilby LM, a może nawet zdobył ją 3 razy z rzędu...

1

@antymadrista1 Pep nie osiągnął mało, ale odwróćmy nieco sytuację i zadajmy sobie pytanie czy bylibyśmy zdziwieni, gdyby wygrał jako pierwszy 3, a może nawet 4 LM z rzędu? Wygrał z Barcą 2, co nie jest złym wynikiem, ale no właśnie, tamten zespół stać było na wszystko, również na 4 LM z rzędu, a jak historia się potoczyła to wszyscy wiedzą.

0

@Peciak Twoja narracja oczywiście jest logiczna, ale mimo wszystko Ferran strzelił gola i z uwagi na ten fakt Twoja ocena jego osoby wspomnianej logice jednak się wymyka.

0

Zmieniło się tyle, że Real wygrał w cuglach Ligę, a swoją mentalnością i grą do końca Ligę Mistrzów, a Barca jak grała w fazie play-off Europa League tak dalej będzie w niej grać...

Zobacz wszystkie

47

"If Messi missed his next 241 free-kicks he would have the same free-kick to goal ratio as Ronaldo (1.3%)."

Jesli Messi zmarnuje kolejnych 241 rzutow wolnych, bedzie mial taki sam wspolczynnik goli do wykonanych wolnych jak Cristiano Ronaldo (1,3%).

Jesli bylo to sory. Dzsiaj niczego na "La Rambli" nie czytalem.

36

RSSS? No cóż nie ma tragedii.

Jednak osobiście liczyłem na rywala dla Barcelony z nieco niższej półki jak np. Alcorcon czy Real Madryt :)

35

Ale w styczniu, którego roku? :)

30

Mundo i Sport potwierdzaja slowa Valverde i dodaja, ze porazki Realu to kwestia godzin...

15

Cześć. Jestem tu nowy. Mam nadzieję, że moje komentarze zawsze będą niosły ze sobą wysoką wartość merytoryczną / informacyjną tudzież humorystyczną. Pozdrawiam wszystkich czytających :)