0

@Majczel97 Oj tak zdecydowanie to też trzeba mu oddać

12

Ale podanie Lewego

1

@pacior95 ale to ciagnie się od 20 lat i ten dzban tego nie zaczął. Oczywiście nie wykluczam takiej opcji, ale to się wydaje mało prawdopodobne.

3

@pacior95 Tylko jest jeden wielki problem z teorią wyprowadzania kasy z klubów. Przecież możesz to zrobić na wiele sposobów to dlaczego te dzbany wymyśliłby by to robić z wiceprezesem CTA ? Przecież to na samym starcie proszenie się o kłopoty.

0

@4Fabregas4 On do tej drużyny wnosi nie tylko bramki ale i mental, jest piekielnie doświadczonym zawodnikiem który prowadzi się podręcznikowo. PO TO BYŁ TEŻ ŚCIĄGNIĘTY. Nie płacisz za kilka bramek, płacisz za całokształt świetnego zawodnika. I po stokroć wolę takiego Roberta niż Messiego człapiącego po boisku w FCB

0

@Campeon87 zgadza się, konkretny błąd popełniłem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Przecież Lewy bardzo dobrą robotę wykonuje, a o to chodzi ? To że nie jest magikiem pokroju Roniego czy Leo to oczywiste, ale kto takim jest ? Daje z siebie wszystko, uczy młodych jak się prowadzić i jak grać. To przykład tytana pracy i to jest nam teraz potrzebne, a kto uważa inaczej chyba przespał ostatnie lata.

6

@4Fabregas4 Z Ciebie jest właśnie podręcznikowy przykład kibica który meczy nie ogląda, ale do ekhm pierdolenia głupot zawsze wysuwa się przed szereg.

1

Ja się zastanawiałem czy to Bayern taki dobry czy to P$G takie słabe. Leo to wyglądał jak cień w tym meczu, tak samo jak w pierwszym.

3

Niech Vini dalej pajacuje to wyleci i skończy się dzień dziecka.
I brawo Barca, robimy dalej swoje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Alonso ma już bilans na zero.

0

Szambo wybija coraz bardziej, wstyd.

1

Bartoemu zaprzecza że był prezesem klubu.

3

Za darmo ? Brałbym. Świetny zmiennik który u nas dal rade.

1

Dziś to nawet Busi gra dobry mecz, szkoda ze tak rzadko.

15

Nigdy nie dogonimy PL z takimi przepisami.

0

@Mroziu to nie jest niedowiary że wciąż go chcą.

6

Znów strzelamy bramke i zapominamy jak sie gra...

0

@Mroziu A Ty oglądasz mecze czy tylko siedzisz i prujesz się w internecie ? Busi już dawno nie powinien tutaj grać. Jak chłop z 3 ligowcem notuje 21 strat, chłopa każdy objeżdża jak chce, król podań do tyłu (i jednego na kilka meczy genialnego do przodu), zamiast budować drużynę to się kurczowo Xavi chłopa trzyma jakby miał być zbawieniem dla tego klubu.

0

@Szpenser To jak nazwać człowieka który od 3 sezonów już powinien latać w MLS ? Barcelona nadal nie umie się żegnać z swoimi gwiazdami. Swoje zrobił, wiele mu zawdzięczamy ale już dawno powinniśmy się z nim rozstać.

8

Busi ma jakieś papiery na szawiego czy co jest grane ? Dlaczego ta karykatura nadal w składzie podstawowym ?

3

@tom9001 tam nie ma tak rygorystycznego finansowego FP. To tez jest faktem.

0

@Sewren122 ty chcesz taka ekipa lm pewnie wygrać :) to sa dzieciaki, potrzebują sporo czasu by nabrać doświadczenia i sie zgrać. My nie mamy stabilności w podstawowej 11 bo co chwile ktoś wypada. Tu trzeba czasu i ciężkiej pracy a efekty przyjdą.

0

Liczę na Romę albo ManU.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Lionel_Messi10 dzieki, myslalem że już jest i szukalem xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Firestone O tak, pełna zgoda. Czekam cholernie.

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?