O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 57
  • Liczba komentarzy 33
  • Polecenia 111

Komentarze

2

Jak pierwszy komplet mi średnio trafił w gust tak drugi jest petardinio, rewelacja. Poczekam, może jakimś cudem Lewy trafi do Barcy to kupię z jego nazwiskiem, a jak nie to Pedri/Arajuo wjedzie na salony

0

@likherfit1 Premia Pique jak zagra w następnym sezonie to 80 baniek

0

@DonAndres*8 Przecież Brejtłejt się nie rusza chyba ze inny klub da mu taką pensje, Puig raczej pewne że odejdzie, a klub przedłuża z Roberto umowę.

2

@VandaI W punkt. Superliga jest świetnym pomysłem dla klubów i dla kibiców. UEFA niech się dławi katarskimi dolarami.

4

Tebas ... wypier*alaj i zamknij ta gębę w końcu.

Zobacz wszystkie

27

Może Robert pokaże Ferranowi jak się wykańcza takie sytuacje jakie Hiszpan marnuje.

23

Bartomeu coś Ty człowieku z tym klubem zrobił .... Bez tego funduszu to chyba nie da rady sie dźwignąć finansowo

19

Frenkie ma swój czas, nie pokazał zbyt dużo, nie rozwinął się. Myślę że to odpowiedni moment by się pożegnać. Mats też od 2 a nawet 3 sezonów zjazd formy ogromny więc chyba też trzeba szukać kogoś nowego.

11

@Lucassito Klub ma 1.2 miliarda długu, jak chcesz bez kredytów być bardziej konkurencyjnym i się rozwijać ? Wytłumacz mi jak, daj mi strategię. Camp Nou się sypie, nie ma Leo a Ty mi mówisz że to nie wina Barto. Chłop rozdawał pensje jakie kto chciał, wypieprzał chore kwoty na zawodników ( np Dembele i Cou - ile kasy za nich się zwróciło lub czy grali super u nas ?) A ile tam jeszcze kwiatków jest to zobaczymy z czasem. Chłop dostał stajnie Augiasza do ogarnięcia i bez sprzedaży NIE DA SIĘ TEGO zrobić, no chyba że chcesz by klub przejęli szejkowie z swoim hajsem to wtedy nie mamy o czym rozmawiać. Jeszcze jedno, skąd Barto wziął 120 baniek dla Atletico za Griezmanna, skąd wziął hajs na premię za podpis i taki kontrakt ? KREDYT.

9

Nie wierzę w to co czytam, wam do reszty rozum odcięło ? Przypomnijcie sobie pierwszą połowę sezonu kiedy był Koeman, duża strata i brak perspektyw. Przyszedł Xavi klei z tego co ma. Mamy wicemistrzostwo, a jeszcze przed sezonem bałem się że się do top6 nie załapiemy. Sprzedać szrot jak tylko będzie okazja, wzmocnić boki obrony, kogoś na atak (nie bardzo wierzę w Lewego w Barcelonie) i dać spokojnie przepracować presezon Xaviemu.
Naprawdę ktoś tutaj myślał że przyjdzie Xavi, wygra ligę, ligę mistrzów, a po odpadnięciu z lm ligę europy ? Serio ? Ludzie w tym klubie syf jest i on to jest najlepsze co się nam przytrafiło po wywaleniu Valverde i nie przedłużeniu kontraktu z Leo.