0

@Kismeth Nie no parę bramek wpakował i co nieco próbował ale to zbyt mało na 30 baniek.

2

Niech go zabierają, niestety mimo początku obiecującego facet sie u nas nie sprawdził.

2

Ależ to dobre wieści są :D

5

@Mak200 i tak będą marudzić.

3

Ojej Joan :( ale jest Szczena xD

0

@Eriol123 w 1/2 to Arsenal albo Sporting :)

4

Deklasacja po prostu, ten mecz srokom bedzie sie śnić po nocach

3

Komentarz usunięty

8

Sie morda cieszy jak Robert znow strzela

2

No nie ma wstydu, dobrze wjechaliśmy na 2 połowę i bramka Lewego w końcu.

4

To jest karny ewidentny.

1

Jak mozna tak grać, na litość boska druga bramka stracona w idiotyczny sposób

0

Ograny eric jak dziecko

0

@gilbert3 myślałem ze c+ online tylko świruje,a tu proszę.

3

Byle bez wstydu panowie :)

2

I City sie zesrało xd

0

To nie będzie Haalanda :(

6

Zagrać jak z Atletico w rewanżu i może być ok, ale się znów chłopaki wypompują totalnie.

1

@Fffddddddx ja widziałem na metropolitano w CdR

3

Jak to bylo ? Autostrada do finału ? A kim na tej autostradzie chcieli jechac ci wszyscy radośni xD cud że tylko jedna bramka w plecy.

2

Dzięki za walkę, daliście z siebie wszystko, ale z niektórymi rzeczami nie da się wygrać (patrz pierwszy mecz). A i najważniejsze, oby Kounde i Balde nic poważnego nie zrobili i oby więcej kontuzji nie było, bo wypompowali się do cna.

6

Golllll golllll gollll !!!!

4

Mam nadzieje że nic poważnego z Kounde

5

O kurde to sie posypał, zdrowia chłopie.

1

@Witektoziomal On powinien i Rudigera wywalić w pierwszej połowie, a nawet tego ataku nie varowali xD

1

Czerwo pokazane białym cud

0

Widać real sztab też ma wybitny, jak oni go do gry puścili xD
Zdrowia żółwiu.

0

@RobertNieLewandowski Już mam potwierdzenie, rewanż na naszym obiekcie.

0

Teraz mam ważne pytanie, rewanż u nas czy na wyjeździe?

6

Real z City to już nudne ale nikt im nie bronił wbić się do top8.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?