Maysterme
Dołączył/a: maj 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kismeth Nie no parę bramek wpakował i co nieco próbował ale to zbyt mało na 30 baniek.
2
Niech go zabierają, niestety mimo początku obiecującego facet sie u nas nie sprawdził.
2
Ależ to dobre wieści są :D
5
@Mak200 i tak będą marudzić.
3
Ojej Joan :( ale jest Szczena xD
0
@Eriol123 w 1/2 to Arsenal albo Sporting :)
4
Deklasacja po prostu, ten mecz srokom bedzie sie śnić po nocach
3
Komentarz usunięty
8
Sie morda cieszy jak Robert znow strzela
2
No nie ma wstydu, dobrze wjechaliśmy na 2 połowę i bramka Lewego w końcu.
4
To jest karny ewidentny.
1
Jak mozna tak grać, na litość boska druga bramka stracona w idiotyczny sposób
0
Ograny eric jak dziecko
0
@gilbert3 myślałem ze c+ online tylko świruje,a tu proszę.
3
Byle bez wstydu panowie :)
2
I City sie zesrało xd
0
To nie będzie Haalanda :(
6
Zagrać jak z Atletico w rewanżu i może być ok, ale się znów chłopaki wypompują totalnie.
1
@Fffddddddx ja widziałem na metropolitano w CdR
3
Jak to bylo ? Autostrada do finału ? A kim na tej autostradzie chcieli jechac ci wszyscy radośni xD cud że tylko jedna bramka w plecy.
2
Dzięki za walkę, daliście z siebie wszystko, ale z niektórymi rzeczami nie da się wygrać (patrz pierwszy mecz). A i najważniejsze, oby Kounde i Balde nic poważnego nie zrobili i oby więcej kontuzji nie było, bo wypompowali się do cna.
6
Golllll golllll gollll !!!!
4
Mam nadzieje że nic poważnego z Kounde
5
O kurde to sie posypał, zdrowia chłopie.
1
@Witektoziomal On powinien i Rudigera wywalić w pierwszej połowie, a nawet tego ataku nie varowali xD
1
Czerwo pokazane białym cud
0
Widać real sztab też ma wybitny, jak oni go do gry puścili xD
Zdrowia żółwiu.
0
@RobertNieLewandowski Już mam potwierdzenie, rewanż na naszym obiekcie.
0
Teraz mam ważne pytanie, rewanż u nas czy na wyjeździe?
6
Real z City to już nudne ale nikt im nie bronił wbić się do top8.