O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi i Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1993

Statystyki

  • Dni w serwisie 3564
  • Liczba komentarzy 166
  • Polecenia 182

Komentarze

0

Fajnie by bo jakby Kędziora strzelił gola, bo to taki polski akcent, ale żeby Barca wygrała bo to jest najważniejsze :)

0

Czy my gramy dwoma prawymi obrońcami czy Roberto jest pśo?

0

@Sortello Mądre słowa. Lecz nie zmienia to faktu, że pierwsza osobą, która powinna motywować młodych jest trener. Niestety odnoszę wrażenie, że jego słowa odnoszą odwrotny skutek od tego, chciałbyś żeby przynosiły ;)

4

1

@y13 Jasne, tylko że kiedy taki Manchester United grał padake to zaczęto szukać i pojawił się Solskier. To najlepszy przykład na to ile znaczy trener. To nie jest tak że ja nie lubię Koemana. Legendy kluby się szanuje. Ale na litość Magdy Gessler, wystarczyło obejrzeć jego dorobek trenerski, ilość pkt na mecz czy jak grałem jego drużyny, żeby widzieć że raczej Barcelony nie udźwignie...

Już kurna Arsen Wenger były lepszy. Ale hajsy hajsy hajsy.

A skoro hajsy to lepiej by było wziąć na rok jakiegoś młodego trenera albo dać szansę Garcii Pimiencie, któremu zależy na wyniku i piłkarzach, który niektórych zarazi a innym przypomni pasję do piłki nożnej. Taki który pozwoli im się do rzęs bawić i nie będzie zrzucał odpowiedzialność na wszystkich, tylko nie brał jej na klatę.

Zobacz wszystkie

32

Tak mi się przypomniał mój idol z dzieciństwa i młodości... Francesco Totti. Wszyscy go chcieli kupić. Mógłby wygrywać trofea. Za bardzo kochał swój klub - Romę. Żadne pieniądze nie były w stanie go przekonać do zmiany barw. Można by powiedzieć, że był mało ambitny bo mógł osiągnąć wszytko, ale jak sam powiedział, on kochał tylko grać w piłkę w swoim mieście i klubie.
Messi ma prawo odejść. Może robić co chce. Ale kiedy okręt tonie, to prawdziwy kapitan schodzi z niego ostatni.

13

@MessiTheBesst Młody prawy obrońca na lewej stronie od tygodnia w klubie w pierwszym meczu od pierwszej minuty... Popełniał błędy nie gorsze od reszty zespołu grając na bardzo przyzwoitym poziomie. Moje zdanie ;)

12

Mam pytanie. Czy istnieje jakaś techniczna możliwość robienia streamu do meczu na naszej stronie z BarcaTv. Np. Za opłatą typu sms za 5 zł żeby móc dostać jakiś kod do oglądania? W końcu tworzymy oficjalny fanklub ;)

9

@krisdm Zawodnik grający na pozycji 9 z zasady żyją z podań. Błąka się ten, który ich za dużo nie otrzymuje.
U nas nigdy prawdziwa 9 się nie sprawdza bo monopol na strzały ma Messi. Gdyby nasz Leoś chciał pobić rekord asyst, wtedy jest sens gry na 9. Na chwilę obecną sensu nie ma.
Griezmann nie jest typową 9. Jest to zawodnik do gry z kontry i na krótkie podania. Kontry wyprowadzać nie potrafimy od kilku lat ;)

8

Coutinho - najdroższy rezerwowy na świecie...