O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi i Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1993

Statystyki

  • Dni w serwisie 3297
  • Liczba komentarzy 140
  • Polecenia 153

Komentarze

1

@Patointeligent Niestety co prawda, to prawda. Być może gdyby Marc grał w Monachium to by miał szansę ;)

0

@krystiankce Po takich zachowaniach graczy Bilbao to Suarez by skończył z czerwoną w 75 minucie ;)

6

Manuel Neuer nie lubi tego ;D

0

@Danew Szczerze? Fajnie się oglądało. Jak liga angielska gdzie faworyt jest na papierze. Wygrywanie wszystkiego jest fajne, owszem, ale piłka nożna dostarcza szersze spektrum emocji. W złotej erze Guardioli w trakcie ligowych spotkań zdarzało mi się przełączyć na taki np. Tottenham-West Ham czy Arsenal - Southampton bo prawie każda akcja pachniała bramką w obie strony. Tak. Lubię takie mecze ;)

0

@lukasz9197 Przyznaje że porównywanie ich talentów mija się z celem. Sam tylko chciałem zauważyć że Puig ma podobne ruchy jak Iniesta i czasem mam wrażenie jakbym oglądał inkarnację Andresa. Natomiast chłopak ma swój talent i swoją karierę. Ja osobiście bardzo liczę na to że w przyszłości da nam wiele dobrego futbolu. Nie tylko efektywnego ale i pięknego.

Zobacz wszystkie

32

Tak mi się przypomniał mój idol z dzieciństwa i młodości... Francesco Totti. Wszyscy go chcieli kupić. Mógłby wygrywać trofea. Za bardzo kochał swój klub - Romę. Żadne pieniądze nie były w stanie go przekonać do zmiany barw. Można by powiedzieć, że był mało ambitny bo mógł osiągnąć wszytko, ale jak sam powiedział, on kochał tylko grać w piłkę w swoim mieście i klubie.
Messi ma prawo odejść. Może robić co chce. Ale kiedy okręt tonie, to prawdziwy kapitan schodzi z niego ostatni.

13

@MessiTheBesst Młody prawy obrońca na lewej stronie od tygodnia w klubie w pierwszym meczu od pierwszej minuty... Popełniał błędy nie gorsze od reszty zespołu grając na bardzo przyzwoitym poziomie. Moje zdanie ;)

12

Mam pytanie. Czy istnieje jakaś techniczna możliwość robienia streamu do meczu na naszej stronie z BarcaTv. Np. Za opłatą typu sms za 5 zł żeby móc dostać jakiś kod do oglądania? W końcu tworzymy oficjalny fanklub ;)

9

@krisdm Zawodnik grający na pozycji 9 z zasady żyją z podań. Błąka się ten, który ich za dużo nie otrzymuje.
U nas nigdy prawdziwa 9 się nie sprawdza bo monopol na strzały ma Messi. Gdyby nasz Leoś chciał pobić rekord asyst, wtedy jest sens gry na 9. Na chwilę obecną sensu nie ma.
Griezmann nie jest typową 9. Jest to zawodnik do gry z kontry i na krótkie podania. Kontry wyprowadzać nie potrafimy od kilku lat ;)

8

Coutinho - najdroższy rezerwowy na świecie...

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?